Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] 35hp_2 csgo.wgame.lt:27015 1 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] aim_aztec csgo2.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --

Tomas

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  770
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  122

Viskas, kas parašyta nario Tomas

 1. Sveiki. Dėl netinkamo pražaisto laiko (/online) sistemos veikimo, ji buvo pakeista nauja ir visos jūsų minutės anuliavosi. Norintys atgauti prarastas minutes šioje temoje privalo atsakyti: 1. Jūsų tikslus slapyvardis - 2. Laikas iš (/senaslaikas) - Kompensacija galima iki 18.12.18, vėliau /senaslaikas duomenys bus panaikinti dėl resursų taupymo.
 2. Helovino proga skelbiame unban akciją, kurios metu, per klaidą arba teisėtai gavę ban žaidėjai, turės galimybę nusiimti baną ir toliau žaisti mūsų serveryje nepateikdami jokių nekaltumą įrodančių įrodymų. Unban forma Jūsų slapyvardis - Ban priežastis - Nuoroda į baną - Unban suteikiamas asmenims, baną gavusiems ne vėliau nei lapkričio 30 diena (10-30)
 3. Tomas

  aaa #001

  Atbanintas. Administratorius įspėtas 3/3 admin įspėjimais už 1. Kick'inimą be pagrindo 2. Baninimą už wh prieš tai nepadarius ss 3. Baninimą už wh prieš tai nepastebėjus įtariamojo 3 raundus bei apribota ban galimybė.
 4. Tomas

  Saves Banas ://

  Atbanintas
 5. Atėjus baisiausiai metų šventei - Helovinui, skelbiame event'ą, kurio metu jūs galėsite pasilepinti jo išskirtiniais prizais! Event'o tema: virtualių moliūgų rinkimas. Už kiekvieną nužudymą gausi moliūgą (HS +2), surinkęs 400 moliūgų rašyk /prizas ir pamatysi, kokį prizą atsitiktine tvarka laimėjai. Sąrašas dalykų, kuriuos gali atsitiktinai laimėti: 10x Marksman Case ir 10x raktų 5000$ ir 10x Gunner Case VIP 14 dienų Karambit | Skeleton Soul [H-ween 2018] Talon knife | Purgatory [H-ween 2018] 15000$ ir 5x Shooter Case 1x wGame Case Verta žinoti, jog atsiėmę prizą vieną kartą, galite ir toliau rinkti moliūgus, o pasiekę reikiamą sumą vėl atsiimti prizą. Prizai uždedami kiekvieną vakarą nenustatytu laiku. Dėmesio! Prizai nesumuojami. Pvz. jei pirmą kart laimėjote VIP 14 dienų ir antrą kart taippat, gausite VIP statusą tik 14 dienų. Taippat, galite nusipirkti šiuos, tik per Helovyną galimus laimėti ir įsigyti peilius, paslaugų sistemoje: http://wgame*myliu wGame*/sms-country/ Event'o trukmė: 18.10.29 - 18.11.03 Baisaus Helovino Jums linki wGame*myliu wGame* administracija!!!
 6. Penktadieninis shmotelis

  1. Audrius

   Audrius

   Geraaa, į playlist'ą <3

    

 7. Tomas

  CS bugas

  Bus patikrinta poros dienu begyje.
 8. Atbanintas. Administratorius įspėtas 2 admin įspėjimais už Admin taisyklių nr. 3 ir nr. 6 pažeidimus bei apribota ban galimybė.
 9. Tomas

  Unban Ox1d

  Vaikštai nusitaikęs į už sienos esančius žaidėjus, nuspėji jų esamas vietas, kai kur sustoji, palauki. Viskas per daug akivaizdu, įtarimai pasitvirtino.
 10. Tomas

  unban Dovydasss

  TODĖL, kad ar tu matysi žmogų ar ne priklauso nuo to, kada aš įjungsiu/išjungsiu sistemą. Diskusija baigta, belieka pripažint faktą.
 11. Tomas

  unban Dovydasss

  Tavo pateiktame screenshot'e matosi žmogeliukas danguje, į kurį tu nusitaikęs ir kurį mato tik wh naudojantys žaidėjai. Tai yra prevencinė wallhack sistema, kuri buvo naudojama ant tavęs ir pasiteisino.
 12. Tomas

  Parduodu skinus

  Paimsiu 2 jaguarus ir asiimova. Susisiek
 13. Jei administratorius ar prižiūrėtojas jūsų paprašė įkelti demo/ss į forumą, turite kurti temą pagal šią anketą. Jūsų vardas žaidime: Administratorius prašęs įkelti įrodymus: Įrodymai: Bendra informacija Kurti reikia atskirą temą, administratorius paprašęs įrodymų į ją turi atsakyti per 24 valandas, kitaip bus įspėtas. Kuomet adminas paprašo įkelti įrodymus, tai padaryti turite per 30 minučių. Neįkėlus įrodymų dedamas banas.
 14. Tomas

  banas ? :O

  Atbanintas. Prižiūrėtojas nušalintas.
 15. Tomas

  Unaban

  Atbanintas. Administratorius įspėtas už neapdairumą baninant.
 16. Kaip manot, ar jau atėjo laikas ir mums atsinaujinti - daugiau nei pusę metų naudojamą forumo dizainą pakeisti nauju?
 17. Žmogus yra vertas lygiai tiek, kiek yra vertas jo žodis.

