Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT # Global Offensive [Contracts, crafting] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 2 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # wGame.LT de_mirage_2x2 csdm.wgame.lt:27015 6 / 32

Tomas

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  816
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  144

Tomas paskutinį kartą laimėjo Balandžio 4

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Tomas

 • Šiuo metu Pradžioje
 • Nario rangas
  Administracija
 • Gimtadienis 1997.04.09

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  tomas.vilnietis
 • Facebook:
  wGame.lt
 • Youtube:
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLWGisTbWj68BXnc7nfSbs2_0hwKOfSgJN

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vaikinas

Nario profilis serveryje

 • Steam:
  armanis90
 • Slapyvardis serveryje:
  Tomas
 • Statusas:
  Admin

Paskutiniai profilyje apsilankė

3.113 profilio peržiūros
 1. Atnaujintos taisyklės, ypatingai aktualios adminams, esamiems prižiūrėtojams bei kandidatams į juos (temų autoriai, pateikę anketas į prižiūrėtojus, privalo atnaujinti temas perskaitę naujas taisykles). Užėjus paspausti "refresh page" arba f5 - https://wgame.lt/taisykles/
 2. Tomas

  Unban 3i5v3

  Atbanintas. Nuimtas admin.
 3. Tomas

  Steam CS 1.6 give-away

  Steam paskyra su CS 1.6 žaidimu atitenka - @Trypaloskis ! Laimėtojas buvo išrinktas vienas, nes likę dalyviai pasižymėję banais projekte, tad apie laimėjimus negali būt nei kalbos. Iki !
 4. Skatiname legalių žaidėjų bendruomenę projekte bei aktyvumą serveryje, todėl skelbiame Steam CS 1.6 give-away akciją, kurios metu padovanosime net dvi visiškai švarias Steam paskyras su CS 1.6 žaidimu, pirktu iš Steam Store! Norintys dalyvauti privalo atsakyti šioje temoje: 1. Esi Steam/Non? - 2. Kodėl nori laimėti - 3. Kiek esi pražaidęs serveryje (/online) ? - Pražaistą laiką galima atnaujinti iki akcijos pabaigos, kuomet ir bus skelbiami laimėtojai. Give-away akcijos pabaiga: 2020-04-01 (lygiai po savaitės) Sėkmės!
 5. Visus su artėjančiom Šv. Velykom! Nors šventė dar neatėjo, tačiau wGame administracija jau skelbia event'ą! Nuo šiandien, iki balandžio 14 dienos, serveryje spawninsis kiaušiniai, kuriuos paėmę gausite Velykines medžiagas (toliau - Receptas), surinkę reikiamą kiekį medžiagų galėsite pasigaminti unikalų Bayonet | Easter skiną! Skin'o vertę diktuoja rinka (šiuo metu skinų vertingumo lentelėje jo kaina siekia vos 20k). Kaip pagaminti skiną? - Pamatyti kiek medžiagų turite ir pagaminti skiną galite parašę /menu >> Daiktų gamyba. Receptas Jums reikės: 20 velykinių saldainių 20 velykinių morkų 40 velykinio šokolado 1 velykinio kiaušinio Šios medžiagos gaunamos iš: 1. kiaušinių, paimtų nuo žemės, 2. atidarinėjant skrynias 3. galite nusipirkti iš kitų žaidėjų. Serverio IP: csgo.wgame.lt Sėkmės! :)
 6. Event'o trukmė: 2019-12-22 - 2020-01-02 Event'o tema: virtualių kalėdinių kepurėlių rinkimas. Kaip jau pastebėjote serveryje visi žaidėjai yra pasipuošę kalėdinėmis kepurėlėmis. Už kiekvieną nužudymą gausite kalėdinę kepurėlę (HS +2), surinkę 500 kalėdinių kepurėlių ir parašę /prizas pamatysite, kokį prizą atsitiktine tvarka laimėjote. Kiek kepurėlių liko surinkti galite sužinoti parašę /liko Sąrašas dalykų, kuriuos gali atsitiktinai laimėti: 5000$ 10x Marksman Case ir 10x raktų & 10000$ AK-47 - Gingerbread M4A1 - Gingerbread Deagle - Gingerbread AWP - Gingerbread Gut Knife - Gingerbread 5x Shooter Case ir 5x raktų & 20000$ 1x wGame Case ir 1x raktas & 3000$ STEAM CS 1.6 (Tik vienas. Kas pirmesnis, tas gudresnis. Kažkam laimėjus steam, prizas pasikeis į 50000$)* Kol kas šiuos skinus galima gauti tik event'o būdu, pasibaigus jam bus galima gauti ir iš tam tikrų dėžių, atitinkamu procentu. Kaip atrodo Gingerbread setas: Verta žinoti, jog atsiėmę prizą vieną kartą, galite ir toliau rinkti kepurėles, o pasiekę reikiamą sumą vėl atsiimti prizą. Prizai uždedami kiekvieną vakarą nenustatytu laiku. Taip pat, galite nusipirkti šį naująji gingerbread skinų setą, paslaugų sistemoje: https://wgame.lt/sms-country
 7. Tomas

