Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] 35hp_2 csgo.wgame.lt:27015 1 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] aim_aztec csgo2.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --

Tomas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  770
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  122

Tomas paskutinį kartą laimėjo Birželio 29

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Tomas

 • Nario rangas
  Administracija
 • Gimtadienis 1997.05.09

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  tomas.vilnietis
 • Facebook:
  wGame.lt
 • Youtube:
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLWGisTbWj68BXnc7nfSbs2_0hwKOfSgJN

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vaikinas

Nario profilis serveryje

 • Steam:
  armanis90
 • Slapyvardis serveryje:
  Tomas
 • Statusas:
  Admin

Paskutiniai profilyje apsilankė

2.599 profilio peržiūros
 1. Sveiki. Dėl netinkamo pražaisto laiko (/online) sistemos veikimo, ji buvo pakeista nauja ir visos jūsų minutės anuliavosi. Norintys atgauti prarastas minutes šioje temoje privalo atsakyti: 1. Jūsų tikslus slapyvardis - 2. Laikas iš (/senaslaikas) - Kompensacija galima iki 18.12.18, vėliau /senaslaikas duomenys bus panaikinti dėl resursų taupymo.
 2. Tomas

  aaa #001

  Atbanintas. Administratorius įspėtas 3/3 admin įspėjimais už 1. Kick'inimą be pagrindo 2. Baninimą už wh prieš tai nepadarius ss 3. Baninimą už wh prieš tai nepastebėjus įtariamojo 3 raundus bei apribota ban galimybė.
 3. Helovino proga skelbiame unban akciją, kurios metu, per klaidą arba teisėtai gavę ban žaidėjai, turės galimybę nusiimti baną ir toliau žaisti mūsų serveryje nepateikdami jokių nekaltumą įrodančių įrodymų. Unban forma Jūsų slapyvardis - Ban priežastis - Nuoroda į baną - Unban suteikiamas asmenims, baną gavusiems ne vėliau nei lapkričio 30 diena (10-30)
 4. Tomas

  Saves Banas ://

  Atbanintas
 5. Atėjus baisiausiai metų šventei - Helovinui, skelbiame event'ą, kurio metu jūs galėsite pasilepinti jo išskirtiniais prizais! Event'o tema: virtualių moliūgų rinkimas. Už kiekvieną nužudymą gausi moliūgą (HS +2), surinkęs 400 moliūgų rašyk /prizas ir pamatysi, kokį prizą atsitiktine tvarka laimėjai. Sąrašas dalykų, kuriuos gali atsitiktinai laimėti: 10x Marksman Case ir 10x raktų 5000$ ir 10x Gunner Case VIP 14 dienų Karambit | Skeleton Soul [H-ween 2018] Talon knife | Purgatory [H-ween 2018] 15000$ ir 5x Shooter Case 1x wGame Case Verta žinoti, jog atsiėmę prizą vieną kartą, galite ir toliau rinkti moliūgus, o pasiekę reikiamą sumą vėl atsiimti prizą. Prizai uždedami kiekvieną vakarą nenustatytu laiku. Dėmesio! Prizai nesumuojami. Pvz. jei pirmą kart laimėjote VIP 14 dienų ir antrą kart taippat, gausite VIP statusą tik 14 dienų. Taippat, galite nusipirkti šiuos, tik per Helovyną galimus laimėti ir įsigyti peilius, paslaugų sistemoje: http://wgame*myliu wGame*/sms-country/ Event'o trukmė: 18.10.29 - 18.11.03 Baisaus Helovino Jums linki wGame*myliu wGame* administracija!!!
 6. Penktadieninis shmotelis

  1. Audrius

   Audrius

   Geraaa, į playlist'ą <3

    

 7. Tomas

  CS bugas

  Bus patikrinta poros dienu begyje.
 8. Atbanintas. Administratorius įspėtas 2 admin įspėjimais už Admin taisyklių nr. 3 ir nr. 6 pažeidimus bei apribota ban galimybė.
 9. Tomas

  Unban Ox1d

  Vaikštai nusitaikęs į už sienos esančius žaidėjus, nuspėji jų esamas vietas, kai kur sustoji, palauki. Viskas per daug akivaizdu, įtarimai pasitvirtino.
 10. Tomas

  unban Dovydasss

  TODĖL, kad ar tu matysi žmogų ar ne priklauso nuo to, kada aš įjungsiu/išjungsiu sistemą. Diskusija baigta, belieka pripažint faktą.
 11. Tomas

  unban Dovydasss

  Tavo pateiktame screenshot'e matosi žmogeliukas danguje, į kurį tu nusitaikęs ir kurį mato tik wh naudojantys žaidėjai. Tai yra prevencinė wallhack sistema, kuri buvo naudojama ant tavęs ir pasiteisino.
 12. Tomas

  Parduodu skinus

  Paimsiu 2 jaguarus ir asiimova. Susisiek
 13. Tomas

  banas ? :O

  Atbanintas. Prižiūrėtojas nušalintas.
 14. Tomas

  Unaban

  Atbanintas. Administratorius įspėtas už neapdairumą baninant.
Projektas gyvuoja:
×