Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS Globalas.EU # Global Offensive [Klanai, coinflip] fy_pool_day csgo.globalas.eu:27015 3 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csdm.wgame.lt:27015 -- / --

Tomas

Savininkas
 • Pranešimų skaičius

  802
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  133

Viskas, kas parašyta nario Tomas

 1. Event'o trukmė: 2019-12-22 - 2020-01-02 Event'o tema: virtualių kalėdinių kepurėlių rinkimas. Kaip jau pastebėjote serveryje visi žaidėjai yra pasipuošę kalėdinėmis kepurėlėmis. Už kiekvieną nužudymą gausite kalėdinę kepurėlę (HS +2), surinkę 500 kalėdinių kepurėlių ir parašę /prizas pamatysite, kokį prizą atsitiktine tvarka laimėjote. Kiek kepurėlių liko surinkti galite sužinoti parašę /liko Sąrašas dalykų, kuriuos gali atsitiktinai laimėti: 5000$ 10x Marksman Case ir 10x raktų & 10000$ AK-47 - Gingerbread M4A1 - Gingerbread Deagle - Gingerbread AWP - Gingerbread Gut Knife - Gingerbread 5x Shooter Case ir 5x raktų & 20000$ 1x wGame Case ir 1x raktas & 3000$ STEAM CS 1.6 (Tik vienas. Kas pirmesnis, tas gudresnis. Kažkam laimėjus steam, prizas pasikeis į 50000$)* Kol kas šiuos skinus galima gauti tik event'o būdu, pasibaigus jam bus galima gauti ir iš tam tikrų dėžių, atitinkamu procentu. Kaip atrodo Gingerbread setas: Verta žinoti, jog atsiėmę prizą vieną kartą, galite ir toliau rinkti kepurėles, o pasiekę reikiamą sumą vėl atsiimti prizą. Prizai uždedami kiekvieną vakarą nenustatytu laiku. Taip pat, galite nusipirkti šį naująji gingerbread skinų setą, paslaugų sistemoje: https://wgame.lt/sms-country
 2. Tomas

  unban

  Atbanintas. Administratoriui nuimtos privilegijos už admin taisyklių neišmanymą ir pažeidimus: 3. Draudžiama baninti žaidėją nepastebėjus jo (Būtinai būnant spec) bent 3 raundus. IŠIMTYS: Akivaizdus AIMBOT, NoRecoil ar Speedhack. Privilegijų apribojimas. 6. Draudžiama baninti žaidėja už wallhack nepadarius Screenshots (amx_ss nick) Privilegijų apribojimas.
 3. Skelbiame balsavimo konkursą, kurio metu per visą gruodžio mėnesį galėsite susirinkti pilną Kalėdinį set - Gingerbread ir gauti rečiausią serveryje - wGame Case! Ką jums reikia daryti, tai kasdien balsuoti už serverį balsavimo sistemoje - https://wgame.lt/vote/ Jau šiandien pradėję, lygiai po savaitės turėsite pirmąjį Gingerbread skiną! Konkursas truks tik gruodžio mėnesį (ir galimai pirmą sausio savaitę, nespėjusiems pasiekti didžiausio prizo). Šį skin setą galima gauti tik vieną kartą metuose - prieš Kalėdas ir Kalėdinio evento metu, o vėliau įsigyti SMS žinute (set'o vertė 4 EUR).
 4. Tomas