  unban

  Atbanintas. Administratoriui nuimtos privilegijos už admin taisyklių neišmanymą ir pažeidimus: 3. Draudžiama baninti žaidėją nepastebėjus jo (Būtinai būnant spec) bent 3 raundus. IŠIMTYS: Akivaizdus AIMBOT, NoRecoil ar Speedhack. Privilegijų apribojimas. 6. Draudžiama baninti žaidėja už wallhack nepadarius Screenshots (amx_ss nick) Privilegijų apribojimas.
 8. Skelbiame balsavimo konkursą, kurio metu per visą gruodžio mėnesį galėsite susirinkti pilną Kalėdinį set - Gingerbread ir gauti rečiausią serveryje - wGame Case! Ką jums reikia daryti, tai kasdien balsuoti už serverį balsavimo sistemoje - https://wgame.lt/vote/ Jau šiandien pradėję, lygiai po savaitės turėsite pirmąjį Gingerbread skiną! Konkursas truks tik gruodžio mėnesį (ir galimai pirmą sausio savaitę, nespėjusiems pasiekti didžiausio prizo). Šį skin setą galima gauti tik vieną kartą metuose - prieš Kalėdas ir Kalėdinio evento metu, o vėliau įsigyti SMS žinute (set'o vertė 4 EUR).
 9. Tomas

  Unban g4mbit

  Ne pirmas toks atvejis per pastarąsias dienas. Ban paliekamas.
 10. Labas! Kadangi CS:GO modifikacijos progresas pasiekė 100% ribą - nutraukiu tylą! 100% tai reiškia, jog žadėta ir ilgai laukta CS:GO modifikacija yra jau sukurta ir paleista. Tačiau toliau vyksta nuoseklus darbas - modifikacijos konfigūravimas, skinų kėlimas, šansų, pinigų gavimo (ekonomikos) įvedimas ir reguliavimas. Kad serverio laukti būtų dar įdomiau, atskleisiu keletą faktų apie jį... Šiuo metu serveryje jau yra įkelta 10 skin set'ų (iš kurių ~30 skin'ų yra unikalūs - kurti tik mūsų projektui, už kuriuos dėkoju Mantui/Msa13x). Yra 9 skirtingos skrynių rūšys, kiekvienoje skrynioje slepiasi po skin set'ą, tad veikti ir siekti tikrai bus ką! Kreditų sistema - pasipildę balansą SMS žinute, galėsite įsigyti rečiausius serverio skinus. Klanų kovų (clan wars) sistema - galėsite kelti klano lygį ir kovoti su kitais klanais. VIP case, molotovo kokteilis, misijos ir daugiau! Darbus prie serverio planuoju pabaigti per artimiausią savaitę, o startuoti, labai viliuosi, kad pavyks dar šį mėnesį! Starto metu planuojama pasiekti rekordinį žaidėjų skaičių - 32/32. Starto event'o metu bus galima laimėti įvairių serverio resursų. wGame administracijos tikslas surengti sėkmingą, sklandų startą, o po jo - išlaikyti aukščiausią poziciją lietuviškų CS 1.6 CS:GO mod serverių sąrašuose. Yra manančių, jog mes kažką "skolinamės" iš kitų projektų. Owned.lt ir globalas.eu yra abu buvę mano projektai, tad sistemos perkeltos iš ten ir nespėtos pervadinti. Sukurti "bombą", finansine prasme, reikalauja nemažai išteklių (neskaitant laiko ir pastangų), tad norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto rėmimo lauksiu susisiekiant skype! Už jūsų pinigus administracija tikrai neperka kebabų, lėšos panaudojamos kryptingai - reklamai, sistemų kūrimui, skin set'ų kūrimui ir panašiai. Kaip jau galbūt pastebėjot, prie projekto administravimo prisidėjo senas vilkas @UniversaL, į kurį galite kreiptis tam tikrais klausimais. Šiam kartui tiek. Nepamirškite uždėti "like" ant mūsų Facebook puslapio, kuriame bus paskelbtas serverio starto eventas. https://www.facebook.com/cswgamelt/?ref=bookmarks Iki greito!
 11. Tomas

