Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt #2 Global Offensive [KURIAMA] de_dust2 csgo.wgame.lt:27016 0 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod # wGame.lt de_dust2_2x2 csdm.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt # Zombie Plague [LM+JetPack] zm_ice_attack cs.wgame.lt:27020 4 / 32

Tomas

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  790
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  128

Tomas paskutinį kartą laimėjo Spalio 24

Tomas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Tomas

 • Šiuo metu Pradžioje
 • Nario rangas
  Administracija
 • Gimtadienis 1997.05.09

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  tomas.vilnietis
 • Facebook:
  wGame.lt
 • Youtube:
  https://www.youtube.com/playlist?list=PLWGisTbWj68BXnc7nfSbs2_0hwKOfSgJN

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vaikinas

Nario profilis serveryje

 • Steam:
  armanis90
 • Slapyvardis serveryje:
  Tomas
 • Statusas:
  Admin

Paskutiniai profilyje apsilankė

2.820 profilio peržiūros
 1. Tomas

  Unban

  Atidumo!! Jei žaidėjas tik "įtartinas", privalai paprašyt demo / ss / wargod, o tik tada banint. Atbanintas.
 2. Šiandien, CS:GO #2 serveryje buvo atliktas visuotinis žaidėjų duomenų valymas - ištrintos visos paskyros dėl buvusios sugadintos serverio ekonomikos. Sutvarkyta turgaus klaida, leidusi prisibuginti skinų. Turgus dar nėra pilnai sutvarkytas. Laukiu jūsų pastebėjimų, klaidų raportų ir pasiūlymų atitinkamuose forumuose. Senas temas nuo šiol galite iškelti į viršų temoje paspaudę "Pakelti temą". Šį mėnesį didelis dėmesys skiriamas tik antram serveriui. Kai šis bus pilnai paruoštas, pereisiu prie pirmojo. P.s. serveris kurį laiką gali lūžinėti. Forumas, VVP ir kai kurios sistemos taip pat gali tinkamai neveikt, tad pastebėję bet kokius trikdžius praneškit man į skype. Ačiū. Nenorintiems jaustis per daug "šviežiems" serveryje - tik iki spalio 20 dienos, susisiekę su manimi galite įsigyti 20% daugiau serverio resursų ir privilegijų galiojimo laiko už tą pačią kainą. Tokie restartai vyksta tik kartą per metus. Geros dienos!
 3. Jei skyrei bausmę, tai ir turi sulaukt kol ta bausmė baigsis ir nesvarbu, kokį laiką nurodei, nes tai buvo tavo galutinis sprendimas. Jei nurodei vieną dieną - po dienos bausmė bus atlikta, nors už šį nusižengimą taikoma bausmė visam laikui. Tad jei bausmė būtų paskirta visam laikui (kaip ir numatyta), banas būtų paliekamas remiantis taisyklėmis. Priimtos taisyklių pataisos: 2. Draudžiama naudoti protektorių, SteamID, IP changer (ir kita) siekiant apeiti sistemą ir po bano grįžti į serverį! (toliau - grįžimas po bano) Banas visam laikui * Grįžimas po bano - bausmės, už padarytus nusižengimus, nevykdymas. Prisijungimas į serverį turint aktyvų baną bet kokiais atvejais netoleruotinas. 18. Komentuoti Unban anketoje gali tik administracija, užbanintas asmuo ir užbaninęs admin, nebent trečiojo asmens įsikišimas turės įtakos nagrinėjimo eigai (neturi būti tuščiažodžiavimas - pritarimas ar paneigimas be argumentų ir įrodymų). P.S. paprasti adminai koreguot banų teisės neturi, - prižiūrėtojas uncius buvo paprašytas. Atbanintas.
 4. Tomas

  Unban Nikis.

  Unban nebus.
 5. Tomas

  Unban Nikis.

