Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT - wild Game [Public] de_prodigy 185.80.129.191:27015 0 / 32

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2015.07.06 visose srityse

 1. 9 Karmos taškai
  Fedia

  Pasitikite Šv.Velykas su wGame.lt

  Vieno atskiro neišsirinkau, tad įkeliu visus. Su Šv. Velykomis mielieji! Slapyvardis: Fedia* Miestas: Marijampolė. P.S į prizus nepretenduoju, tiesiog atidarau konkursą. Sėkmės visiems!
 2. 6 Karmos taškai
  Wumbarts

  Pasitikite Šv.Velykas su wGame.lt

  |nu cj| Wumbarts Kaunas
 3. 6 Karmos taškai
  Tomas

  Aktualios naujienos 2019.10

  Labas. Daug kartų praėjo, tad mane žinančių šiame forume bus tik keletas senų vilkų. Trumpai pristatysiu, kodėl aš čia. Viskas prasidėjo 2015 metų vasarą, kuomet įkūriau šį projektą pavadinimu "sargcs". Praėjus metams atsiskyrėm nuo sampo ir pasivadinom wild Game (angl. laukinis žaidimas). Laikui bėgant, susidūriau su problema - nemokėjau reklamuoti projekto ir pritraukti žaidėjų, tad pasidaviau ir vairą perleidau Mantui - Msa13x. Praėjo 2 nuostabūs klestėjimo metai, tačiau pastarasis Manto sprendimas privertė sugrįžti. Dėl laiko stokos, projektas buvo patikėtas dviems žmonėms, kurie suprato, kad šis bolidas jiems per galingas ir prie vairo vėl sėdau aš. Noriu pagirti visus, ypač senbuvius ( kurie dar skaito šį pranešimą :D ) už ištvermę kovojant su kasdien akis badančiomis serverio modifikacijos ir kitomis klaidomis, kurių ilgalaikis ignoravimas priklausė ne tik nuo mūsų su Mantu. Pažadais nesišvaistysiu, tik pasakysiu, kad laukti bus verta. Vienintelis akivaizdus pokytis netrukus bus nauja #2 serverio modifikacija (dėl pastarosios klaidų). Iš kur tas trečias serveris monitoriuj? Tai mano ketvirtasis, daug laiko ir pastangų surijęs šedevras, kuris akivaizdu nėra žaidėjų traukos objektas, tad nusprendžiau jį prijungti prie wGame, kad turėtumėt didesnį serverių pasirinkimą. Jei norit inicijuoti pokyčius projekte, temų kūrimas atitinkamose skiltyse bus žymiai veiksmingesnis, nei rašymas man į pm ar skype, nes padriki laiškai pasimeta ir užsimiršta. Pasiūlymai, idėjos, klaidų raportai per dieną ne visada įveikiami, tad mano dėmesio temos sulauks ne iškart. Prižiūrėtojų atranka bus atidaryta po mano temos paskelbimo. "Ant durniaus" nusiteikimas nepraeis - jei aukso vertės anketa nesutaps su, pavyzdžiui, kandidato tolerancija žaidėjams serveryje, toks kandidatas bus iškart ignoruojamas. Tema gali būti ignoruojama ir ne dėl kandidato veiksmų. Jei prižiūrėtojų poreikio nebus, temos taip pat nebus tikrinamos. Dabartiniai prižiūrėtojai, jei turės noro likti pareigose, lauksiu susisiekiant skype. P.s. kai kurių narių profiliai, parašytos temos ir pranešimai - visas turinys nuo rugsėjo 28 dienos dingo, nes teko daryti backup'ą, dėl "naujųjų savininkų" nuostolingos veiklos projekte, kurie ištrynė kai kurių narių paskyras, visas forumo temas ir pranešimus. Kas rašėt anketas į prižiūrėtojus tuo laiku, išsisaugojau ir pateiksiu off topic skiltyje, kad galėtumėt susikurt temą vėl. Šiam kartui tiek, į papildomus klausimus atsakysiu. Gero vakaro visiems! :)
 4. 6 Karmos taškai
  Sharo

  Naujasis forumo varikliukas ir dizainas

  Vardinsiu trūkumus nes jų daug mažiau. -Pasigendu, kad rodydavo, kas paskutinis parašęs temoje, lengviau būdavo susigaudyti, kada atsakyta temoje. -Paprastų narių spalvą nedaug kuo skiriasi nuo merginos ar rėmėjo. -Tuščia dešiniajam šone. Pridėti kažką. -Keliose vietose tamsus tekstas tamsiame fone, baltas tekstas baltame fone. -Kas peržiūrėję temą. Tokie menki trūkumai. Apart 1-o.
 5. 5 Karmos taškai
  PPG

  Steam + knife.

