Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT # CS:GO #1 mod [WIPE 01.02.2020] css_dust2x2_go csgo.wgame.lt:27015 8 / 32
ĮJUNGTAS wGame.LT # CS:GO #2 mod [HD SKINS] freeVIP csgo_mirage csgo2.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # wGame.LT de_dust2_2x2 cs.wgame.lt:27016 4 / 32
ĮJUNGTAS wGame.LT # CM/GTH Arena #1 de_dust2 arena.wgame.lt:27015 0 / 24

Epaxas

Narys
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Epaxas paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 3 2020

Epaxas turėjo geriausiai įvertintą turinį!

1 sekėjas

Apie Epaxas

 • Nario rangas
  Apšylantis(i)
 • Gimtadienis 2004.02.18

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vaikinas

Kontaktinė informacija

 • Discord:
  Kajus#8320

Nario profilis serveryje

 • Slapyvardis serveryje:
  Epaxas

Paskutiniai profilyje apsilankė

165 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų amžius - Po 2mėn. 17 2. Papasakokite plačiau apie save (pomėgiai, laisvalaikis (arba nuoroda į prisistatymą)) - Esu draugiškas, netuščiažodžiauju, mėgstu primti alternatyvius sprendimus. Didžiąja dienos dalį praleidžiu prie kompiuterio, žaizdamas ar klausant muzikos, vakarais dažnai einu su draugais į lauką. 3. Kiek laiko per dieną praleidžiate mūsų forume? - Beveik visa dieną. Dažnai nuleidžiu žaidima ir tiesiog pažiūrau ar yra kažkas naujo forume. 4. Pagrindiniai tikslai gavus moderatoriaus pareigas ir kodėl turėtumėm rinktis būtent jus - Pagrindinis tikslas būtų prikelt formumą, mažai žmonių dalyvauja įvariuose eventuose t.t. Atsimenu senais laikais chate žmonės rašinėdavosi labai daug, kai tik paskelbdavo kokį eventa visi skubėdavo dalyvauti. Priežasties kudėl reikia rinktis mane manau nėra, visi galėtų padaryt tą patį kaip ir aš tiesiog norėčiau apsimti pareigomis nes manau, kad sugebėčiau kažką pakeisti. 5. Dirbate/mokotės? - Mokausi. 6. Kaip suprantate moderatoriaus pareigas? - Formumo prižiūrėtojas ir žmogus bandantis kitus žmones įtraukti į įvariai veiklas. 7. Kaip dažnai galėsite prisijungti ir palaikyti tvarką forume gavus moderatoriaus pareigas? - Visa dieną, nebent būčiau su drugais. 8. Kokiuose projektuose esate buvęs forumo moderatoriumi (ir aukščiau)? - [ hide ] projektų pavadinimai [ /hide ] [ hide ] Ne 9. Ar esate įspėtas forumo įspėjimu? Ar esate kada nušalintas nuo pareigų mūsų projekte? - Taip esu, tik neatsimenu kodėl nes tai buvo seniai. Ne. 10. Pasirinktinos skiltys moderavimui (priešingu atveju parinksime patys) - Parinkit :)
 2. Epaxas

  LuiV Klanas

  PRIIMTAS
 3. Epaxas

  Kalėdinis knife skinas!

  1.Nick: LuiV*Epaxas 2.Bilietas: 7
 4. Epaxas

  LuiV Klanas

  PRIIMTAS
 5. 1. Jūsų palinkėjimas wGame projektui - Linkiu primti tik geriausius sprendimus serveriui. Dar ilgai gyventi ir likti #1 serveriu.2. Jūsų kalėdinis noras - Noriu, kad senielis nuimtų įspėjimus nuo forumo.
 6. Epaxas

  LuiV Klanas

  Klano įkūrėjas: Epaxas TAISYKLĖS: 1. Nebūti piktu, keikti kitus žaidėjus, nesinervuoti kaip pralaimi. 2. Būti aktyviam. 3. Turėti discord ar teamspeak programą 4. Amžius nesvarbu, svarbu mokat žasit ir nerėkiat į mic 5. Būt draugišku t.t. Kudėl verta jungtis? Kiekvieno savaitgalio gale aktyviausias klano narys(gali būt iki trijų) gauna po knife skina, bei random skina(skaičių pasirenkat iš mano inventoriaus) Turime ir discordo kanalą, wgame discorde ten bus skelbemos įvarios veiklos, varžybos per kurias bus galimą laimėti prizų. Anketa į klaną: 1. Jūsų SteamID(jei turite): 2. Nickas žaidime: 3. Amžius: 4. Ar turite TeamSpeak/Discord?: 5. Kaip vertinate savo cs 1.6 skillus (1-10 balų)?: 6. Kiek laiko žaidžiate cs 1.6?: 7. Detaliai aprašykite kodėl norite būtent į šitą klaną (suprasiu jeigu bus "šjp" nieko tokio): 8. Ar esate žaidęs cm/mix?: 9. Apibūdinkite save:
 7. 1. Jūsų palinkėjimas wGame projektui - Gryžes į serverį galiu palinkėt dar ilgai laikyti serverį gyvą, kad nebūtų jokių problemų serveriuose/forume ir taip sėkmingai testumėt savo veiklą.2. Jūsų kalėdinis noras - Kad pasektų per foruma mane dėdė Tomas
Projektas gyvuoja:
×