Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS Globalas.EU # Global Offensive [Klanai, coinflip] de_dust2_2x2 csgo.globalas.eu:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # Globalas.EU de_dust2_2x2 csdm.wgame.lt:27015 0 / 32

Visa veikla

Šitas srautas automatiškai atsinaujina     

 1. Paskutinė savaitė
 2. Sveiki visi wgame.lt lankytojai, taigi norime jūms pranešti jog turime Discord'o serveri, kitaip sakant grupę.Tai nėra svarbi žinia, bet naujienas informuojame tiktais pirmiems jūms.Taigi trumpai: Discor'do grupėje galėsite,susirašynėti su kitais žaidėjais, kalbėtis įvairiomis temomis.Draudžiamos reklamos, keiksmai ir panašiai, tai kas susija su cs, arba be cs, galėsite šnekėtis/bendrauti/susirašinėti. Mūsų discord pakvietimas: https://discord.gg/pGQFzr Lauksime jūsų prisijungiant prie mūsų.Iki greito !
 3. Ankstesni
 4. Truputis dramatiškumo -

   

 5. Robislov

  WAIDUOKLIS UNBAN

  Nu kažinaaau. Buvo prašytas wargodas, kadangi nenuskenavai ir pagal taisykles gavai baną :(. Dėl bendravimo įpatumų nuspręs Tomas.
 6. https://steamcommunity.com/profiles/76561198304449884/screenshots/ Na unciau sakiau kad prigausiu aš tave :)) tiesiog puikus esi S.ADMINAS :))
 7. uncius

  WAIDUOKLIS UNBAN

  Na jei vakar free banas tai kelk demo jei demo neturi paprašyk tomo kad log pažiūrėtų ir bus viskas aišku už ką banus dalinu . Gerų švenčiu
 8. Aii ir bėja tu mane išvis be preteksto užbaninai sugalvojai priežastį užbanint beto kaip ateisi žaist visada pasiruošk jog ateis ir geresni žaidėjai už tave kurie tave tikrai sutvarkys :)) tad pamoka tau ateičiai nebanink geresniu žaidėju už tave. :)) Ačiū už dėmesį.
 9. O tu pažiurėk ką pats darai kas vakar buvo ? Pala pala dėjai 2 žaidėjams bana beto free gag free kick 3 kartai man ta prasme žmogau kiek tau metu išvis jog tu toks esi ? Spėju nu minimum 12-13metu tik žmogau prieš turėdamas tokias privilegijas pasiskaityt tam tikras serverio taisykles beto ties unban anketa nesustosiu viska padarysiu jog liktum be S.ADMIN gausi skunda. :))
 10. uncius

  WAIDUOKLIS UNBAN

  Būtum wg atsiuntes nebūtų bano. Ir seip pasižiūrėk į savo bendravimo kultura
 11. Jūsų vardas žaidime: WAIDUOKLIS LUKĖTASAdministratorius prašęs įkelti įrodymus: UNCIUS Įrodymai: https://www97.zippyshare.com/v/sjD0WCSl/file.html Realiai šitam adminui išvis reikia nuimti admin nes daro nesamones provokuoja žmones free gagai vakar irgi gavau bana tipo ižeidinėjimai nors pats mus visus vadino daunais ta prasme gavau ban antra for free ta prasme nu blemba išvis šitam veikėjui nuimt privilegijas reikia. [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Tave uzbanino adminas: Blood|Uno [AMXBans] Tu gali apskusti savo bana @ www.globalas.eu [AMXBans] Priezastis: '//' [AMXBans] Laikotarpis: '4 savaitems' [AMXBans] Tavo SteamID: 'STEAM_0:0:172092078' [AMXBans] Tavo IP: '78.57.138.249' [AMXBans] =============================================== stai kokie adminai yra nuostabus :))
 12. Event'o trukmė: 2019-12-22 - 2020-01-02 Event'o tema: virtualių kalėdinių kepurėlių rinkimas. Kaip jau pastebėjote serveryje visi žaidėjai yra pasipuošę kalėdinėmis kepurėlėmis. Už kiekvieną nužudymą gausite kalėdinę kepurėlę (HS +2), surinkę 500 kalėdinių kepurėlių ir parašę /prizas pamatysite, kokį prizą atsitiktine tvarka laimėjote. Kiek kepurėlių liko surinkti galite sužinoti parašę /liko Sąrašas dalykų, kuriuos gali atsitiktinai laimėti: 5000$ 10x Marksman Case ir 10x raktų & 10000$ AK-47 - Gingerbread M4A1 - Gingerbread Deagle - Gingerbread AWP - Gingerbread Gut Knife - Gingerbread 5x Shooter Case ir 5x raktų & 20000$ 1x wGame Case ir 1x raktas & 3000$ STEAM CS 1.6 (Tik vienas. Kas pirmesnis, tas gudresnis. Kažkam laimėjus steam, prizas pasikeis į 50000$)* Kol kas šiuos skinus galima gauti tik event'o būdu, pasibaigus jam bus galima gauti ir iš tam tikrų dėžių, atitinkamu procentu. Kaip atrodo Gingerbread setas: Verta žinoti, jog atsiėmę prizą vieną kartą, galite ir toliau rinkti kepurėles, o pasiekę reikiamą sumą vėl atsiimti prizą. Prizai uždedami kiekvieną vakarą nenustatytu laiku. Taip pat, galite nusipirkti šį naująji gingerbread skinų setą, paslaugų sistemoje: https://wgame.lt/sms-country
 13. Tomas

