Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] cs_deagle5 csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [Klanai, coinflip] css_bycastor csgo2.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27021 -- / --
Tomas

Demo/SS anketa.

Rekomenduojami pranešimai

ALIAS SS PADARYK.

AIM.CFG arba Silent aimas ijungtas, taip kad unbano negausi. +NO RECOIL.

Ne tau sprest.. Taigi gali ir nekomentuoti čia.. Ir dar buvau dares ta alias ss yra.. Tomas žiurejo.. (Nu čia biški ankščiau)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ne tau sprest.. Taigi gali ir nekomentuoti čia.. Ir dar buvau dares ta alias ss yra.. Tomas žiurejo.. (Nu čia biški ankščiau)

Ankščiau. Bet dabar užbaninau, alias ss nebereik nes ir taip matosi aim cfg +no recoil ;)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nu tai aišku kad jau nebereik.. Taip tai padaryčiau bet bet jau banned.... Ir dar prašau... Nueik pas okulista, nes tau tikrai reikia.. Apie koki no-recoil kalbi aš nesuprantu.. Viskas čia gerai, nenaudoju aš tu čytu ir t.t. Aš jau cs 1.6 žaidžiu apie penkerius metus.. Taigi šioks toks skilas yra.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nu tai aišku kad jau nebereik.. Taip tai padaryčiau bet bet jau banned.... Ir dar prašau... Nueik pas okulista, nes tau tikrai reikia.. Apie koki no-recoil kalbi aš nesuprantu.. Viskas čia gerai, nenaudoju aš tu čytu ir t.t. Aš jau cs 1.6 žaidžiu apie penkerius metus.. Taigi šioks toks skilas yra.

aha, skille :DDDDDDDDDDDD

Bet šeip taikinukas automatiškai nusitaiko prie žmogaus ir no spread ane? skilas matosi.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

aha, skille :DDDDDDDDDDDD

Bet šeip taikinukas automatiškai nusitaiko prie žmogaus ir no spread ane? skilas matosi.

Ogo :o automatiškai ? Negali but... Kas čia per magija ? Net negirdejes... Kur tu ten matai kad automatiskai?.. Vaikeli.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ogo :o automatiškai ? Negali but... Kas čia per magija ? Net negirdejes... Kur tu ten matai kad automatiskai?.. Vaikeli.

Ai gerai, nesimažink, žinai kad naudoji, ir tai matosi kad naudoji. Ką tu vadini vaiku, tu pasižėk į veidrodį ko tu čia kitus vadini vaikus, pats vaikas :) Žlugęs tiesiog.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Ai gerai, nesimažink, žinai kad naudoji, ir tai matosi kad naudoji. Ką tu vadini vaiku, tu pasižėk į veidrodį ko tu čia kitus vadini vaikus, pats vaikas :) Žlugęs tiesiog.

Žinai kodel tave pavadinau vaiku ? Nes prisiknisi prie visko kaip vaikas.. Sakai kad no-recoil.. Juokinga krč..

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Me that every admin in turn will ban just because I kill them? Are you kidding me? 
Chief admin do something so that this was no more. I NEVER played with cheats. 

If need be, watch me you don't have to ban just.

DEMO: http://rghost.ru/6j2zcBdzP

SS:

thumb.png

thumb.png

thumb.png

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Me that every admin in turn will ban just because I kill them? Are you kidding me? 

Chief admin do something so that this was no more. I NEVER played with cheats. 

If need be, watch me you don't have to ban just.

DEMO: http://rghost.ru/6j2zcBdzP

SS:

thumb.png

thumb.png

thumb.png

I unbanned you. I took off admin privileges "triL3x"

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Štai demo 'kyper, o ss nėra pas mane, arba nepadariai. http://*myliu wGame*59.zippyshare.com/v/CV1vDdud/file.html

Aha demo. Atsiuntei man demo, kurio man nereikia, turėjei senesnį atsiūst, atsiuntei kitą, kur pranešei man, per kur kelti demo... Žodžiu...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

SUP Marvellui ss bei demo, ps nepyk jei lagina  as i sienas bandziau savo spray ziuret FPS keisdamas 

Link:http://*myliu wGame*43.zippyshare.com/v/GGuqAPad/file.html

Nešvarus, čytas. Buvo prašyta alias ss, neįkėlei.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: