Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT - wild Game [Public] cs_747 185.80.129.191:27015 0 / 32

Robislov

Narys
 • Pranešimų skaičius

  135
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  19

Robislov paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 20 2020

Robislov turėjo geriausiai įvertintą turinį!

6 sekėjų

Apie Robislov

 • Nario rangas
  Vaikėzas
 • Gimtadienis 2000.08.30

Kontaktinė informacija

 • Skype:
  kenzo3213
 • Discord:
  Ne tavo reikalas
 • Snapchat:
  robis169

Profilio informacija

 • Lytis:
  Vaikinas
 • Vieta:
  Raseiniai

Nario profilis serveryje

 • Steam:
  https://steamcommunity.com/id/kenzo32132
 • Slapyvardis serveryje:
  Robislov.
 • Statusas:
  Nenustatyta
 • Klanas:
  FlasH

Paskutiniai profilyje apsilankė

1.780 profilio peržiūros
 1. Turnyro lentelė -> https://challonge.com/hmxl7yhz
 2. TURNYRAS NUTRAUKTAS. wGame.LT komanda rengia Kalėdinį 2x2 turnyrą! Mielai siūlome jums jame dalyvauti ir laimėti šiokius tokius prizus, kurie bus surašyti apačioje. Mums patinka, kad jūs žaidžiate wGame serveriuose ir keliate mums šypsenas mūsų veiduose. Tad mes irgi norime jums sukelti šypsenas, gerai praleistą laiką ir pasiūlyti pakovoti dėl šių prizų: 1 Vieta: 2500 $ + 1x wGame Case, bei Counter-Strike 1.6 Steam Account'ai. 2 Vieta: 2000 $ + 24 skrynių + 24 raktų, bei vieną pasirinktą skiną iš Kalėdinio ginklų seto. 3 Vieta: 1500 $ + 18 skrynių + 18 raktų, bei vieną pasirinktą skiną iš Kalėdinio ginklų seto. (Nurodytus prizus komandos nariai gaus atskirai) Turnyro taisyklės: 1. Turnyras bus žaidžiamas de_dust2_2x2, de_inferno_2x2, de_nuke_2x2 žemėlapiuose. 2. Pirmasis raund'as buna su peiliais tam, kad nuspresti kas bus T ir kas CT. Tie kas laimi round'ą renkasi komandą. 3. Poto daromas restartas ir pradedama ,,LIVE". 4. Galima eiti tik rampa ir ilga (A bazeje). Jei buni CT negali apibegti mapo. Negalima naudoti ginklu su zoom t.y. awp ir botgun. (Išskyrus scout'ą, jis galimas) 5. Žaidžiama iki 15 raundų, o po 15 round keičiamasi pusemis. Ir tada žaidžiama iki tol, kol kuri nors iš komandų pirma surinks 16 pergalių. 6. Kuri pirma surinko 16 tašku ta komanda laimi ir keliauja į kitą etapą. 7. Draudžiama kopijuoti kitų žaidėjų nick'us. Turnyro eiga: Komandos gavusios pranešimą, kad jau laikas jungtis į serverį, prisijungia. Prisijungti būtina per 10 minučių, nespėjus prisijungti vienam žaidėjui komanda bus automatiškai pašalinta. Kai komandos jau būna prisijungusios, Administratorius praneša, kad jau laikas pradėti skenuoti Wargod'ą. WG reikia nuskenuoti per 15 minučių, kitaip komanda bus diskvalifikuota. O jei WG bus raudonas, automatiškai irgi būsite diskvalifikuoti. Po šitų nioansų tada žaidimas pradedamas žaisti pagal turnyro taisykles. KAI ŽAIDIMAS PRASIDEDA, DRAUDŽIAMA DARYTI RECONNECT AR ATSIJUNGTI - BŪSITE PAŠALINTI IŠ TURNYRO, tad būkite pasiruošę, kad neatsitiktu kokie nors nesklandumai. Po žaidimo jūsų bus paprašyta atsiūsti demo, kurį serveris filmuos automatiškai.(Susitvarkykite ir pasitikrinkite, kad CS įrašinėtu demo.) Jei bent vienas žaidėjas bus banintas CSGO serveryje, komanda į turnyrą nepaklius. ČYTINTI AR NAUDOTI PAGALBINES PROGRAMAS - GRIEŽTAI DRAUDŽIAMA = IŠMETIMAS Turnyro anketa: Komandos pavadinimas: Komandos narių nick'ai: Komandos kapitono DC: Jums patogus laikas žaisti: Anketas pildyti APAČIOJE. TURNYRAS BUS PRADEDAMAS KAI SUSIRINKS 16 KOMANDŲ. Visi klausimai: Robislov#8334
 3. Vakar zaidziau antrame serveryje ir siandien ateinu banas amzinai.Uz nieka.:sleep:

  1. Mažvis

   Mažvis

   Parašyk unban, bus greičiau. 

   Man ir toks banas buvo, čia serveris klysta kažkur. 

  2. Karolinute:)
  3. Robislov

   Robislov

   Aš pašalintas iš priżiūrėtojų, tai niekuom nepagelbėsiu.

 4. Taigi, atrinkome orginaliausią palinkėjimą! Gaila, kad dalyvių nebuvo tiek kiek tikėjausi. Nugalėtojas yra kalinka. Susisiek su manimi: STEAM: https://steamcommunity.com/id/kenzo32132 DC: Robislov#8334 Arba tiesiog parašyk į AŽ. Ačiū visiems dalyvavusiems! Sėkmės kituose konkursuose, gal pasiseks geriau!
 5. Sveiki, ištikimiausi wGame nariai! Šiandien mums suėjo 4 metai kai mes kartu! Visus pasveikindamas norėčiau paskelbti konkursėli, kuriame bus galima laimėti visiškai naują Counter-Strike 1.6 STEAM account'ą! Jums komentaruose reikia parašyti sveikinimą nuo 5 iki 20 žodžių ar daugiau. Jei nebus minimum 5 žodžių, jūs konkurse nedalyvausit. Liepos 15dieną, narys kuris bus parašęs nuoširdžiausią, mieliausią sveikinimą - gaus prizą! Geriausią sveikinimą išrinks wGame administracija! Linkiu jums didžiausios sėkmės ir gražių žodžių!
 6. @Jegeris Pasiskaityk antraštę kitą syki ir suprasi, kad nieko pažeidžiamo čia nėra.
 7.  

  1. FnFextasy

   FnFextasy

   Pff,jau seniausiai net atsibost pradėjus :)

  2. Robislov

   Robislov

   Kai kablys buvo tai ir papostinau, bet dabar same ;d

    

Projektas gyvuoja:
×