Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_headshot csgo.wgame.lt:27015 6 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] mini_dust2 csgo2.wgame.lt:27015 2 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --
Mažvis

Dell logo

Rekomenduojami pranešimai

Turiu nemalonia problema kuri ne tiek problema kiek nervuoja... Turiu Dell laptopa(inspiron 15 5558), pirkau naują ir kaip įjungti prieš Wind krovimą pirmiausia rodo Dell logo, pasuką ratuką kurį laiką ir tik tada Win jungia. Gal kas žinot kaip tą Dell logo panaikinti, kad iškarto krautu Wind? Tai nėra kažkas super svarbu, bet tesiog patinka sava tvarka ir tas dalykas man yra nepageidautinas :D

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Neimanoma panaikinti Boot logotipo.Nebent jei rasiu kažkur informacijos pasidalinsiu.Šiaip yra vienas imanomas šansas ištrinti LOGO

Yra 2 budai:

"lem" folderio pas mane nėra arba aš jo nematau dėl kažkokių priežasčių, o "oobe" folderio pervadinimas nepadėjo. 3 būdas ir man atrodo nepatikimas todėl nenoriu rizikuoti. Ačiū už patarimus +r3p. Galbūt būsi teisus, kad panaikinti Boot logo neįmanoma, nes ir pats ieškojau informacijos, bet nieko kas padėtu neradau.

Pabandyk šitą

Dar radau kažką http://*myliu wGame*thewindowsclub.com/add-change-oem-information-windows

arba

http://*myliu wGame*w7forums.com/threads/remove-oem-branding-from-windows-7.6250/

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Neimanoma panaikinti Boot logotipo.Nebent jei rasiu kažkur informacijos pasidalinsiu.Šiaip yra vienas imanomas šansas ištrinti LOGO

Yra 2 budai:

"lem" folderio pas mane nėra arba aš jo nematau dėl kažkokių priežasčių, o "oobe" folderio pervadinimas nepadėjo. 3 būdas ir man atrodo nepatikimas todėl nenoriu rizikuoti. Ačiū už patarimus +r3p. Galbūt būsi teisus, kad panaikinti Boot logo neįmanoma, nes ir pats ieškojau informacijos, bet nieko kas padėtu neradau.

Nepadėjo nei vienas iš minėtu būdu

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: