Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_headshot csgo.wgame.lt:27015 6 / 32
ĮJUNGTAS de_dust2_2x2 cstrike csgo.globalas.eu:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # wGame.lt fy_snow csdm.wgame.lt:27015 1 / 32

Geriausiai įvertinti


Populiarus turinys

Rodomas geriausiai įvertintas turinys nuo 2018.12.13 visose srityse

 1. 6 Karmos taškai
  Sharo

  Naujasis forumo varikliukas ir dizainas

  Vardinsiu trūkumus nes jų daug mažiau. -Pasigendu, kad rodydavo, kas paskutinis parašęs temoje, lengviau būdavo susigaudyti, kada atsakyta temoje. -Paprastų narių spalvą nedaug kuo skiriasi nuo merginos ar rėmėjo. -Tuščia dešiniajam šone. Pridėti kažką. -Keliose vietose tamsus tekstas tamsiame fone, baltas tekstas baltame fone. -Kas peržiūrėję temą. Tokie menki trūkumai. Apart 1-o.
 2. 3 Karmos taškai
  FnFextasy

  Kaip pateikti WarGods (wg) serveryje?

  Sveiki, mačiau pamoką įkėlė Audrius, bet šiuo būdu bus daug patogiau pasinaudoti šia pagalba, tad įkelsiu savo kurtą pamoką. Sėkmės negauti ban'o
 3. 3 Karmos taškai
  idea

 4. 2 Karmos taškai
  idea

 5. 2 Karmos taškai
  idea

 6. 2 Karmos taškai
  idea

 7. 2 Karmos taškai
  Sharo

  Banas klisui

  Įdomūs veikėjai, kurie skundžiasi pirktiniais adminais. Mes neatsakingi už tai koks žmogus perka paslaugas. O gal duoti užpildyti anketa kai perka kiekvieną kartą? Ir pasiknaisioti internete per socialinius tinklus apie žmogų paieškoti, gal teistas netyčia. Tokiam neduot pirkti.
 8. 2 Karmos taškai
  dios

  diosiuj

  Man po 4 dienų wg jau nereikia. Beje gali neaiškinti, akivaizdžiai su cheat'u buvai per flash'us kiaurai vaikščiojai, reikėjo Demo įkelti.
 9. 2 Karmos taškai
  Msa13x

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena

  Su Lietuvos valstybės atkūrimo diena
 10. 2 Karmos taškai
  idea

 11. 2 Karmos taškai
  idea

 12. 2 Karmos taškai
  Tomas

  Mūsų komanda

  Savininkas -------------------------------------------------------------------------------- @Tomas Atsakingas už visą projektą. Administracija --------------------------------------------------------------------------------- Atsakingi už serverių, tinklapio tobulinimą, klaidas, trikdžius ir kitą veiklą. Skiria prižiūrėtojus, moderatorius, administratorius. Garantuoja techniškai stabilų serverių veikimą. Prižiūrėtojai --------------------------------------------------------------------------------- @Audrius #2 Serveris @dios @FnFextasy #1 Serveris @Matkis #2 Serveris Atsakingi už tvarką serveryje. Privalo suteikti visapusišką pagalbą serverio žaidėjams, atsakyti į visus kilusius klausimus ir dalinai išspręsti problemas. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- Atsakingi už paskirtų, forumo skiltyse nustatytų taisyklių paisymą, problemų sprendimą paskirtose skiltyse. Vyr. Moderatoriai --------------------------------------------------------------------------------- Atsakingi už visų forumo skilčių, šaukyklos, bendrųjų taisyklių paisymą.
 13. 1 Karmos taškas
  FnFextasy

 14. 1 Karmos taškas
  idea

  Kaip pateikti WarGods (wg) serveryje?

  Audrius buvo įkėlęs,jokio Andriaus čia dar nemačiau :D o šiaip,labai faina įdėja, +repčik sextasy.
 15. 1 Karmos taškas
  dios

  unban

  Atmesta. Žaidėjas nepateikė įrodymų.
 16. 1 Karmos taškas
  epson

 17. 1 Karmos taškas
  FnFextasy

 18. 1 Karmos taškas
  Evee.

  Lažybos [2019.02.13 - 02.18]

  Informacija ir taisyklės: Statyti galite 1 kartą už kiekvienas varžybas. Minimali statymo suma 5,000 - maksimali 50,000, Statymas turi būti atliktas iki varžybų pradžios. Atlikus statymą neturint reikiamo kiekio taškų, būsite baudžiami įspėjimu ir banu serveryje. Surinkus 2 įspėjimus, būsite įtrauktas į juodąjį sąrašą ir lažybose dalyvauti nebegalėsite. Anketoje viską užpildykite tvarkingai, ypač parašykite tiksliai savo niką žaidime, kad galėtume nuimti ir uždėti taškus/pinigus. Jeigu statote keliose varžybose, kiekvienam statymui užpildykite atskirą anketą ir visos anketos turi būti viename poste. Koeficientai yra paimti iš betsafe*myliu wGame* Koeficientai surašyti skliausteliuose, geltona spalva. Prizai išdalinami sekmadienį. Anketa: Jūsų tikslus nikas žaidime: Jūsų statymas (kas laimės/lygiosios): Jūsų statoma suma: Kuriame serveryje atliekate statymą? #1 arba #2: Lažybos: Krepšinis, NBA ------------------------------------------------------------------------------------ Data: Ketvirtadienis 19.02.14 - 05:00 Varžybos: Portland Trail Blaizers (2.94) - Golden State Warriors (1.52) ------------------------------------------------------------------------------------ Krepšinis, NBA Naujokų ir antramečių rungtynės. ------------------------------------------------------------------------------------ Data: Šeštadienis 19.02.16 - 03:00 Varžybos: USA (1.70) - World (2.40) ------------------------------------------------------------------------------------ Krepšinis, NBA Visų žvaigždžių rungtynės ------------------------------------------------------------------------------------ Data: Pirmadienis 19.02.18 - 02:00 Varžybos: Team LeBron (1.45) - Team Giannis (3.25) ------------------------------------------------------------------------------------
 19. 1 Karmos taškas
  Sharo

  unban afganistanu

  Tai aš vistiek nesuprantu, užpildei pagal anketa, o kur įrodymai? Demo/wg? P.s alias yra draudžiami, be to rąstą rc faile, tai kažką rimtesnio turi, kad slepi rc faile.
 20. 1 Karmos taškas
  FnFextasy

 21. 1 Karmos taškas
  Sharo

  Pikaa ss ir wargod

  Pagal anketą prašyčiau, niekas neieškos kas kieno prašė. Čia -pridėta- Adminas per 24 val. privalo atsakyti į temą.
 22. 1 Karmos taškas
  Sharo

  NA`VI DEMO

  Next time please fill out the form.
 23. 1 Karmos taškas
  Sharo

  Nigga u wat?

  Nigga u wat?
 24. 1 Karmos taškas
  unkun

 25. 1 Karmos taškas
  Čionkes.

  Raundo garsai

  Na aš turiu savo nuomonę ir ją išreikšiu. Visų pirma būtų labai malonu serveryje išgirsti antrąjį variantą - už merginos balsą. Kodėl? - nes jau seniai begirdėjau šiuos garsus, paįvairinsim patį serverį, kadangi galima sakyti, kad nenaudoja dauguma serverių šiuos garsus. Labai gražus merginos balsas, o vyriškas balsas - jau atsibodęs, senas, norisi paįvairinimo.
Projektas gyvuoja:
×