Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 3 / 32
IŠJUNGTAS -- -- 185.81.167.49:27016 -- / --
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # wGame.lt de_dust2_2x2 csdm.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS wGame.lt # Zombie Plague [LM+JetPack] zm_aztec cs.wgame.lt:27020 0 / 32

Doz`l5

Narys
 • Pranešimų skaičius

  150
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  21

Viskas, kas parašyta nario Doz`l5

 1. Vieną dieną žmonės, kurie netikejo tavimi, pasakos kitiems kaip jie susipažino su tavimi.

 2. Sveiki visi. Nusprendžiau pakurti wGame| (nickname) w/g. klaną su Nelixu. Bet šis klanas bus ypatingas tuo , kad jame atsiremia projekto pavadinimas. Sieksime tobulėjimo ir plėsimės. Jeigu pavyks surinkti 10 žmonių kursime klano puslapį. Kadangi pats neturiu daug laiko praleisti prie kompiuterio darbo dienomis , taigi Nelixus priims už mane į klaną žaidėjus. Ieškomas Pavaduotojas. Pavaduotoją rinksim kitą savaitgalį. Šio klano pareigos bus gan geros pirmiausiai eis Įkūrėjas / Administratorius / Pavaduotojas / CM vedėjas / Narys / Naujokas. Jei pavyks prasiplėsti , dalyvausime konkursuose. Jeigu juos laimėsime ir gausime Counter-Strike 1.6 gift atiduosime labiausiai nusipelniusiam klano nariui (NON'ui) , klanas taip pat rengs konkursus per kuriuos galėsite laimėti Counter-Strike 1.6 gift. Jeigu nori tapti mūsų dalimi , nepagailėk minutės ir užpildyk anketą. Kiekvienas gerai šaudantis bei bendraujantis yra laukiamas čia. Pagarbiai wGame klano administracija! Klano taisyklės. Gerbti serverio žaidėjus ir klaniškius. Laikytis visomis serverio taisyklėmis ir puslapio. Neignoruoti klano vadovų. Jokių palengvinančių žaidimo priemonių. Privaloma žinoti CM taisykles. Draudžiama į klaną priimti žmonęs be klano administracijos. Draudžiama klausinėti , kada būsite priimtas į klaną. Serveryje būti ne mažiau kaip vieną mėnesį. Turėti 15 metų. Klano ADMINISTRACIJA pasilieką teisę keisti klano taisykles. Klano nariai / įkūrėjai. ŠABLONAS: Žaidimo slapyvardis / pareigos / skype / Steam-non / prisijungimo data į klaną. wGame| Agario. ;]] w/g. [ įkūrėjas ] [ roh3d.cro ] [ Steam ] [ 2017.11.11] wGame| Nelixus w/g. [ administratorius ] [ nelixus159 ] [steam ] [ 2017.11.11] wGame| exe. w/g [ narys ] [ burbuliukas771 ] [ Non ] [ 2017.11.11] wGame| Rma. w/g. [ narys ] [ deiwis.05 ] [ Non ] [ 2017.11.11] wGame| Vygis w/g. [ narys ] [ vygiasas1 ] [ Steam ] [ 2017.11.12 ] wGame| Cionkes > Picionkes.` w/g. [ narys ] [ minde.psd ] [ Steam ] [2017.11.12 ] wGame| Mažvis. w/g. [ narys ] [ capo.crimini8 ] [ Steam ] [ 2017.11.12 ] wGame| B'Oconner w/g. [ administratorius ] [ monikutis41 ] [ Steam ] [ 2017.11.16 ] Klano pildymo anketa. * Jūsų žaidimo vardas counter-strike - * Kiek Jums metų - * Ar esate legalus žaidėjas - * Jūsų skype - * Ar turėjote kada nors šitame projekte nusižengimų - * Kodėl būtent norite į šitą klaną - * Jūsų žaidimo įgūdžiai - * Trumpai apie save - * Ar žinote visas CM taisykles - * Ar sutinkate su klano taisyklėmis - * Kiek laiko esate projekte - * Kada ir kiek laiko praleidžiate serveriuose - Laimėjai / Pralaimėjimai. Klanas ws Klanas [ rezultatas ] laimėjo ; klanas Klanas ws Klanas [ rezultatas ] laimėjo ; klanas Klanas ws Klanas [ rezultatas ] laimėjo ; klanas Klanas ws Klanas [ rezultatas ] laimėjo ; klanas Klanas ws Klanas [ rezultatas ] laimėjo ; klanas Klanas ws Klanas [ rezultatas ] laimėjo ; klanas
 3. Doz`l5

  Demo/SS anketa.

