Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT # CS:GO #1 mod [Kontraktai, misijos] css_train2x2 cs.wgame.lt:27015 2 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # wGame.LT de_dust2_2x2 cs.wgame.lt:27016 4 / 32
ĮJUNGTAS wGame.LT # CM/GTH Arena #1 de_cbble arena.wgame.lt:27015 0 / 24

Čionkes.

Narys
 • Pranešimų skaičius

  57
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  5

Čionkes. paskutinį kartą laimėjo Vasario 18 2017

Čionkes. turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Apie Čionkes.

 • Nario rangas
  čionkės.EXE
 • Gimtadienis 2000.08.26

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vaikinas

Nario profilis serveryje

 • Slapyvardis serveryje:
  SargCS # Čionkes > Pičionkes.`
 • Statusas:
  Nenustatyta

Paskutiniai profilyje apsilankė

668 profilio peržiūros
 1. Čionkes.

  Raundo garsai

  Na aš turiu savo nuomonę ir ją išreikšiu. Visų pirma būtų labai malonu serveryje išgirsti antrąjį variantą - už merginos balsą. Kodėl? - nes jau seniai begirdėjau šiuos garsus, paįvairinsim patį serverį, kadangi galima sakyti, kad nenaudoja dauguma serverių šiuos garsus. Labai gražus merginos balsas, o vyriškas balsas - jau atsibodęs, senas, norisi paįvairinimo.
 2. Čionkes.

  wGame klaniukas.

  * Jūsų žaidimo vardas counter-strike - Cionkes > Picionkes.` * Kiek Jums metų - 17 metų. * Ar esate legalus žaidėjas - Taip. * Jūsų skype - minde.psd * Ar turėjote kada nors šitame projekte nusižengimų - Ne. * Kodėl būtent norite į šitą klaną - Norėčiau save išbandyti jame, taip pat pažaisti prieš kitas žaidimo komandas CM, susibendrauti su žmonėmis ir padėti KLANUI siekti įvairių aukštumų. Turnyrai, laimėjimai, KLANO išpopuliarinimas. * Jūsų žaidimo įgūdžiai - Na buvau padaręs pertrauka, turbūt šiuo metu būtų - 9/10 balai. * Trumpai apie save - Mindaugas realiame gyvenime vardas, žaidime esu žinomas kaip Čionkės > Pičionkės.` Plačiau apie mane rasite temoje - ,,Moderatorių atrankos" esu pristatęs apie save viską. * Ar žinote visas CM taisykles - Beabejo. * Ar sutinkate su klano taisyklėmis - Beabejo. * Kiek laiko esate projekte - Nuo 2015 metų gruodžio 27 dienos. * Kada ir kiek laiko praleidžiate serveriuose -
 3. Čionkes.

  Savaitgalinis clanmatch

  Būtų labai malonu.
 4. Čionkes.

  unban arbuzika

  Buvau suteikęs tam tikrą laikotarpį, tikrai spėtum įkelti nuotraukas... Buvai nukeltas į SPECTATORS, tam, kad nereikėtų gaišti veltui laiko.
 5. Čionkes.

  unban arbuzika

  Pirmiausiai buvai įtartinas dėl to, kad kelis sykius šaudei per sieną nutargindamas žmogų, aš tau padaręs SS paprašiau, kad įdėtum nuotraukas į forumą, bet tu automatiškai atsispirinėjai ir priešgianevai, kad nekelsi jokių įrodymų - BANINK sakei, todėl pagal tavo nurodymus turėjau tave užblokuoti, kadangi pasirodei įtartinas. Šiuo metu pagal tavo nuotraukas - esu visiškai švarus, kitą kartą žinosiu, nereikia čia iškarto užsipulti ir rėkti, kad neišmanantis pareigų, neužauga, ar koks administratorius nevykęs, tam yra skirtas laikotarpis man būnant administratoriumi, kad įgaučiau daugiau patirties šioje srityje gaudydamas įvairius bendrųjų taisyklių nesilaikytojus. Nereikėjo iškarto čia priešgyniaut į chat'ą, ramiai įdėt visus screenshotus į tam tikrą temą, būtumėm draugiškai išsisprendę šią problemą. Atblokuoti šį žmogų.
 6. Sakau, kad ALIAS ss neišsisaugojo, nes buvo tas pats per turnyrą, tad gali rr daryt, ir nemeluok čia man, galėtum antrą kartą padaryt, nes man ALIAS Ss būginasi, per turnyrą 1x1 tas pats buvo , tik per antrą kartą pasidarė SS: http://imgur.com/a/wHmDq
 7. Čionkes.

  Antrasis serveris

  AUTOMIX, nes serveryje yra daug clanų, o serverio žaisti nėra. CM.
 8. Čionkes.

  Su Naujaisiais!

  Saunu. Tave taip pat su naujaisiais metais.
 9. Čionkes.

  Akcija STEAM žaidimams!

  Labai ačiū, kad pranešėt, taip pat manau nudžiūgins mūsų serverio žaidėjus, kurie norėjo pigiai nusipirkti STEAM, dar kartelį ačiū, kad pasidalinai ir sudominai !
Projektas gyvuoja:
×