  http://wgame.lt/banai/ban_list.php?bid=10593 Laukiu demo.
 6. Nuo WG paprašymo ir įkėlimo praėjo 8 minutės (ne 20). Administratoriui nuimtos privilegijos už 1. Neteisinga ban priežastis 2. Neapdairumas baninant 3. Keiksmai, įžeidimai. Nuimti aktyvūs banai nuo šio admin. *SPEC*[ Ds ] ļ¼ƒOMGļ¼ƒ : nea jus is medzio iskrite ar siaip lenkai ?.. *SPEC*[ Ds ] ļ¼ƒOMGļ¼ƒ : kidai neachujielink :* :)
 7. Labas. Daug kartų praėjo, tad mane žinančių šiame forume bus tik keletas senų vilkų. Trumpai pristatysiu, kodėl aš čia. Viskas prasidėjo 2015 metų vasarą, kuomet įkūriau šį projektą pavadinimu "sargcs". Praėjus metams atsiskyrėm nuo sampo ir pasivadinom wild Game (angl. laukinis žaidimas). Laikui bėgant, susidūriau su problema - nemokėjau reklamuoti projekto ir pritraukti žaidėjų, tad pasidaviau ir vairą perleidau Mantui - Msa13x. Praėjo 2 nuostabūs klestėjimo metai, tačiau pastarasis Manto sprendimas privertė sugrįžti. Dėl laiko stokos, projektas buvo patikėtas dviems žmonėms, kurie suprato, kad šis bolidas jiems per galingas ir prie vairo vėl sėdau aš. Noriu pagirti visus, ypač senbuvius ( kurie dar skaito šį pranešimą :D ) už ištvermę kovojant su kasdien akis badančiomis serverio modifikacijos ir kitomis klaidomis, kurių ilgalaikis ignoravimas priklausė ne tik nuo mūsų su Mantu. Pažadais nesišvaistysiu, tik pasakysiu, kad laukti bus verta. Vienintelis akivaizdus pokytis netrukus bus nauja #2 serverio modifikacija (dėl pastarosios klaidų). Iš kur tas trečias serveris monitoriuj? Tai mano ketvirtasis, daug laiko ir pastangų surijęs šedevras, kuris akivaizdu nėra žaidėjų traukos objektas, tad nusprendžiau jį prijungti prie wGame, kad turėtumėt didesnį serverių pasirinkimą. Jei norit inicijuoti pokyčius projekte, temų kūrimas atitinkamose skiltyse bus žymiai veiksmingesnis, nei rašymas man į pm ar skype, nes padriki laiškai pasimeta ir užsimiršta. Pasiūlymai, idėjos, klaidų raportai per dieną ne visada įveikiami, tad mano dėmesio temos sulauks ne iškart. Prižiūrėtojų atranka bus atidaryta po mano temos paskelbimo. "Ant durniaus" nusiteikimas nepraeis - jei aukso vertės anketa nesutaps su, pavyzdžiui, kandidato tolerancija žaidėjams serveryje, toks kandidatas bus iškart ignoruojamas. Tema gali būti ignoruojama ir ne dėl kandidato veiksmų. Jei prižiūrėtojų poreikio nebus, temos taip pat nebus tikrinamos. Dabartiniai prižiūrėtojai, jei turės noro likti pareigose, lauksiu susisiekiant skype. P.s. kai kurių narių profiliai, parašytos temos ir pranešimai - visas turinys nuo rugsėjo 28 dienos dingo, nes teko daryti backup'ą, dėl "naujųjų savininkų" nuostolingos veiklos projekte, kurie ištrynė kai kurių narių paskyras, visas forumo temas ir pranešimus. Kas rašėt anketas į prižiūrėtojus tuo laiku, išsisaugojau ir pateiksiu off topic skiltyje, kad galėtumėt susikurt temą vėl. Šiam kartui tiek, į papildomus klausimus atsakysiu. Gero vakaro visiems! :)
 8. Sveiki. Dėl netinkamo pražaisto laiko (/online) sistemos veikimo, ji buvo pakeista nauja ir visos jūsų minutės anuliavosi. Norintys atgauti prarastas minutes šioje temoje privalo atsakyti: 1. Jūsų tikslus slapyvardis - 2. Laikas iš (/senaslaikas) - Kompensacija galima iki 18.12.18, vėliau /senaslaikas duomenys bus panaikinti dėl resursų taupymo.
 9. Tomas

  aaa #001

  Atbanintas. Administratorius įspėtas 3/3 admin įspėjimais už 1. Kick'inimą be pagrindo 2. Baninimą už wh prieš tai nepadarius ss 3. Baninimą už wh prieš tai nepastebėjus įtariamojo 3 raundus bei apribota ban galimybė.
 10. Helovino proga skelbiame unban akciją, kurios metu, per klaidą arba teisėtai gavę ban žaidėjai, turės galimybę nusiimti baną ir toliau žaisti mūsų serveryje nepateikdami jokių nekaltumą įrodančių įrodymų. Unban forma Jūsų slapyvardis - Ban priežastis - Nuoroda į baną - Unban suteikiamas asmenims, baną gavusiems ne vėliau nei lapkričio 30 diena (10-30)
 11. Tomas

  Saves Banas ://

  Atbanintas
 12. Atėjus baisiausiai metų šventei - Helovinui, skelbiame event'ą, kurio metu jūs galėsite pasilepinti jo išskirtiniais prizais! Event'o tema: virtualių moliūgų rinkimas. Už kiekvieną nužudymą gausi moliūgą (HS +2), surinkęs 400 moliūgų rašyk /prizas ir pamatysi, kokį prizą atsitiktine tvarka laimėjai. Sąrašas dalykų, kuriuos gali atsitiktinai laimėti: 10x Marksman Case ir 10x raktų 5000$ ir 10x Gunner Case VIP 14 dienų Karambit | Skeleton Soul [H-ween 2018] Talon knife | Purgatory [H-ween 2018] 15000$ ir 5x Shooter Case 1x wGame Case Verta žinoti, jog atsiėmę prizą vieną kartą, galite ir toliau rinkti moliūgus, o pasiekę reikiamą sumą vėl atsiimti prizą. Prizai uždedami kiekvieną vakarą nenustatytu laiku. Dėmesio! Prizai nesumuojami. Pvz. jei pirmą kart laimėjote VIP 14 dienų ir antrą kart taippat, gausite VIP statusą tik 14 dienų. Taippat, galite nusipirkti šiuos, tik per Helovyną galimus laimėti ir įsigyti peilius, paslaugų sistemoje: http://wgame*myliu wGame*/sms-country/ Event'o trukmė: 18.10.29 - 18.11.03 Baisaus Helovino Jums linki wGame*myliu wGame* administracija!!!
 13. Penktadieninis shmotelis

  1. Audrius

   Audrius

   Geraaa, į playlist'ą <3

    

 14. Tomas

  Atbanintas CS bugas

  Bus patikrinta poros dienu begyje.
 15. Atbanintas. Administratorius įspėtas 2 admin įspėjimais už Admin taisyklių nr. 3 ir nr. 6 pažeidimus bei apribota ban galimybė.
Projektas gyvuoja:
×