  Švarus. Kadangi snapshot buvo nedaryta ir alias neprašyta , yra tik demo.
 4. Doz`l5

  Forumo dizainas

  Aš manau prieš , papildomos išlaidos , geriau investuoti tai į serverį (patobulinti profesionališkai , nupirkti reklamas ar pan.) , dizainas pusę metų , bet šitie žaidėjai , jiem dar jis neatsibodo , nes dizainas buvo keistas ties projekto tvarkymu. Ir buvo labai mažai lankytojų. Manau dar tegul pagyveną , o į ateitį būtų galima. Aš čia lankausi kiekvieną dieną ir jis man nėra nusibodęs , nuvalkiotas. P.S Tai tik mano nuomonė.
 5. The eyes, chico. They never lie.

 6. Meluoti akys nemoka, kai sėdime vienas prieš kita ir turime tik vieną kulką, Pasakyk, kiek man gyventi dar liko, Ar jau seniai viskas virto į dulkes.

 7. Doz`l5

  Atbanintas Sn1keRS UNBAN

  Įkelk demo , būtų įdomu , kodėl visi vadino jog esi čyteris.
 8. Doz`l5

  Raundo garsai

  Aš už antra varianta.
 9. Doz`l5

  wGame klaniukas.

  Senas projekto veidas , priimtas wGame| nick w/g.
 10. Kai visos žiurkės pabėgo ,laivas nustojo skęsti.

 11. Doz`l5

  wGame klaniukas.

  Trūksta projekto patirties. Jei pastebėjai klano 8 taisyklė reikalauja didesnės patirties.
 12. Doz`l5

  client.dll

  Pamoka parašyta visiškai atmestinai , naujokas nesuprastų kur kas ir kaip. Pamokos turi būti aiškesnės. Tema rakinama.
 13. "Norint ką nors padaryti reikia mažiau architektų ir daugiau mūrininkų" - Colleen C. Barrett

 14. Doz`l5

  wGame klaniukas.

  Priimtas užsidėk klano tagą wGame| Cionkes > Picionkes.` w/g.
 15. Doz`l5

  wGame klaniukas.

  Smagu , kad ir projekto administracija jungiasi į klaną, tai dar labiau paskatins jungtis paprastus žaidėjus. Priimtas . wGame| Vygis w/g.
 16. Doz`l5

  wGame klaniukas.

  Priimtas , senas projekto veidas , užsidėk klano tagą žaidime ir sėkmės projekte. wGame| Rma. w/g.
 17. Doz`l5

  wGame klaniukas.

  Atmesta , užsiregistravai forume prieš 3 minutes , šitą "nikcname" pirmą kartą matau.
 18. Doz`l5

  wGame klaniukas.

  Priimtas , užsidėk klano tagą wGame| exe. w/g. .... sėkmės serveriuose ir projekte
 19. Doz`l5

  CM taisyklės.

  1.Turi Buti sukonfigūruotas serveris "cm" žaidimui. 2.CM žaidžiama: 2x2, 3x3, 4x4, 5x5 de_ žemėlapiuose. 3.Pirmasis round'as būna su peiliais tam, kad išsiaiškinti kas keliaus į Teroristus kas į Policininkus. Kuri komanda papjauna visus varžovus, renkasi puses. 4.Po peilių dvikovos daromas restart'as ir pradedama LIVE rėžimas (Žaidžiama su visais ginklais-šautuvais ir t.t) 5.Jei žaidžiant 2x2, 3x3 map'a galima eiti tik rampa ir ilga (A bazėje).Jei būni CT negali apibegti priešininkų nugaros map'o. 6.Žaidžiant 2x2 - 3x3 žemėlapiuose draudžiama naudoti ginklus turinčius " zoom ". 7.Žaidziama iki 15 round'ų , o po 15 round'ų keičiamasi pusėmis. 8.Komanda pirma surinkusi 16 taškų laimi "CM".
 20. Doz`l5

  Demo/SS anketa.

  Paprašiau demo , atsisakei kelti , gavai baną , kurk atskirą temą ir sukelk visus failus , unban nebus.
 21. Doz`l5

  Demo/SS anketa.

  Švarus /cleanly
 22. Doz`l5

  Demo/SS anketa.

  Reikėjo tik ss švarus , sėkmės žaidime , atiprašau , už nepatogumus.
Projektas gyvuoja:
×