Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_headshot csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] aim_aztec csgo2.wgame.lt:27015 3 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2018.08.18 visose srityse

 1. 6 Karmos taškai
  Sharo

  Naujasis forumo varikliukas ir dizainas

  Vardinsiu trūkumus nes jų daug mažiau. -Pasigendu, kad rodydavo, kas paskutinis parašęs temoje, lengviau būdavo susigaudyti, kada atsakyta temoje. -Paprastų narių spalvą nedaug kuo skiriasi nuo merginos ar rėmėjo. -Tuščia dešiniajam šone. Pridėti kažką. -Keliose vietose tamsus tekstas tamsiame fone, baltas tekstas baltame fone. -Kas peržiūrėję temą. Tokie menki trūkumai. Apart 1-o.
 2. 3 Karmos taškai
  idea

 3. 2 Karmos taškai
  idea

 4. 2 Karmos taškai
  idea

 5. 2 Karmos taškai
  idea

 6. 2 Karmos taškai
  Sharo

  Banas klisui

  Įdomūs veikėjai, kurie skundžiasi pirktiniais adminais. Mes neatsakingi už tai koks žmogus perka paslaugas. O gal duoti užpildyti anketa kai perka kiekvieną kartą? Ir pasiknaisioti internete per socialinius tinklus apie žmogų paieškoti, gal teistas netyčia. Tokiam neduot pirkti.
 7. 2 Karmos taškai
  dios

  diosiuj

  Man po 4 dienų wg jau nereikia. Beje gali neaiškinti, akivaizdžiai su cheat'u buvai per flash'us kiaurai vaikščiojai, reikėjo Demo įkelti.
 8. 2 Karmos taškai
  Msa13x

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena
 9. 2 Karmos taškai
  idea

 10. 2 Karmos taškai
  idea

 11. 2 Karmos taškai
  Tomas

  Mūsų komanda

  Savininkas -------------------------------------------------------------------------------- @Msa13x Atsakingas už visą projektą. Administracija --------------------------------------------------------------------------------- @Sharo @Sullivan @Tomas @Misteris Atsakingi už serverių, tinklapio tobulinimą, klaidas, trikdžius ir kitą veiklą. Skiria prižiūrėtojus, moderatorius, administratorius. Garantuoja techniškai stabilų serverių veikimą. Prižiūrėtojai --------------------------------------------------------------------------------- @Audrius #2 Serveris @dios @FnFextasy #1 Serveris @Matkis #2 Serveris Atsakingi už tvarką serveryje. Privalo suteikti visapusišką pagalbą serverio žaidėjams, atsakyti į visus kilusius klausimus ir dalinai išspręsti problemas. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- --- Atsakingi už paskirtų, forumo skiltyse nustatytų taisyklių paisymą, problemų sprendimą paskirtose skiltyse. Vyr. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- @Evee. Atsakingi už visų forumo skilčių, šaukyklos, bendrųjų taisyklių paisymą.
 12. 1 Karmos taškas
  FnFextasy

 13. 1 Karmos taškas
  epson

 14. 1 Karmos taškas
  Sharo

  Ablavuchas unban

  Atbanintas
 15. 1 Karmos taškas
  Evee.

  UNBAN 2.5 tds automatas

  Demo linkas neveikia.
 16. 1 Karmos taškas
  Evee.

  Lažybos [2019.02.13 - 02.18]

  Informacija ir taisyklės: Statyti galite 1 kartą už kiekvienas varžybas. Minimali statymo suma 5,000 - maksimali 50,000, Statymas turi būti atliktas iki varžybų pradžios. Atlikus statymą neturint reikiamo kiekio taškų, būsite baudžiami įspėjimu ir banu serveryje. Surinkus 2 įspėjimus, būsite įtrauktas į juodąjį sąrašą ir lažybose dalyvauti nebegalėsite. Anketoje viską užpildykite tvarkingai, ypač parašykite tiksliai savo niką žaidime, kad galėtume nuimti ir uždėti taškus/pinigus. Jeigu statote keliose varžybose, kiekvienam statymui užpildykite atskirą anketą ir visos anketos turi būti viename poste. Koeficientai yra paimti iš betsafe*myliu wGame* Koeficientai surašyti skliausteliuose, geltona spalva. Prizai išdalinami sekmadienį. Anketa: Jūsų tikslus nikas žaidime: Jūsų statymas (kas laimės/lygiosios): Jūsų statoma suma: Kuriame serveryje atliekate statymą? #1 arba #2: Lažybos: Krepšinis, NBA ------------------------------------------------------------------------------------ Data: Ketvirtadienis 19.02.14 - 05:00 Varžybos: Portland Trail Blaizers (2.94) - Golden State Warriors (1.52) ------------------------------------------------------------------------------------ Krepšinis, NBA Naujokų ir antramečių rungtynės. ------------------------------------------------------------------------------------ Data: Šeštadienis 19.02.16 - 03:00 Varžybos: USA (1.70) - World (2.40) ------------------------------------------------------------------------------------ Krepšinis, NBA Visų žvaigždžių rungtynės ------------------------------------------------------------------------------------ Data: Pirmadienis 19.02.18 - 02:00 Varžybos: Team LeBron (1.45) - Team Giannis (3.25) ------------------------------------------------------------------------------------
 17. 1 Karmos taškas
  Sharo

  unban afganistanu

  Paskutinį kartą paprašysiu visus įrodymus įkelt, o pats svarbiausias iš jų demo. Wargod pas tave rodo alias 1. O dabar paaiškinsiu, kad ir kiti žinotų, kadangi pas tave jau yra detected už cfg, tai nenustebčiau su tuo rc failu. Nes jeigu neturi ką slėpti kam laikyti cfg rc faile? Gal tam kad amx_alias nerastu?
 18. 1 Karmos taškas
  Sharo

  Neta uzbaninau Kinas.

  Atbanintas
 19. 1 Karmos taškas
  Sharo

  unban afganistanu

  Pagal anketą, viską užpildžius.
 20. 1 Karmos taškas
  Sharo

  bielka

  Nesusipratimas buvo, užbaninęs adminas prašė tave atbaninti, bet vėliau pats įsitikinau, kad vis dėl to su wallhack loši - eini nesižvalgydamas, pre fire už kiekvieno kampo. Pakeičiau verdiktą. Atmesta
 21. 1 Karmos taškas
  Sharo

  Bielka unban

  Atmesta
 22. 1 Karmos taškas
  FnFextasy

 23. 1 Karmos taškas
  Sharo

  unban lsg

  Atmesta
 24. 1 Karmos taškas
  Sharo

  NA`VI DEMO

  Next time please fill out the form.
 25. 1 Karmos taškas
  unkun

Projektas gyvuoja:
×