  Sveikučiai. Kalėdos atėjo greičiau nei vasara. Sugalvojau jum padovanoti cs 1.6 ir Karambit | Dragon lore knife. Jum nereikės dėl jo rungtis ir panašiai. Tiesiog padaryk gerų darbų serveryje ir visa tai laimėsi. Tai vat užpildykit šią anketą ir tikėkitės laimėti. 1. Kiek laiko jau esate mūsų serveryje?: 2. Kiek laiko pražaidžiate per dieną: 3. Kokį gerą darbą esi padaręs serveryje (pagalba žaidėjams, pkvietėte draugų ir pnš.): 4. Kodėl būtent jūs norite šių prizų: Papildyta: Dėl įvykusio serverio restarto knife nebus duodamas. Pabaiga 2020-05-01
 6. 5 Karmos taškai
  PPG

  Pasitikite Šv.Velykas su wGame.lt

  PPG Šiauliai Prizo nereikia. Šita mažoji išrinko jai gražiausią.
 7. 4 Karmos taškai
  Tomas

  CS:GO modifikacija - 100%

  Labas! Kadangi CS:GO modifikacijos progresas pasiekė 100% ribą - nutraukiu tylą! 100% tai reiškia, jog žadėta ir ilgai laukta CS:GO modifikacija yra jau sukurta ir paleista. Tačiau toliau vyksta nuoseklus darbas - modifikacijos konfigūravimas, skinų kėlimas, šansų, pinigų gavimo (ekonomikos) įvedimas ir reguliavimas. Kad serverio laukti būtų dar įdomiau, atskleisiu keletą faktų apie jį... Šiuo metu serveryje jau yra įkelta 10 skin set'ų (iš kurių ~30 skin'ų yra unikalūs - kurti tik mūsų projektui, už kuriuos dėkoju Mantui/Msa13x). Yra 9 skirtingos skrynių rūšys, kiekvienoje skrynioje slepiasi po skin set'ą, tad veikti ir siekti tikrai bus ką! Kreditų sistema - pasipildę balansą SMS žinute, galėsite įsigyti rečiausius serverio skinus. Klanų kovų (clan wars) sistema - galėsite kelti klano lygį ir kovoti su kitais klanais. VIP case, molotovo kokteilis, misijos ir daugiau! Darbus prie serverio planuoju pabaigti per artimiausią savaitę, o startuoti, labai viliuosi, kad pavyks dar šį mėnesį! Starto metu planuojama pasiekti rekordinį žaidėjų skaičių - 32/32. Starto event'o metu bus galima laimėti įvairių serverio resursų. wGame administracijos tikslas surengti sėkmingą, sklandų startą, o po jo - išlaikyti aukščiausią poziciją lietuviškų CS 1.6 CS:GO mod serverių sąrašuose. Yra manančių, jog mes kažką "skolinamės" iš kitų projektų. Owned.lt ir globalas.eu yra abu buvę mano projektai, tad sistemos perkeltos iš ten ir nespėtos pervadinti. Sukurti "bombą", finansine prasme, reikalauja nemažai išteklių (neskaitant laiko ir pastangų), tad norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto rėmimo lauksiu susisiekiant skype! Už jūsų pinigus administracija tikrai neperka kebabų, lėšos panaudojamos kryptingai - reklamai, sistemų kūrimui, skin set'ų kūrimui ir panašiai. Kaip jau galbūt pastebėjot, prie projekto administravimo prisidėjo senas vilkas @UniversaL, į kurį galite kreiptis tam tikrais klausimais. Šiam kartui tiek. Nepamirškite uždėti "like" ant mūsų Facebook puslapio, kuriame bus paskelbtas serverio starto eventas. https://www.facebook.com/cswgamelt/?ref=bookmarks Iki greito!
 8. 3 Karmos taškai
  Tomas

  Privilegijos ant nick

  Kaip užsisakyti privilegijas ant nick? Siunčiant žinutę nurodyti ne ip adresą, o slapyvardį be tarpų. Pvz. wgamevip Tomas. Išsiuntę žinutę gausite prisijungimo slaptažodį, kurį turėsite įvesti jungiantis į serverį. Kaip prisijungti/aktyvuoti privilegijas užsisakius paslaugą? Norėdami, kad jūsų užsakyta paslauga ant slapyvardžio veiktų serveryje, turite: Prieš jungiantis į serverį konsolėje parašyti: setinfo _pw slaptažodis Neužsidėjo privilegijos, ką daryti? Palaukite kol pasikeis dar vienas žemėlapis Jei esate užtikrintas, kad privilegijos neužsidėjo, kreiptis į administraciją.
 9. 3 Karmos taškai
  Tomas

