Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 4 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] aim_map csgo2.wgame.lt:27015 7 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt # CM/GTH Arena [nuomojama] de_kabul_32 cs.wgame.lt:27021 0 / 24

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Šiandien
 2. dios

  diosiuj

  Man po 4 dienų wg jau nereikia. Beje gali neaiškinti, akivaizdžiai su cheat'u buvai per flash'us kiaurai vaikščiojai, reikėjo Demo įkelti.
 3. Kinas

  diosiuj

  Atsiprašau kad ankščiau neikeliau nes aš buvau išvažiavės 1. Jūsų slapyvardis serveryje -Kinas 2. Jus užbaninęs administratorius -dios 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? -1 4. Aprašykite situaciją - [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tu esi uzbanintas siame serveryje! [AMXBans] Tu esi uzbanintas amzinai. [AMXBans] Uzbanintas slapyvardis : Kinas [AMXBans] Priezastis : ' Wargod scan atsisakymas ' [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ *myliu wGame*wgame*myliu wGame* [AMXBans] Tavo SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 1963412008 ' [AMXBans] Tavo IP : ' 90.135.205.218 ' [AMXBans] =============================================== 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -*myliu wGame*wargods.ro/wcd/report.php?id=1633440 6. Papildomi komentarai - dios aš buvau taip paprastai ant nono prisijungės ir tu galvojiai kad wh aš ? aš tingėjau ikelt wg tada pavarges buvau:D
 4. :tongue:

 5. Sharo

  kft Prašė wg kad atsiūsčiau

  Adminas neatsakė į temą.
 6. Vakar
 7. Matkis

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Visų pirmą, čia kito žmogaus tema, o ne tavo, jeigu matai problemą savo bane, pildyk anketą pagal formą. Tik tiek pasakysiu, kad buginai nebuginai, vistiek turejai virš milijardo $, reiškiasi buvai dalis viso to. Pailsėk.
 8. Zvaken

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Už ką aš bana gavau???? Parasyta bug o as atidarinejau 900 case tai uz ka banas!!!!!???!?!?!?!?!?!?? Matkis mane uzbanino Ir uz ka?!!?!!!!! kas 900 casus darinejau!?!?!?!!?!!!!!
 9. Twixas

  UNBAN 2.5 tds automatas

  https://*myliu wGame*24.zippyshare.com/v/YYleTG5A/file.html
 10. Paskutinė savaitė
 11. MAIN_000x000.jpg

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena :happy:

  1. kalinka

   kalinka

   Čia taip jaunuoliai dabar streikuoja prieš Karbauskį :D

 12. Evee.

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Demo linkas neveikia.
 13. dios

  unban W4RGOOD

  Savo Steam ID ir IP parašyk man į asmeniškas žinutes. Edit: Atbanintas.
 14. Matkis

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Žmogau, tu jį išbaninai, ir jis temą parašė tik po ~40 minučių nuo darymo, logiška.
 15. [CFG] A-Im-Bot

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Pradejai skenuot? Tai kam tu man nusiuntei WARGODA kuris darytas pries 40 min tai automatiskai bet kuris administratorius suprastu kad tu bandai ji apgauti
 16. Atsibaninimo anketa 1. Jūsų slapyvardis serveryje - W4RGOOD Bet banas buvo gautas ant - CiCiuvas 2. Jus užbaninęs administratorius - wGame*myliu wGame* Anti-Cheat. 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? - #2 4. Aprašykite situaciją - Neįsivaizduoju iš kur šitas banas serveryje būvau on tik dieną,matyt turi kažkas tokį pat ipą kaip mano ir gavo baną,jau vieną kartą būvau atblokuotas savininko,dabar nežinau ar atblokuos.Bet manau turėtu nes gavau baną ne savo vardu. 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) - DEMO - https://*myliu wGame*104.zippyshare.com/v/1M4ELyw0/file.html 6. Papildomi komentarai - Kažkas kitas su tokiu pat ipu gavo baną,aš niekuo dėtas.
 17. Matkis

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Excuse me, tu paprašei jo wargodo, ir paprašei, kad jis išeitų iš serverio, kad išsisaugotų demo, tai arba wargod'as arba demo.
 18. [CFG] A-Im-Bot

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Tu bandei mane apgauti nes kai as paprasiau taves wargoda wargodo time stampas buvo jau pries 40 min.
 19. 1. Jūsų slapyvardis serveryje - 2.5 tds automatas 2. Jus užbaninęs administratorius -[CFG] A-Im-Bot 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? -WGAME #1 4. Aprašykite situaciją -kaip visada pataikius tris fuxus adminai suklusta, jis mane iskart permete i specus ir sako kelk wargoda, pradejau skanuot, sako atsijunk ir demo issisaugok. Sakau tai tu apsispresk ar demo ar wargoda. po minutes uzdejo bana =D 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) - WG: https://*myliu wGame*wargods.ro/wcd/report.php?id=1629765 DEMO: https://*myliu wGame*27.zippyshare.com/v/PdW6Zah5/file.html SS: nebuvo 6. Papildomi komentarai - tbh pastebejau, jei geriau saudai uz adminus - jie tave banina
 20. afroge.

  unban `oNlyLuCk da-KING

  Šitas žmogus atsisakė įkelti pilnus įrodymus.. t.y wargodo neįkelė, manau wargoda greičiau ir lengviau buvo įkelti negu ss. :) kažka naudojo, faktas. Demo matosi keleta kartų klausiau wargoda kelsi ar ne.. atsisakė.
 1. Rodyti daugiau veiklos
Projektas gyvuoja:
×