  Unban g4mbit

  Ne pirmas toks atvejis per pastarąsias dienas. Ban paliekamas.
 5. Labas! Kadangi CS:GO modifikacijos progresas pasiekė 100% ribą - nutraukiu tylą! 100% tai reiškia, jog žadėta ir ilgai laukta CS:GO modifikacija yra jau sukurta ir paleista. Tačiau toliau vyksta nuoseklus darbas - modifikacijos konfigūravimas, skinų kėlimas, šansų, pinigų gavimo (ekonomikos) įvedimas ir reguliavimas. Kad serverio laukti būtų dar įdomiau, atskleisiu keletą faktų apie jį... Šiuo metu serveryje jau yra įkelta 10 skin set'ų (iš kurių ~30 skin'ų yra unikalūs - kurti tik mūsų projektui, už kuriuos dėkoju Mantui/Msa13x). Yra 9 skirtingos skrynių rūšys, kiekvienoje skrynioje slepiasi po skin set'ą, tad veikti ir siekti tikrai bus ką! Kreditų sistema - pasipildę balansą SMS žinute, galėsite įsigyti rečiausius serverio skinus. Klanų kovų (clan wars) sistema - galėsite kelti klano lygį ir kovoti su kitais klanais. VIP case, molotovo kokteilis, misijos ir daugiau! Darbus prie serverio planuoju pabaigti per artimiausią savaitę, o startuoti, labai viliuosi, kad pavyks dar šį mėnesį! Starto metu planuojama pasiekti rekordinį žaidėjų skaičių - 32/32. Starto event'o metu bus galima laimėti įvairių serverio resursų. wGame administracijos tikslas surengti sėkmingą, sklandų startą, o po jo - išlaikyti aukščiausią poziciją lietuviškų CS 1.6 CS:GO mod serverių sąrašuose. Yra manančių, jog mes kažką "skolinamės" iš kitų projektų. Owned.lt ir globalas.eu yra abu buvę mano projektai, tad sistemos perkeltos iš ten ir nespėtos pervadinti. Sukurti "bombą", finansine prasme, reikalauja nemažai išteklių (neskaitant laiko ir pastangų), tad norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto rėmimo lauksiu susisiekiant skype! Už jūsų pinigus administracija tikrai neperka kebabų, lėšos panaudojamos kryptingai - reklamai, sistemų kūrimui, skin set'ų kūrimui ir panašiai. Kaip jau galbūt pastebėjot, prie projekto administravimo prisidėjo senas vilkas @UniversaL, į kurį galite kreiptis tam tikrais klausimais. Šiam kartui tiek. Nepamirškite uždėti "like" ant mūsų Facebook puslapio, kuriame bus paskelbtas serverio starto eventas. https://www.facebook.com/cswgamelt/?ref=bookmarks Iki greito!
 6. Tomas

  Unban

  Atidumo!! Jei žaidėjas tik "įtartinas", privalai paprašyt demo / ss / wargod, o tik tada banint. Atbanintas.
 7. Šiandien, CS:GO #2 serveryje buvo atliktas visuotinis žaidėjų duomenų valymas - ištrintos visos paskyros dėl buvusios sugadintos serverio ekonomikos. Sutvarkyta turgaus klaida, leidusi prisibuginti skinų. Turgus dar nėra pilnai sutvarkytas. Laukiu jūsų pastebėjimų, klaidų raportų ir pasiūlymų atitinkamuose forumuose. Senas temas nuo šiol galite iškelti į viršų temoje paspaudę "Pakelti temą". Šį mėnesį didelis dėmesys skiriamas tik antram serveriui. Kai šis bus pilnai paruoštas, pereisiu prie pirmojo. P.s. serveris kurį laiką gali lūžinėti. Forumas, VVP ir kai kurios sistemos taip pat gali tinkamai neveikt, tad pastebėję bet kokius trikdžius praneškit man į skype. Ačiū. Nenorintiems jaustis per daug "šviežiems" serveryje - tik iki spalio 20 dienos, susisiekę su manimi galite įsigyti 20% daugiau serverio resursų ir privilegijų galiojimo laiko už tą pačią kainą. Tokie restartai vyksta tik kartą per metus. Geros dienos!
 8. Jei skyrei bausmę, tai ir turi sulaukt kol ta bausmė baigsis ir nesvarbu, kokį laiką nurodei, nes tai buvo tavo galutinis sprendimas. Jei nurodei vieną dieną - po dienos bausmė bus atlikta, nors už šį nusižengimą taikoma bausmė visam laikui. Tad jei bausmė būtų paskirta visam laikui (kaip ir numatyta), banas būtų paliekamas remiantis taisyklėmis. Priimtos taisyklių pataisos: 2. Draudžiama naudoti protektorių, SteamID, IP changer (ir kita) siekiant apeiti sistemą ir po bano grįžti į serverį! (toliau - grįžimas po bano) Banas visam laikui * Grįžimas po bano - bausmės, už padarytus nusižengimus, nevykdymas. Prisijungimas į serverį turint aktyvų baną bet kokiais atvejais netoleruotinas. 18. Komentuoti Unban anketoje gali tik administracija, užbanintas asmuo ir užbaninęs admin, nebent trečiojo asmens įsikišimas turės įtakos nagrinėjimo eigai (neturi būti tuščiažodžiavimas - pritarimas ar paneigimas be argumentų ir įrodymų). P.S. paprasti adminai koreguot banų teisės neturi, - prižiūrėtojas uncius buvo paprašytas. Atbanintas.
 9. Tomas

  Unban Nikis.