  Trečiadienio naujienos

  Trečiadienio naujienos: Pražaisto laiko /online restartas Atliktas visuotinis žaidėjų paskyrų valymas (WIPE). Killstreak rekordų restartas /rank /top15 restartas Rank už taškus nuo šiol kelsis sunkiau. Kontrakto kaina 50k, maksimalus statymas (gambling) - 20k. Pasunkintas knife gavimas (šansas ne didesnis nei 8 %) Sutvarkytas peilių pirkimas (SMS tekstas freehandas (Bayonet | Freehand 2 eur) , hyperb (Karambit | Hyperbeast 1.5 eur), numeris 1398). Kaip įkelti wargod nuorodą adminams, apeinant anti-reklama sistemą: konsolėj say_team @ nuoroda Pirktos VIP, ADMIN, S.ADMIN privilegijos IŠLIEKA. Žaidimas prasideda iš naujo! Norintys gali įsigyti paslaugų ir resursų paslaugų sistemoje arba serveryje parašę /pirkti. Baimintis prarasti nusipirktą turtą nėra ko, nes tokie restartai vykdomi bent kartą per 3 mėnesius. Sėkmingo starto visiems! Na, o kad pradžia nebūtų tokia sunki, artimiausiu metu galit tikėtis konkursų iš mūsų šaunios komandos :)
 10. 3 Karmos taškai
  DueeN

  Steam + knife.

  1. Kiek laiko jau esate mūsų serveryje?: Na esu tikrai gan ilgai, na dabar kolkas esu truputėli neaktyvus, nes esu užsivertes darbai, bet šeip esu jau nuo tada kai jis siekė rekordus, gal prieš metus gal prieš du, tiksliai nepamenu, bet esu gan ilgai, yra žmoniu kurie visdar pamena mane. ^^ 2. Kiek laiko pražaidžiate per dieną: Ivairia būna nuo 2 iki 6 val priklausomai nuo nuotaikos. 3. Kokį gerą darbą esi padaręs serveryje (pagalba žaidėjams, pkvietėte draugų ir pnš.): parėmes projektuka, o jei prisiminus senus laikus, tada gal bent 5 peilius išdalines. 4. Kodėl būtent jūs norite šių prizų: na neįsivaizduoju, pamačiau konkursiuka, pagalvojau gal pabandyti, ir šeip legalo 1.6 vis neprisiverčiu nusipirkt. ^^
 11. 3 Karmos taškai
  TinTin:*

  Pasitikite Šv.Velykas su wGame.lt

  Anketa: Jūsų slapyvardis- TinTin;* Iš kokio miesto siunčiate savo margutį- Uk Shefiel Margučio nuotrauka-
 12. 3 Karmos taškai
  Tomas

  Kiaušinių rinkimas [Velykos 2020]

  Visus su artėjančiom Šv. Velykom! Nors šventė dar neatėjo, tačiau wGame administracija jau skelbia event'ą! Nuo šiandien, iki balandžio 14 dienos, serveryje spawninsis kiaušiniai, kuriuos paėmę gausite Velykines medžiagas (toliau - Receptas), surinkę reikiamą kiekį medžiagų galėsite pasigaminti unikalų Bayonet | Easter skiną! Skin'o vertę diktuoja rinka (šiuo metu skinų vertingumo lentelėje jo kaina siekia vos 20k). Kaip pagaminti skiną? - Pamatyti kiek medžiagų turite ir pagaminti skiną galite parašę /menu >> Daiktų gamyba. Receptas Jums reikės: 20 velykinių saldainių 20 velykinių morkų 40 velykinio šokolado 1 velykinio kiaušinio Šios medžiagos gaunamos iš: 1. kiaušinių, paimtų nuo žemės, 2. atidarinėjant skrynias 3. galite nusipirkti iš kitų žaidėjų. Serverio IP: csgo.wgame.lt Sėkmės! :)
 13. 3 Karmos taškai
  Tomas

  Steam CS 1.6 give-away

  Skatiname legalių žaidėjų bendruomenę projekte bei aktyvumą serveryje, todėl skelbiame Steam CS 1.6 give-away akciją, kurios metu padovanosime net dvi visiškai švarias Steam paskyras su CS 1.6 žaidimu, pirktu iš Steam Store! Norintys dalyvauti privalo atsakyti šioje temoje: 1. Esi Steam/Non? - 2. Kodėl nori laimėti - 3. Kiek esi pražaidęs serveryje (/online) ? - Pražaistą laiką galima atnaujinti iki akcijos pabaigos, kuomet ir bus skelbiami laimėtojai. Give-away akcijos pabaiga: 2020-04-01 (lygiai po savaitės) Sėkmės!
 14. 3 Karmos taškai
  Tomas

