Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_headshot csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] de_dust2_2x2_xmas csgo2.wgame.lt:27015 2 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2015.07.06 visose srityse

 1. 6 Karmos taškai
  Sharo

  Naujasis forumo varikliukas ir dizainas

  Vardinsiu trūkumus nes jų daug mažiau. -Pasigendu, kad rodydavo, kas paskutinis parašęs temoje, lengviau būdavo susigaudyti, kada atsakyta temoje. -Paprastų narių spalvą nedaug kuo skiriasi nuo merginos ar rėmėjo. -Tuščia dešiniajam šone. Pridėti kažką. -Keliose vietose tamsus tekstas tamsiame fone, baltas tekstas baltame fone. -Kas peržiūrėję temą. Tokie menki trūkumai. Apart 1-o.
 2. 3 Karmos taškai
  Robislov

  4 metai kartu su jumis!

  Sveiki, ištikimiausi wGame nariai! Šiandien mums suėjo 4 metai kai mes kartu! Visus pasveikindamas norėčiau paskelbti konkursėli, kuriame bus galima laimėti visiškai naują Counter-Strike 1.6 STEAM account'ą! Jums komentaruose reikia parašyti sveikinimą nuo 5 iki 20 žodžių ar daugiau. Jei nebus minimum 5 žodžių, jūs konkurse nedalyvausit. Liepos 15dieną, narys kuris bus parašęs nuoširdžiausią, mieliausią sveikinimą - gaus prizą! Geriausią sveikinimą išrinks wGame administracija! Linkiu jums didžiausios sėkmės ir gražių žodžių!
 3. 3 Karmos taškai
  Robislov

  NEUŽBANINTAS.

  Aiškus wh. Banned from wgame servers!
 4. 3 Karmos taškai
  .S!ckBoY^

  4 metai kartu su jumis!

  Sveikinu šį serverį kuriam sukako 4 metai linkiu serveriui išlikti gyvam ir toliau kad į jį rinktųsi visi nuoširdžiausi žaidėjai ir kad serverio savininkai būtų tokie patys nuoširdus. DAR KARTA LABAI SVEIKINU SERVERĮ BŪK GYVAS ILGAI IR TAU SERVERĮ DAUG LAIMĖS
 5. 3 Karmos taškai
  FnFextasy

  Kaip pateikti WarGods (wg) serveryje?

  Sveiki, mačiau pamoką įkėlė Audrius, bet šiuo būdu bus daug patogiau pasinaudoti šia pagalba, tad įkelsiu savo kurtą pamoką. Sėkmės negauti ban'o
 6. 3 Karmos taškai
  idea

 7. 2 Karmos taškai
  dios

  trax UNBAN :3 #2 FREE BANAS

  Toks ten ir steam'as... 0 lygis ir 13h ant pačio cs'o.
 8. 2 Karmos taškai
  Robislov

  4 metai kartu su jumis!

  Taigi, atrinkome orginaliausią palinkėjimą! Gaila, kad dalyvių nebuvo tiek kiek tikėjausi. Nugalėtojas yra kalinka. Susisiek su manimi: STEAM: https://steamcommunity.com/id/kenzo32132 DC: Robislov#8334 Arba tiesiog parašyk į AŽ. Ačiū visiems dalyvavusiems! Sėkmės kituose konkursuose, gal pasiseks geriau!
 9. 2 Karmos taškai
  Sharo

  Banas klisui

  Nematau wargod.
 10. 2 Karmos taškai
  Sharo

  mpx stumikas

  Yra čia dar ką analizuoti? Pabūsi bane 2 savaites.
 11. 2 Karmos taškai
  idea

 12. 2 Karmos taškai
  Sharo

  Kaip pateikti WarGods (wg) serveryje?

  Atsiras, kas vistiek nežinos.
 13. 2 Karmos taškai
  idea

 14. 2 Karmos taškai
  Sharo

  Banas klisui

  Įdomūs veikėjai, kurie skundžiasi pirktiniais adminais. Mes neatsakingi už tai koks žmogus perka paslaugas. O gal duoti užpildyti anketa kai perka kiekvieną kartą? Ir pasiknaisioti internete per socialinius tinklus apie žmogų paieškoti, gal teistas netyčia. Tokiam neduot pirkti.
 15. 2 Karmos taškai
  dios

  diosiuj

  Man po 4 dienų wg jau nereikia. Beje gali neaiškinti, akivaizdžiai su cheat'u buvai per flash'us kiaurai vaikščiojai, reikėjo Demo įkelti.
 16. 2 Karmos taškai
  Msa13x

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena
 17. 2 Karmos taškai
  idea

 18. 2 Karmos taškai
  Tomas

  Mūsų komanda

  Savininkas -------------------------------------------------------------------------------- @Msa13x Atsakingas už visą projektą. Administracija --------------------------------------------------------------------------------- @Sharo @Sullivan @Tomas @Misteris Atsakingi už serverių, tinklapio tobulinimą, klaidas, trikdžius ir kitą veiklą. Skiria prižiūrėtojus, moderatorius, administratorius. Garantuoja techniškai stabilų serverių veikimą. Prižiūrėtojai --------------------------------------------------------------------------------- @Audrius #2 Serveris @dios @FnFextasy #1 Serveris @Matkis #2 Serveris Atsakingi už tvarką serveryje. Privalo suteikti visapusišką pagalbą serverio žaidėjams, atsakyti į visus kilusius klausimus ir dalinai išspręsti problemas. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- --- Atsakingi už paskirtų, forumo skiltyse nustatytų taisyklių paisymą, problemų sprendimą paskirtose skiltyse. Vyr. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- @Evee. Atsakingi už visų forumo skilčių, šaukyklos, bendrųjų taisyklių paisymą.
Projektas gyvuoja:
×