Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_headshot csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] fy_pool_day csgo2.wgame.lt:27015 3 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2019.06.15 visose srityse

 1. 3 Karmos taškai
  Robislov

  4 metai kartu su jumis!

  Sveiki, ištikimiausi wGame nariai! Šiandien mums suėjo 4 metai kai mes kartu! Visus pasveikindamas norėčiau paskelbti konkursėli, kuriame bus galima laimėti visiškai naują Counter-Strike 1.6 STEAM account'ą! Jums komentaruose reikia parašyti sveikinimą nuo 5 iki 20 žodžių ar daugiau. Jei nebus minimum 5 žodžių, jūs konkurse nedalyvausit. Liepos 15dieną, narys kuris bus parašęs nuoširdžiausią, mieliausią sveikinimą - gaus prizą! Geriausią sveikinimą išrinks wGame administracija! Linkiu jums didžiausios sėkmės ir gražių žodžių!
 2. 3 Karmos taškai
  Robislov

  NEUŽBANINTAS.

  Aiškus wh. Banned from wgame servers!
 3. 3 Karmos taškai
  .S!ckBoY^

  4 metai kartu su jumis!

  Sveikinu šį serverį kuriam sukako 4 metai linkiu serveriui išlikti gyvam ir toliau kad į jį rinktųsi visi nuoširdžiausi žaidėjai ir kad serverio savininkai būtų tokie patys nuoširdus. DAR KARTA LABAI SVEIKINU SERVERĮ BŪK GYVAS ILGAI IR TAU SERVERĮ DAUG LAIMĖS
 4. 1 Karmos taškas
  Robislov

  4 metai kartu su jumis!

  Taigi, atrinkome orginaliausią palinkėjimą! Gaila, kad dalyvių nebuvo tiek kiek tikėjausi. Nugalėtojas yra kalinka. Susisiek su manimi: STEAM: https://steamcommunity.com/id/kenzo32132 DC: Robislov#8334 Arba tiesiog parašyk į AŽ. Ačiū visiems dalyvavusiems! Sėkmės kituose konkursuose, gal pasiseks geriau!
 5. 1 Karmos taškas
  Matkis

  4 metai kartu su jumis!

  Kad stovėtų.. Ir pinigų būtų!
 6. 1 Karmos taškas
  kalinka

  4 metai kartu su jumis!

  Na ką gi sveikinu visą administraciją, jog neapleido nuostabaus serverio. Smagu jog dar nepalikau šio serverio ir smagu, kad sutikau serverio gimtadienį. Noriu palinkėti sėkmės su serverio ateitimi, kad būtų visada unikaliausias serveris Lietuvoje. Prisiminus man, kai prisijungiau į serverį buvo visi itin draugiški, o tai vienas iš svarbiausių bruožų serveriui, labai patiko administracija kuri padėjo man apsiprasti, atsake į mano paklaustus klausimus. Dar kartą norėčiau palinkėti geros ateities, sėkmės serverio kūrybos procese, naujų "skinų" kūryboje. Mano manymu šis public/csgo pobūdžio serveris yra geriausias Lietuvoje, tik gaila, kad nebesirenka tiek žmonių kiek ankščiau, todėl skatinu kurie skaitote mano sveikinimą visi kartu užsukti į *Wgame* serverį ir smagiai praleisti šio serverio gimtadienį. :)
 7. 1 Karmos taškas
  EdvisCookiePower

  4 metai kartu su jumis!

  Sveikinu jus,jūsų serveris yra geriausias,jums jau ketveri metai, o tie visi serveriai kurie sako kad jie geriausi yra visiškas šlamštas, nes jie nesugeba netgi padaryti gimtadienių visokiausių giveaway'ų,o jus toks kolektyvas geras jau laikotės 4metus čia yra nuostabu,jūsų serveryje vyksta visokie giveaway tokie kaip kalėdinis giveaway niekada negailite laiko sukurti kepurėms kalėdinėms ant Counter Terrorist - Terrorist skinų,padarote,kad ant žemės atsiraštų dovanos tai yra nuostabų,linkiu jums kuo geriausių metų,gerai atšvesti, visas Prižiurėtojų/Moderatorių/Savininkų kolektyvas jus esate geriausi. PEACE Sausainiukas Baigė.
 8. 1 Karmos taškas
  StarD3mon

  4 metai kartu su jumis!

  Sveikinu WGAME su jau šiek tiek praėjusiu gimtadieniu, bei sveikinu serverio valdžią ir visus šio serverio "tautiečius" be kurių nebūtų šio puikaus serverio ir be kurios jis nebūtų tiek laiko gyvavęs tikriausiai. Ir vis gi jau ne už ilgo ir jubiliejus jau tikėkimės sukaks šiai bendruomenei (ir kažkokį meet'uką surengs ta proga). Tai noriu palinkėti jog dar ne vieną jubiliejų pragyventų šis serveris ir kad matytų kuo daugiau šilto ir kuo mažiau šalto. Thanks and peace, i'm out.
 9. 1 Karmos taškas
  Tutenhamonas

  4 metai kartu su jumis!

  Iš tiesų nebe 2006 lauke ir pats jau counter-strike žaidimas yra apmiręs, net gi naujiausia versiją. Tačiau šis projektas yra puikus pavyzdys, kad bet koks žaidimas gali sudominti žmonės kuriems šis žaidimas patiko daugelis metų ir noriu paragauti nostalgijos jausmą. Džiūgu, kad šis kolektyvas vis sugeba išlaikyi normalia padėti bei sukūrti kažką naujo ir unikalaus visiems žaidėjams. Ačiū jums.
 10. 1 Karmos taškas
  Robislov

  Unban *Ice*

  Atbanintas, sėkmės!
 11. 1 Karmos taškas
  Robislov

  Padėkit

  Pranešiau vyresniems administratoriams.
 12. 1 Karmos taškas
  Tomas

  Mūsų komanda

  Savininkas -------------------------------------------------------------------------------- @Msa13x Atsakingas už visą projektą. Administracija --------------------------------------------------------------------------------- @Sharo @Sullivan @Tomas @Misteris Atsakingi už serverių, tinklapio tobulinimą, klaidas, trikdžius ir kitą veiklą. Skiria prižiūrėtojus, moderatorius, administratorius. Garantuoja techniškai stabilų serverių veikimą. Prižiūrėtojai --------------------------------------------------------------------------------- @Audrius #2 Serveris @dios @FnFextasy #1 Serveris @Matkis #2 Serveris Atsakingi už tvarką serveryje. Privalo suteikti visapusišką pagalbą serverio žaidėjams, atsakyti į visus kilusius klausimus ir dalinai išspręsti problemas. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- --- Atsakingi už paskirtų, forumo skiltyse nustatytų taisyklių paisymą, problemų sprendimą paskirtose skiltyse. Vyr. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- @Evee. Atsakingi už visų forumo skilčių, šaukyklos, bendrųjų taisyklių paisymą.
Projektas gyvuoja:
×