  CS:GO #2 duomenų restartas

  Šiandien, CS:GO #2 serveryje buvo atliktas visuotinis žaidėjų duomenų valymas - ištrintos visos paskyros dėl buvusios sugadintos serverio ekonomikos. Sutvarkyta turgaus klaida, leidusi prisibuginti skinų. Turgus dar nėra pilnai sutvarkytas. Laukiu jūsų pastebėjimų, klaidų raportų ir pasiūlymų atitinkamuose forumuose. Senas temas nuo šiol galite iškelti į viršų temoje paspaudę "Pakelti temą". Šį mėnesį didelis dėmesys skiriamas tik antram serveriui. Kai šis bus pilnai paruoštas, pereisiu prie pirmojo. P.s. serveris kurį laiką gali lūžinėti. Forumas, VVP ir kai kurios sistemos taip pat gali tinkamai neveikt, tad pastebėję bet kokius trikdžius praneškit man į skype. Ačiū. Nenorintiems jaustis per daug "šviežiems" serveryje - tik iki spalio 20 dienos, susisiekę su manimi galite įsigyti 20% daugiau serverio resursų ir privilegijų galiojimo laiko už tą pačią kainą. Tokie restartai vyksta tik kartą per metus. Geros dienos!
 15. 3 Karmos taškai
  Robislov

  4 metai kartu su jumis!

  Sveiki, ištikimiausi wGame nariai! Šiandien mums suėjo 4 metai kai mes kartu! Visus pasveikindamas norėčiau paskelbti konkursėli, kuriame bus galima laimėti visiškai naują Counter-Strike 1.6 STEAM account'ą! Jums komentaruose reikia parašyti sveikinimą nuo 5 iki 20 žodžių ar daugiau. Jei nebus minimum 5 žodžių, jūs konkurse nedalyvausit. Liepos 15dieną, narys kuris bus parašęs nuoširdžiausią, mieliausią sveikinimą - gaus prizą! Geriausią sveikinimą išrinks wGame administracija! Linkiu jums didžiausios sėkmės ir gražių žodžių!
 16. 3 Karmos taškai
  .S!ckBoY^

  4 metai kartu su jumis!

  Sveikinu šį serverį kuriam sukako 4 metai linkiu serveriui išlikti gyvam ir toliau kad į jį rinktųsi visi nuoširdžiausi žaidėjai ir kad serverio savininkai būtų tokie patys nuoširdus. DAR KARTA LABAI SVEIKINU SERVERĮ BŪK GYVAS ILGAI IR TAU SERVERĮ DAUG LAIMĖS
 17. 3 Karmos taškai
  idea

 18. 2 Karmos taškai
  Chorke

  KNIFE GIVEAWAYS

  Šiandien 2020-04-24 20h. Serveryje vyks dviejų Knife giveaway'us, Karambit | Doppler 2, | Doppler 3. Serveryje vyks klausimynas, tad nepraleiskite !!! Atsakę teisingai į klausimus, gausite šiandienos prizus. Tad nepraleiskite progos !!!
 19. 2 Karmos taškai
  Didžiausi sveikinimai dėdė, atsiprašau kad nepastebėjau to anksčiau. Dar kartą sveikinu priartėjus prie pencijos!
 20. 2 Karmos taškai
  Tomas

  Steam CS 1.6 give-away [04-08]

  Kadangi prizai tik du, o laimėtojai penki, šįkart pasisekė ne visiems. Steam CS 1.6 paskyras laimi: @uncius @shutdown Laukite kitų konkursų! SĖKMĖS
 21. 2 Karmos taškai
  Robislov

  4 metai kartu su jumis!

  Taigi, atrinkome orginaliausią palinkėjimą! Gaila, kad dalyvių nebuvo tiek kiek tikėjausi. Nugalėtojas yra kalinka. Susisiek su manimi: STEAM: https://steamcommunity.com/id/kenzo32132 DC: Robislov#8334 Arba tiesiog parašyk į AŽ. Ačiū visiems dalyvavusiems! Sėkmės kituose konkursuose, gal pasiseks geriau!
 22. 2 Karmos taškai
  idea

 23. 2 Karmos taškai
  idea

 24. 2 Karmos taškai
  idea

 25. 2 Karmos taškai
  Msa13x

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena
Projektas gyvuoja:
×