  unban

  Atbanintas. Administratoriui nuimtos privilegijos už admin taisyklių neišmanymą ir pažeidimus: 3. Draudžiama baninti žaidėją nepastebėjus jo (Būtinai būnant spec) bent 3 raundus. IŠIMTYS: Akivaizdus AIMBOT, NoRecoil ar Speedhack. Privilegijų apribojimas. 6. Draudžiama baninti žaidėja už wallhack nepadarius Screenshots (amx_ss nick) Privilegijų apribojimas.
 14. Greenas*

  unban

  Atsibaninimo anketa 1. Jūsų slapyvardis serveryje - 9 2. Jus užbaninęs administratorius -simp3 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? - 1 4. Aprašykite situaciją - Losiau, be wg, be spec nk ban 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -https://www63.zippyshare.com/v/1qJgGxh4/file.html 6. Papildomi komentarai -
 15. Skelbiame balsavimo konkursą, kurio metu per visą gruodžio mėnesį galėsite susirinkti pilną Kalėdinį set - Gingerbread ir gauti rečiausią serveryje - wGame Case! Ką jums reikia daryti, tai kasdien balsuoti už serverį balsavimo sistemoje - https://wgame.lt/vote/ Jau šiandien pradėję, lygiai po savaitės turėsite pirmąjį Gingerbread skiną! Konkursas truks tik gruodžio mėnesį (ir galimai pirmą sausio savaitę, nespėjusiems pasiekti didžiausio prizo). Šį skin setą galima gauti tik vieną kartą metuose - prieš Kalėdas ir Kalėdinio evento metu, o vėliau įsigyti SMS žinute (set'o vertė 4 EUR).
 16. Tomas

