Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] de_dust2_3x3 csgo.wgame.lt:27015 6 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] aim_map_usp csgo2.wgame.lt:27015 4 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt # CM/GTH Arena [nuomojama] de_tuscan_2x2 cs.wgame.lt:27021 0 / 24

Nedas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  46
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Apie Nedas

 • Nario rangas
  Forumo dalyvis(ė)

Nario profilis serveryje

 • Slapyvardis serveryje:
  NoNaS

Paskutiniai profilyje apsilankė

84 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis serveryje - Aferistai ~ NoNaS 2. Jus užbaninęs administratorius - Sharo 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? - #1 4. Aprašykite situaciją - Viskas buvo taip: Sau ramiai žaidžiau " visi buvo ale draugai " nieks nieko man nesakė ar neprasė jokiu wargodo praskanuot, bet kažkas susisieke su sharo kad jis ateitu manes paprašyt wargodo, bet manes nieks neinformavo kad ateis sharo ir paprašys taves wargodo, ir kad aš neatsijungčiau, nežinau kada jis atėjo į tą serverį, jo net nemačiau, tuo metu 1 minutej nuejiau į kitą serverį, net nežinau ar 1 minute užtrukau, įšėjiau nežinodamas kad sharo buvo serveryje, taigi grižau ir iškart užsipuolė visi serverio žaidėjiai kodėl tu rr padarei, nors buvau įšejes tik į kitą serverį, taigi sharo sako matau kad rr padarei ir davė baną, nežinau ar aš turiu antgamtinių galių kad galiu nujausti kada kas ateina į serverį 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) - https://*myliu wGame*52.zippyshare.com/v/DKfUxw4T/file.html
 2. Nedas

  Unban NoNaS

  Koks pritatariai, ka cia jau meluoji, isvis nieko nesakiau, sakiau ar man buvo sakyta kad negaliu atsijungt is serverio?
 3. Nedas

  Unban NoNaS

  Tu sakei kad rr padariau, ne aš nebandyk čia ant tų žodžių prigaut
 4. 1. Jūsų slapyvardis serveryje - Aferistai ~ NoNaS 2. Jus užbaninęs administratorius - Sharo 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? - #1 4. Aprašykite situaciją - Viskas buvo taip: Sau ramiai žaidžiau " visi buvo ale draugai " nieks nieko man nesakė ar neprasė jokiu wargodo praskanuot, bet kažkas susisieke su sharo kad jis ateitu manes paprašyt wargodo, bet manes nieks neinformavo kad ateis sharo ir paprašys taves wargodo, ir kad aš neatsijungčiau, nežinau kada jis atėjo į tą serverį, jo net nemačiau, tuo metu 1 minutej nuejiau į kitą serverį, net nežinau ar 1 minute užtrukau, įšėjiau nežinodamas kad sharo buvo serveryje, taigi grižau ir iškart užsipuolė visi serverio žaidėjiai kodėl tu rr padarei, nors buvau įšejes tik į kitą serverį, taigi sharo sako matau kad rr padarei ir davė baną, nežinau ar aš turiu antgamtinių galių kad galiu nujausti kada kas ateina į serverį 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) - https://*myliu wGame*52.zippyshare.com/v/DKfUxw4T/file.html
 5. Nedas

  unban lsg

  Linksmas žmogus esi, bet atsijungti iš serverio kai yra paprašomi įrodymai yra draudžiama
 6. Nedas

  nonui wg ir ss

  Švarus
 7. Nedas

  Parduodu steam paskyra!

  Nelabai daug kas mėgsta pirkti accountus su vacais, bet good luck
 8. Nedas

  CS 1.6 spalvu pakoregavimas.

  Naudinga programa dėkui
 9. Nedas

  UNBAN Dar kartely blt.

  Kiek jau laiko praėjo, bet čia neman spresti, o ir įdomu kodėl neįkėlei kai prašiau, akivaiždu kad kažką turiejai
 10. Nedas

  Atranką į Aferistus

  Atmesta, anketa užpildyta ant durniaus
 11. Klanas startuoja su nauja pradžia. Mūsų grupė ieško naujų narių, norinčių prisijungti prie mūsų klano bendruomenės veiklos! Taisyklės​ 1. Privaloma gerbti klano narius, žaisti garbingai; 2. Pildyti tik pagal žemiau pateiktą anketą; 3. Privaloma turėti veikiantį mikrafoną; Anketa 1. Koks jūsų vardas? 2. Koks jūsų vardas žaidime (kokie buvę anksčiau)? 3. Koks jūsų amžius? 4. Esate Steam/Non? 5. Ar turite mikrafoną? 6. Kokia jūsų patirtis žaidime (išsamiai: kiek ir kokiuose serveriuose pražaidėte laiko, pvz. public, CM/GTH, hsdm ir pnš.)? 7. Dėl ko pretenduojate į mūsų gretas? Ko tikites? 8. Jūsų įgūdžių įsivertinimas (*/10): 9. Jūsų kontaktai (Skype):
 12. Nedas

  Unban espot_league

  Dėl to tikrai nebanina, tam jis ir skirtas kad darytum scanus kiek nori ir kada nori
 13. Nedas

  Unban espot_league

  Ar aš kaltas kad tu ten banintas, už nieką niekur nebanyna turbut ir ten kažką prisidirbes esi
 14. Nedas

  Unban espot_league

  Koks ignoravo, mapas pats pasikeitė, nes tąpačia dudele dainavai kad banyntas, o aš galvoju palauksiu gal persigalvosi ir įkelsi.
 15. Nedas

  Unban Raibu

  Leisk atspėt tavo brolis ten?
Projektas gyvuoja:
×