 18. Tomas

  Forumo dizainas

  Senasis dizainas paveiksliukų skiltyje. O mes judėsim į priekį
 19. Tomas

  Demo/SS anketa.

  Išimtis nesuprantančiam lietuviškai parašyto teksto. Atbanintas.
 20. Tomas

  Demo/SS anketa.

  1. Trūksta konsolės nuotraukos, kuri buvo padaryta kartu su šia nuotrauka. 2. Šioje temoje rašoma tik tuo atvėju, jei jūsų žodžiu paprašė įkelti įrodymus! Norėdami atsibaninti privalote kurti atskirą temą. Dėl šios priežasties šioje temoje unban nesuteikiamas. IŠIMTIS: gavote baną, su priežastimi, kurioje nurodoma įkelti įrodymus į forumą.
 21. Sveiki! Su džiaugsmu pranešu, jog jau šiandien, 20:00 valandą lietuviškų CSGO modifikacijos serverių arsenalą papildo dar vienas šios modifikacijos serveris. Modifikacija nėra nauja, tačiau mažai kur naudojama. Ji turi savų pliusų ir savų minusų. Trumpai apžvelgsiu modifikacijos funkcijas. Kontraktai Kontraktas - tai funkcija, leidžianti iš kelių skinų gauti vieną skiną. Kontraktai nėra pigūs, o ir tikimybė sujungus kelis gerus skinus gauti taippat gerą skiną - 50/50%. Daiktų gamyba Rinkdami medžiagas, kurias gauname paėmę nuo žemės skrynias bei dovanas, galime pasigaminti tam tikrų skinų bei skrynių. Užduotys - misijos Įdomesniam žaidimui, į mūsų modifikaciją įtraukta užduočių (misijų) sistema, kuri leidžia už tam tikrų užduočių įvykdymą gauti taškų, pinigų, skrynių ir net retų skinų! Lažybos - statymai Kas dvi minutes vykstančios lažybos, kurių dalyviai sėkmės principu gali pasidvigubinti statomą sumą arba viską pralošti. Rizika čia didelė, tačiau azarto mėgėjams tai tikras malonumas. Modifikacija gausi ir kitų funkcijų, kurių atskirai neišskirsiu. Parduotuvė, turgus, skinų jungimas, dovanos, mainai ir kita. Šansai Visiems paprastiems žaidėjams šansai tolygūs. Raktui gauti reikia padaryti 5000 žalos, skryniai gauti - nužudyti 10 žaidėjų. Na, o VIP nariams, Spec. Adminams bei STEAM žaidėjams reikalavimai sumažėja, padidėja gerų skrynių kritimo tikimybė, gaunama daugiau pinigų, taškų už nužudymą ir kitų privalumų, kuriuos galite pamatyti apsilankę mūsų paslaugų sistemoje. Laiminga valanda! Nuo 20:00 iki 22:00 visiems neprivilegijuotiems žaidėjams padidėja šansai gauti geresnes skrynias, daugiau patirties taškų bei pinigų! Serverio IP: csgo.wgame*myliu wGame* Iki susitikimo žaidime!
 22. Keletas svarbių, paminėtinų pokyčių projekte, kurių nuolat daugėja. Nauja paslaugų užsakymo sistema - Paslaugos Sukūrėme paprastą, patogią paslaugų užsakymo sistemą. Sistema kolkas neatlieka unban funkcijos, neleidžia apmokėti banku, pirkti paslaugos ant nick, tačiau visa tai jau netrukus. Atnaujinta balsavimo sistema - Balsavimas Sistema, kuri anksčiau priskaičiuodavo daugiau balsų arba juos išvis ignoravo, nuo šiol veikia be jokių nesklandumų. Padidintas pridedamų taškų kiekis už vieną balsavimą. Balsuoti galima kas 12 valandų už du serverius. Ši sistema puiki proga nesunkiai gauti privilegijas ir padėti projektui plėstis! Atnaujinta arenos nuomos bei valdymo sistema - Arenos nuoma Nuo šiol, 5 kartus išsinuomavę mūsų arenas galėsite pasinaudoti nemokama vienos dienos arenos nuoma. Taippat, į arenas įdiegtos anticheat sistemos, atnaujinta pati arenos valdymo sistema. Nemokamas VIP už nužudytus žaidėjus! Kiekvieną mėnesį, Public serveryje nušovę 1000 žaidėjų nemokamai gausite pilnavertį VIP statusą, kuris galios iki mėnesio pabaigoje įvyksiančio rank restarto. Informaciją apie nužudymus rasite parašę /freevip. Kaip žinia, mūsų projektas visai neseniai atidarė MIX areną, kurios kasdienis tobulinimas neatsilieka nuo public serverio. Mėgėjus kviečiame prisijungti į MIX'o steam grupę wGame*myliu wGame* MIX / GATHER Kviečiame sudalyvauti konkurse! Prizai už statistikos pasiekimus vasario mėnesį.
 23. Tomas

  Sn1keRS UNBAN

  Įkelk demo kartu su ss kaip prašoma
 24. Tomas

  Raundo garsai

  Sveiki. Mąstau pakeisti nuobodžius raundo garsus publike. Jų neišimu vien dėl to, kad jų nenaudoja joks kitas serveris. Pirmas variantas - garsai vyro balsu. Visiems žinomi ir atsibodę. Buvo naudojami senąjame SargCS Antras variantas - garsai moters balsu. Seni, tačiau mažai naudojami Arba palikti dabartinius garsus. Laukiu nuomonių
Projektas gyvuoja:
×