  Unban

  Atidumo!! Jei žaidėjas tik "įtartinas", privalai paprašyt demo / ss / wargod, o tik tada banint. Atbanintas.
 12. Šiandien, CS:GO #2 serveryje buvo atliktas visuotinis žaidėjų duomenų valymas - ištrintos visos paskyros dėl buvusios sugadintos serverio ekonomikos. Sutvarkyta turgaus klaida, leidusi prisibuginti skinų. Turgus dar nėra pilnai sutvarkytas. Laukiu jūsų pastebėjimų, klaidų raportų ir pasiūlymų atitinkamuose forumuose. Senas temas nuo šiol galite iškelti į viršų temoje paspaudę "Pakelti temą". Šį mėnesį didelis dėmesys skiriamas tik antram serveriui. Kai šis bus pilnai paruoštas, pereisiu prie pirmojo. P.s. serveris kurį laiką gali lūžinėti. Forumas, VVP ir kai kurios sistemos taip pat gali tinkamai neveikt, tad pastebėję bet kokius trikdžius praneškit man į skype. Ačiū. Nenorintiems jaustis per daug "šviežiems" serveryje - tik iki spalio 20 dienos, susisiekę su manimi galite įsigyti 20% daugiau serverio resursų ir privilegijų galiojimo laiko už tą pačią kainą. Tokie restartai vyksta tik kartą per metus. Geros dienos!
 13. Jei skyrei bausmę, tai ir turi sulaukt kol ta bausmė baigsis ir nesvarbu, kokį laiką nurodei, nes tai buvo tavo galutinis sprendimas. Jei nurodei vieną dieną - po dienos bausmė bus atlikta, nors už šį nusižengimą taikoma bausmė visam laikui. Tad jei bausmė būtų paskirta visam laikui (kaip ir numatyta), banas būtų paliekamas remiantis taisyklėmis. Priimtos taisyklių pataisos: 2. Draudžiama naudoti protektorių, SteamID, IP changer (ir kita) siekiant apeiti sistemą ir po bano grįžti į serverį! (toliau - grįžimas po bano) Banas visam laikui * Grįžimas po bano - bausmės, už padarytus nusižengimus, nevykdymas. Prisijungimas į serverį turint aktyvų baną bet kokiais atvejais netoleruotinas. 18. Komentuoti Unban anketoje gali tik administracija, užbanintas asmuo ir užbaninęs admin, nebent trečiojo asmens įsikišimas turės įtakos nagrinėjimo eigai (neturi būti tuščiažodžiavimas - pritarimas ar paneigimas be argumentų ir įrodymų). P.S. paprasti adminai koreguot banų teisės neturi, - prižiūrėtojas uncius buvo paprašytas. Atbanintas.
 14. Tomas

  Unban Nikis.

  Unban nebus.
 15. Tomas

  Unban Nikis.

  http://wgame.lt/banai/ban_list.php?bid=10593 Laukiu demo.
Projektas gyvuoja:
×