Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
IŠJUNGTAS -- -- csgo.wgame.lt:27015 -- / --
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] cs_max csgo2.wgame.lt:27015 6 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --
Msa13x

#2 Global Offensive Balsavimas ir kita INFO

  

26 balsai

  1. 1. Ar reikalingas restartas naujame csgo mod serveryje?Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

 

šiokia tokia trumpa informacija apie projekto plėtrą. Kaip jau pastebėjote mūsų projekte išdygo dar vienas cs:go modifikacijos serveris wGame*myliu wGame* #2 Global Offensive [Klanai, coinflip], kurio IP: csgo2.wgame*myliu wGame*

 

 

 Trumpai apie serverį, kas kitaip nei #1 CS:GO:

1. Kiekvienas žaidėjas gali pasirinkti kokią muziką gros kai jis bus išrinktas MVP (suprantama, ne visiem patinka serverio muziką, todėl žaidėjai turi galimybę išjungti ją).

2. Perdarytas spray logo į graffiti. Kiekvienas žaidėjas taip pat gali pasirinkti kokį graffiti gali piešti (piešimas su T raide)

3. Factions, pasirinkite savo norimą žaidėjo išvaizdą (kuo didesnis lygis, tuo daugiau variantų)

4. DeathNote, manai nepakankamai suerzinai priešininką jį tik nužudęs? Nusiųsk jam mirties raštelį (Jūsų parinktas tekstas pasirodys aukos ekrano centre, kiekvieną kartą nužudžius)

5. CHAT TAG'ai. Juos užsidėti galima nusipirkus Parašytas TAG'as bus rodomas prie nicko.

6. Coinflip, ruletė ir jackpot azarto megėjams. Bandykite savo laimę 1x1 žaisdami coinflipą, ar kelkite savo laimėjimo šansą statydami didesnes sumas jackpot'e, žaiskite ruletę.

7. Suburkite savo draugus į klaną, įrodykite jog jūs geriausi užimdami pirmąją vietą klanų topuose (klanų skillai skaičiuojami pagal narių skillo vidurkį)

8. Siekiant sukurti konkurencingą aplinką žaidėjų rankai apskaičiuojami ELO metodu įskaitant ranko kalibraciją, ranko kilimas, ranko kritimas

9. Lygiai, skatina žaidėjus susiimti ir rinkti kuo daugiau fragų, kadangi nuo jų skaičiaus lygis kyla. Už pasiektą naują lygi galima gauti skrynių, raktų bei skin. Taip pat nuo lygio priklauso kokį factioną bus galima naudoti

10. Rodomas rankas virš žaidėjo galvos freezetime metu

11. Dienos atlygio sistema. Kiekvieną dieną žaidėjai galės atsiimti tam tikrą taškų kiekį

12. Craft, mainų sistemos, turgus, įdomios misijos kaip ir pirmame serveryje.

Visko nepasakosiu, o ir nebus įdomu užeiti, kai išpasakosiu, taigi nei nuotraukų nei pilno aprašymo nededu, užsuksite į serverį ir patys išbandysite.

  

Taip pat vyksta kalėdinis event'as:

  • Kalėdinės dovanėlės turi 20% šansą iškristi nužudžius žaidėją. Jos atsiranda žaidėjo vietoje.
  • Kalėdines dovaneles reikia paimti nuo grindų.
  • Kalėdines dovaneles išpakuoti galite atsidarę pagrindinį meniu (/menu)
  • Dovanėlese galite rasti: skrynią, raktą, graffit dėžę ar net skiną!

Serveris nėra naujas, turi senbuvių, todėl gali atsirasti nauji nematyti veidai be anketų. (Buvai prižiūrėtoju, moderatorium ar kuo kitu ir nori juo likti? susisiek su manimi, aptarsim tolimesnį tavo kelią) Viskas yra dar tvarkoma, tačiau žaisti jau yra pilnai įmanoma. (Iki vakaro turėtų būti įdėtos naujos forumo nuorodos susijusios su nauju serveriu, t.y. vvp, paslaugos, banai, topai ir kt.)

 

Sekanti svarbi dalis yra balsavimas dėl šio naujo serverio restarto. Ar norite pradėti tiek senbuviai tiek naujokai viską lygiai su visais iš naujo ar palikti taip kaip jau yra? (seniau pirktos paslaugos išlieka, resursai ir paslaugos nuperkamos vykstant balsavimui, jei įvyktų restartas gražinamos)

 

Atiduokit savo balsą balsuodami, galit ir išsamiai pakomentuoti, tačiau tai nebus užskaitoma kaip balsas, atsižvelgiama bus tik į balsavime esantį balsų skaičių. Balsavimas stabdomas Gruodžio 29d. 23:59

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Mantai, nedaryk rr rytoj užsuksiu aš apžiūrėti.

Jei ateisi į #2 serverį pirmą kartą, nes nu, sakai apžiūrėti, tai tau manau tikrai jokio skirtumo ar bus tas restartas ar nebus, nes nuo to tau niekas nesikeičia, o jo tikrai reikia, kad serveryje būtų lygybė  :clap2:

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jei ateisi į #2 serverį pirmą kartą, nes nu, sakai apžiūrėti, tai tau manau tikrai jokio skirtumo ar bus tas restartas ar nebus, nes nuo to tau niekas nesikeičia, o jo tikrai reikia, kad serveryje būtų lygybė  :clap2:

buvau nuejas daug retų skinu bet rr

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Projektas gyvuoja:
×