  Unban g4mbit

  Ne pirmas toks atvejis per pastarąsias dienas. Ban paliekamas.
 17. [hV]g4mbit

  Unban g4mbit

  Taigi šikau, kaip aš tau atrašysiu, i tulika kompo nesinešiu gal
 18. uncius

  Unban g4mbit

  buvau atejas rasiau rasiau ir neatrasiai trai jei nezaidi prasau atsijunk o ne sedek serve
 19. Atsibaninimo anketa 1. Jūsų slapyvardis serveryje -[hV]g4mbit 2. Jus užbaninęs administratorius -Uncius 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? -1 4. Aprašykite situaciją -Nieko nebuvo serveryje, laukiau kol kaskas ateis, užsimaniau šikt, kol šikau gavau bana už afk.. 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje): [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin uncius. [AMXBans] There are 23 hours , 23 minutes and 40 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : [hV]g4mbit [AMXBans] Reason : ' AFK ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.wgame.lt [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 628041840 ' [AMXBans] Your IP : ' 78.60.248 6. Papildomi komentarai -Unciui pavydas bamba graužia, kad baigiu aplenkt
 20. Labas! Kadangi CS:GO modifikacijos progresas pasiekė 100% ribą - nutraukiu tylą! 100% tai reiškia, jog žadėta ir ilgai laukta CS:GO modifikacija yra jau sukurta ir paleista. Tačiau toliau vyksta nuoseklus darbas - modifikacijos konfigūravimas, skinų kėlimas, šansų, pinigų gavimo (ekonomikos) įvedimas ir reguliavimas. Kad serverio laukti būtų dar įdomiau, atskleisiu keletą faktų apie jį... Šiuo metu serveryje jau yra įkelta 10 skin set'ų (iš kurių ~30 skin'ų yra unikalūs - kurti tik mūsų projektui, už kuriuos dėkoju Mantui/Msa13x). Yra 9 skirtingos skrynių rūšys, kiekvienoje skrynioje slepiasi po skin set'ą, tad veikti ir siekti tikrai bus ką! Kreditų sistema - pasipildę balansą SMS žinute, galėsite įsigyti rečiausius serverio skinus. Klanų kovų (clan wars) sistema - galėsite kelti klano lygį ir kovoti su kitais klanais. VIP case, molotovo kokteilis, misijos ir daugiau! Darbus prie serverio planuoju pabaigti per artimiausią savaitę, o startuoti, labai viliuosi, kad pavyks dar šį mėnesį! Starto metu planuojama pasiekti rekordinį žaidėjų skaičių - 32/32. Starto event'o metu bus galima laimėti įvairių serverio resursų. wGame administracijos tikslas surengti sėkmingą, sklandų startą, o po jo - išlaikyti aukščiausią poziciją lietuviškų CS 1.6 CS:GO mod serverių sąrašuose. Yra manančių, jog mes kažką "skolinamės" iš kitų projektų. Owned.lt ir globalas.eu yra abu buvę mano projektai, tad sistemos perkeltos iš ten ir nespėtos pervadinti. Sukurti "bombą", finansine prasme, reikalauja nemažai išteklių (neskaitant laiko ir pastangų), tad norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto rėmimo lauksiu susisiekiant skype! Už jūsų pinigus administracija tikrai neperka kebabų, lėšos panaudojamos kryptingai - reklamai, sistemų kūrimui, skin set'ų kūrimui ir panašiai. Kaip jau galbūt pastebėjot, prie projekto administravimo prisidėjo senas vilkas @UniversaL, į kurį galite kreiptis tam tikrais klausimais. Šiam kartui tiek. Nepamirškite uždėti "like" ant mūsų Facebook puslapio, kuriame bus paskelbtas serverio starto eventas. https://www.facebook.com/cswgamelt/?ref=bookmarks Iki greito!
 21. AKTYVUMO KONKURSAS! Sveiki, nusprendėme kartų su Tomu, kad jau pats laikas gaivinti projektą, rinkti naujus žaidėjus į serverį, todėl manau pats laikas padaryti konkursą, kad galima būtų sudominti naujus žaidėjus ateiti čia pabandyti žaisti ir jeigu mūsų projektas jiems patiks tai ir pasilikti čia ilgesniam laikui. Konkursas labai paprastas, jums tiesiog reikės būti pirmojoje vietoje pagal praleistą laiką mūsų CS:GO serveryje ir už tai galėsite gauti prizą, kurį parašysiu truputi žemiau. --- Kaip ir sakiau norint gauti prizą, jums reikės būti aktyviems mūsų CSGO serveryje. TOP15 pagal praleistą laiką serveryje žaidėjus galite pamatyti čia: http://wgame.lt/aktyvumas/ --- PRIZAS: Pirmojoje vietoje pagal aktyvumą žaidėjas gaus 10 eurų, antrai ir trečiai vietoms bus padalinti 2 steam vartotojai su CS 1.6 žaidimų! Linkiu sėkmės visiems dalyvaujantiems. Padarom mūsų žaidimą įdomesnį kartų! Kviečiam savo draugus žaisti kartų su jumis ir linksmai praleiskite laiką serveryje! [!] DRAUDŽIAMA PALIKINĖTI AFK SIEKIANT GAUTI DAUGIAU MINUČIŲ [!] NUGALĖTOJAS BUS IŠRINKTAS LYGIAI PO MĖNESIO!
 22. Šiek tiek motivacijos vaikams (Arba "demotivacijos")

  https://www.youtube.com/watch?v=CAb_bCtKuXg

  Redaguota Mažvis
  1. elDe.

   elDe.

   Laba diena senas drauge :)))

  2. Mažvis

   Mažvis

   prieš 8 valandas (-ų) , elDe. parasė:

   Laba diena senas drauge :)))

   Sveikas 

    

  3. elDe.

   elDe.

   Pridek i steama:D Csgo eisim paplakt

 23. Robislov

  Unban Njs~

  Labas, užpildyk pagal šią anketą! Atsibaninimo anketa 1. Jūsų slapyvardis serveryje - 2. Jus užbaninęs administratorius - 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? - 4. Aprašykite situaciją - 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) - 6. Papildomi komentarai -
 24. Sv, gavau baną už nieką, žaidžiau prieš uncius, jis paprašė wg atsiųnčiau wg štai jis : www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1818789 poto kai atsiųnčiau wg jis man davė baną sake už chytus, jis pažiūrėjo sena wg gal, prisipažystu esu susigundęs chytint ankščiau dabar esu steaminis žaidėjas, susitvarkiau šiandien steamą. Nickas : Njs~ Skype: No jus Discord : No jus#3915
 1. Rodyti daugiau veiklos
Projektas gyvuoja:
×