  Unban nebus.
 10. Tomas

  Unban Nikis.

  http://wgame.lt/banai/ban_list.php?bid=10593 Laukiu demo.
 11. Nuo WG paprašymo ir įkėlimo praėjo 8 minutės (ne 20). Administratoriui nuimtos privilegijos už 1. Neteisinga ban priežastis 2. Neapdairumas baninant 3. Keiksmai, įžeidimai. Nuimti aktyvūs banai nuo šio admin. *SPEC*[ Ds ] ļ¼ƒOMGļ¼ƒ : nea jus is medzio iskrite ar siaip lenkai ?.. *SPEC*[ Ds ] ļ¼ƒOMGļ¼ƒ : kidai neachujielink :* :)
 12. Labas. Daug kartų praėjo, tad mane žinančių šiame forume bus tik keletas senų vilkų. Trumpai pristatysiu, kodėl aš čia. Viskas prasidėjo 2015 metų vasarą, kuomet įkūriau šį projektą pavadinimu "sargcs". Praėjus metams atsiskyrėm nuo sampo ir pasivadinom wild Game (angl. laukinis žaidimas). Laikui bėgant, susidūriau su problema - nemokėjau reklamuoti projekto ir pritraukti žaidėjų, tad pasidaviau ir vairą perleidau Mantui - Msa13x. Praėjo 2 nuostabūs klestėjimo metai, tačiau pastarasis Manto sprendimas privertė sugrįžti. Dėl laiko stokos, projektas buvo patikėtas dviems žmonėms, kurie suprato, kad šis bolidas jiems per galingas ir prie vairo vėl sėdau aš. Noriu pagirti visus, ypač senbuvius ( kurie dar skaito šį pranešimą :D ) už ištvermę kovojant su kasdien akis badančiomis serverio modifikacijos ir kitomis klaidomis, kurių ilgalaikis ignoravimas priklausė ne tik nuo mūsų su Mantu. Pažadais nesišvaistysiu, tik pasakysiu, kad laukti bus verta. Vienintelis akivaizdus pokytis netrukus bus nauja #2 serverio modifikacija (dėl pastarosios klaidų). Iš kur tas trečias serveris monitoriuj? Tai mano ketvirtasis, daug laiko ir pastangų surijęs šedevras, kuris akivaizdu nėra žaidėjų traukos objektas, tad nusprendžiau jį prijungti prie wGame, kad turėtumėt didesnį serverių pasirinkimą. Jei norit inicijuoti pokyčius projekte, temų kūrimas atitinkamose skiltyse bus žymiai veiksmingesnis, nei rašymas man į pm ar skype, nes padriki laiškai pasimeta ir užsimiršta. Pasiūlymai, idėjos, klaidų raportai per dieną ne visada įveikiami, tad mano dėmesio temos sulauks ne iškart. Prižiūrėtojų atranka bus atidaryta po mano temos paskelbimo. "Ant durniaus" nusiteikimas nepraeis - jei aukso vertės anketa nesutaps su, pavyzdžiui, kandidato tolerancija žaidėjams serveryje, toks kandidatas bus iškart ignoruojamas. Tema gali būti ignoruojama ir ne dėl kandidato veiksmų. Jei prižiūrėtojų poreikio nebus, temos taip pat nebus tikrinamos. Dabartiniai prižiūrėtojai, jei turės noro likti pareigose, lauksiu susisiekiant skype. P.s. kai kurių narių profiliai, parašytos temos ir pranešimai - visas turinys nuo rugsėjo 28 dienos dingo, nes teko daryti backup'ą, dėl "naujųjų savininkų" nuostolingos veiklos projekte, kurie ištrynė kai kurių narių paskyras, visas forumo temas ir pranešimus. Kas rašėt anketas į prižiūrėtojus tuo laiku, išsisaugojau ir pateiksiu off topic skiltyje, kad galėtumėt susikurt temą vėl. Šiam kartui tiek, į papildomus klausimus atsakysiu. Gero vakaro visiems! :)
 13. Sveiki. Dėl netinkamo pražaisto laiko (/online) sistemos veikimo, ji buvo pakeista nauja ir visos jūsų minutės anuliavosi. Norintys atgauti prarastas minutes šioje temoje privalo atsakyti: 1. Jūsų tikslus slapyvardis - 2. Laikas iš (/senaslaikas) - Kompensacija galima iki 18.12.18, vėliau /senaslaikas duomenys bus panaikinti dėl resursų taupymo.
 14. Helovino proga skelbiame unban akciją, kurios metu, per klaidą arba teisėtai gavę ban žaidėjai, turės galimybę nusiimti baną ir toliau žaisti mūsų serveryje nepateikdami jokių nekaltumą įrodančių įrodymų. Unban forma Jūsų slapyvardis - Ban priežastis - Nuoroda į baną - Unban suteikiamas asmenims, baną gavusiems ne vėliau nei lapkričio 30 diena (10-30)
 15. Tomas

