Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT # Global Offensive [Contracts, crafting] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 2 / 32
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27016 -- / --

Nikis.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  45
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

1 sekėjas

Apie Nikis.

 • Nario rangas
  Forumo dalyvis(ė)
 • Gimtadienis 2003.03.03

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vaikinas

Nario profilis serveryje

 • Steam:
  https://steamcommunity.com/profiles/76561198392428839/
 • Slapyvardis serveryje:
  _ZeN_
 • Statusas:
  Nenustatyta

Paskutiniai profilyje apsilankė

286 profilio peržiūros
 1. Nikis.

  unban Nikiostik.

  Deją bet daugiau nėra :) https://imgur.com/gliBqyc
 2. Nikis.

  unban Nikiostik.

  Foto nepastebėjau nes pas mane pilna jų, viena radau, gal tiesiog daugiau ir netilpo... https://www116.zippyshare.com/v/L3scSMkb/file.html Čia jau bazariukas.
 3. Atsibaninimo anketa 1. Jūsų slapyvardis serveryje -Nikiostik. 2. Jus užbaninęs administratorius -Nelixus 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? -Wgame csgo 4. Aprašykite situaciją -Paprašė wg, pradėjau skenuot, pas mane medinis pc, ilgai skenuoja, tada prižiūrėtojas buvo priverstas užblokuoti manė. 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1941724 - https://www80.zippyshare.com/v/pBelXfm6/file.html 6. Papildomi komentarai -Švarus gi aš, žmonės gan durniuot :D.
 4. 1. Esi Steam/Non? -Nonas.2. Kodėl nori laimėti -Tam kad nebevadintu nonu/čyteriu.3. Kiek esi pražaidęs serveryje /online (minimum 120min) ? - Negaliu prisijungt į serverį. Connecting to csgo.wgame.lt:27015... You have been banned from this server
 5. Nikis.

  unban GabrieliusrC.

  Šį kartą tikrai nėra, siunčiausi iš flesho, kiek žaidžiau tai nei vien demo nerodė.
 6. Nikis.

  unban GabrieliusrC.

  Taigi bet demo nėra.... O gal ir yra, tik žioplas aš, bet kad ss tai tikrai nėra, gal kokia klaidą padarei ir ne man ss padarei....
 7. Atsibaninimo anketa 1. Jūsų slapyvardis serveryje -GabrieliusrC. 2. Jus užbaninęs administratorius -Fedia* Sveikas Fedi. 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? -wgane 1. 4. Aprašykite situaciją -Žaidžiau, žaidžiau, pasikeitė mapas, žaidžiau, ir užbanino. 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -https://www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1919141 - demo nespėjo užfiksuoti. ;/ 6. Papildomi komentarai -Opa įkrito.
 8. Nikis.

  Steam CS 1.6 give-away

  1. Esi Steam/Non? -Turėjau steam'a bet pavogė, neapėjo atsigražinti. ESU NONAS.2. Kodėl nori laimėti -Laimėti noriu vien dėl to, nes jei esi nonas, tai visi sako čyteris, visiems nonams taip būna, tik geriau pažaidžia, vadina čyteriu, arba dažnai prašo wg.3. Kiek esi pražaidęs serveryje (/online) ? -Nežinau kiek esu pražaidęs, man kai krauna, lieka keli prcnt kad užkrautu ir sustoja tada, visiškai nebekrauna, vietoj stovi.
 9. Atsibaninimo anketa 1. Jūsų slapyvardis serveryje -Bd.Supreme 2. Jus užbaninęs administratorius -Greenas* 3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? -Wgame pirmame. 4. Aprašykite situaciją -Krč, žaidžiu, toks nftm sako padaryk wg, dariau wg išmetė error'a galite šaukykloje pažiūrėti, tada užblokavo, priežastis demo wg į forumą. 5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -https://imgur.com/a/BMIVprP - https://*myliu wGame*30.zippyshare.com/v/ID5Earnq/file.html - https://*myliu wGame*wargods.ro/wcd/report.php?id=1798105 - Ten kur bus Aimbot ir bunnyflop, tai mes su savininku testavom projektą. ;) 6. Papildomi komentarai -"Vaikas nežaidęs mixu"
 10. Nikis.

  Unban_ZeN_

  tikrai nėra visa laiką ieškojau nėra, logus tikrinkite....
 11. Nikis.

  Unban_ZeN_

  O jei nerasiu?
 12. Nikis.

  Unban_ZeN_

  paieškosiu...
 13. Nikis.

  Unban_ZeN_

  sakau nėra jei būtų seniai visus reikemus įrodymus įkėlčiau, jei pats administratorius nemoka elgtis su privilegijomis tai kam tada perka...
 14. Nikis.

  Unban_ZeN_

  nerandu pačio 1.6 folderiuko... Pats 1337 matė pradžių kaip lošiu.
 15. buvau nuejas daug retų skinu bet rr
Projektas gyvuoja:
×