  aaa #001

  Atbanintas. Administratorius įspėtas 3/3 admin įspėjimais už 1. Kick'inimą be pagrindo 2. Baninimą už wh prieš tai nepadarius ss 3. Baninimą už wh prieš tai nepastebėjus įtariamojo 3 raundus bei apribota ban galimybė.
 16. Tomas

  Saves Banas ://

  Atbanintas
 17. Atėjus baisiausiai metų šventei - Helovinui, skelbiame event'ą, kurio metu jūs galėsite pasilepinti jo išskirtiniais prizais! Event'o tema: virtualių moliūgų rinkimas. Už kiekvieną nužudymą gausi moliūgą (HS +2), surinkęs 400 moliūgų rašyk /prizas ir pamatysi, kokį prizą atsitiktine tvarka laimėjai. Sąrašas dalykų, kuriuos gali atsitiktinai laimėti: 10x Marksman Case ir 10x raktų 5000$ ir 10x Gunner Case VIP 14 dienų Karambit | Skeleton Soul [H-ween 2018] Talon knife | Purgatory [H-ween 2018] 15000$ ir 5x Shooter Case 1x wGame Case Verta žinoti, jog atsiėmę prizą vieną kartą, galite ir toliau rinkti moliūgus, o pasiekę reikiamą sumą vėl atsiimti prizą. Prizai uždedami kiekvieną vakarą nenustatytu laiku. Dėmesio! Prizai nesumuojami. Pvz. jei pirmą kart laimėjote VIP 14 dienų ir antrą kart taippat, gausite VIP statusą tik 14 dienų. Taippat, galite nusipirkti šiuos, tik per Helovyną galimus laimėti ir įsigyti peilius, paslaugų sistemoje: http://wgame*myliu wGame*/sms-country/ Event'o trukmė: 18.10.29 - 18.11.03 Baisaus Helovino Jums linki wGame*myliu wGame* administracija!!!
 18. Penktadieninis shmotelis

  1. Audrius

   Audrius

   Geraaa, į playlist'ą <3

    

 19. Tomas

  Atbanintas CS bugas

  Bus patikrinta poros dienu begyje.
 20. Atbanintas. Administratorius įspėtas 2 admin įspėjimais už Admin taisyklių nr. 3 ir nr. 6 pažeidimus bei apribota ban galimybė.
 21. Tomas

  Unban Ox1d

  Vaikštai nusitaikęs į už sienos esančius žaidėjus, nuspėji jų esamas vietas, kai kur sustoji, palauki. Viskas per daug akivaizdu, įtarimai pasitvirtino.
 22. Tomas

  unban Dovydasss

  TODĖL, kad ar tu matysi žmogų ar ne priklauso nuo to, kada aš įjungsiu/išjungsiu sistemą. Diskusija baigta, belieka pripažint faktą.
 23. Tomas

  unban Dovydasss

  Tavo pateiktame screenshot'e matosi žmogeliukas danguje, į kurį tu nusitaikęs ir kurį mato tik wh naudojantys žaidėjai. Tai yra prevencinė wallhack sistema, kuri buvo naudojama ant tavęs ir pasiteisino.
 24. Tomas

  Parduodu skinus

  Paimsiu 2 jaguarus ir asiimova. Susisiek
Projektas gyvuoja:
×