Jump to content
Ieškoti
 • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS Globalas.EU # Global Offensive [Klanai, coinflip] de_dust2_2x2 csgo.globalas.eu:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csdm.wgame.lt:27015 -- / --

Robislov

Prižiūrėtojas
 • Pranešimų skaičius

  106
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  16

Reputacijos istorijos

 1. Upvote
  Robislov reacted to Tomas in CS:GO modifikacija - 100%   
  Labas!
  Kadangi CS:GO modifikacijos progresas pasiekė 100% ribą - nutraukiu tylą! 100% tai reiškia, jog žadėta ir ilgai laukta CS:GO modifikacija yra jau sukurta ir paleista. Tačiau toliau vyksta nuoseklus darbas - modifikacijos konfigūravimas, skinų kėlimas, šansų, pinigų gavimo (ekonomikos) įvedimas ir reguliavimas.
  Kad serverio laukti būtų dar įdomiau, atskleisiu keletą faktų apie jį...
  Šiuo metu serveryje jau yra įkelta 10 skin set'ų (iš kurių ~30 skin'ų yra unikalūs - kurti tik mūsų projektui, už kuriuos dėkoju Mantui/Msa13x).  Yra 9 skirtingos skrynių rūšys, kiekvienoje skrynioje slepiasi po skin set'ą, tad veikti ir siekti tikrai bus ką! Kreditų sistema - pasipildę balansą SMS žinute, galėsite įsigyti rečiausius serverio skinus. Klanų kovų (clan wars) sistema - galėsite kelti klano lygį ir kovoti su kitais klanais. VIP case, molotovo kokteilis, misijos ir daugiau! Darbus prie serverio planuoju pabaigti per artimiausią savaitę, o startuoti, labai viliuosi, kad pavyks dar šį mėnesį! Starto metu planuojama pasiekti rekordinį žaidėjų skaičių - 32/32. Starto event'o metu bus galima laimėti įvairių serverio resursų.
  wGame administracijos tikslas surengti sėkmingą, sklandų startą, o po jo - išlaikyti aukščiausią poziciją lietuviškų CS 1.6 CS:GO mod serverių sąrašuose.
  Yra manančių, jog mes kažką "skolinamės" iš kitų projektų. Owned.lt ir globalas.eu yra abu buvę mano projektai, tad sistemos perkeltos iš ten ir nespėtos pervadinti.
  Sukurti "bombą", finansine prasme, reikalauja nemažai išteklių (neskaitant laiko ir pastangų), tad norinčius ir galinčius prisidėti prie projekto rėmimo lauksiu susisiekiant skype! Už jūsų pinigus administracija tikrai neperka kebabų, lėšos panaudojamos kryptingai - reklamai, sistemų kūrimui, skin set'ų kūrimui ir panašiai.
  Kaip jau galbūt pastebėjot, prie projekto administravimo prisidėjo senas vilkas @UniversaL, į kurį galite kreiptis tam tikrais klausimais.
  Šiam kartui tiek. Nepamirškite uždėti "like" ant mūsų Facebook puslapio, kuriame bus paskelbtas serverio starto eventas. https://www.facebook.com/cswgamelt/?ref=bookmarks
  Iki greito!
 2. Upvote
  Robislov reacted to UniversaL in Aktyvumo Konkursas!   
  AKTYVUMO KONKURSAS!
  Sveiki, nusprendėme kartų su Tomu, kad jau pats laikas gaivinti projektą, rinkti naujus žaidėjus į serverį, todėl manau pats laikas padaryti konkursą, kad galima būtų sudominti naujus žaidėjus ateiti čia pabandyti žaisti ir jeigu mūsų projektas jiems patiks tai ir pasilikti čia ilgesniam laikui. Konkursas labai paprastas, jums tiesiog reikės būti pirmojoje vietoje pagal praleistą laiką mūsų  CS:GO serveryje ir už tai galėsite gauti prizą, kurį parašysiu truputi žemiau. 
  ---
  Kaip ir sakiau norint gauti prizą, jums reikės būti aktyviems mūsų CSGO serveryje. TOP15 pagal praleistą laiką serveryje žaidėjus galite pamatyti čia: http://wgame.lt/aktyvumas/ 
  ---
  PRIZAS:
  Pirmojoje vietoje pagal aktyvumą žaidėjas gaus 10 eurų, antrai ir trečiai vietoms bus padalinti  2 steam vartotojai su CS 1.6 žaidimų! Linkiu sėkmės visiems dalyvaujantiems. Padarom mūsų žaidimą įdomesnį kartų! Kviečiam savo draugus žaisti kartų su jumis ir linksmai praleiskite laiką serveryje!
   
  [!] DRAUDŽIAMA PALIKINĖTI AFK SIEKIANT GAUTI DAUGIAU MINUČIŲ [!]
   
  NUGALĖTOJAS BUS IŠRINKTAS LYGIAI PO MĖNESIO!
 3. Upvote
  Robislov reacted to Tomas in CS:GO #2 duomenų restartas   
  Šiandien, CS:GO #2 serveryje buvo atliktas visuotinis žaidėjų duomenų valymas - ištrintos visos paskyros dėl buvusios sugadintos serverio ekonomikos. Sutvarkyta turgaus klaida, leidusi prisibuginti skinų. Turgus dar nėra pilnai sutvarkytas.
  Laukiu jūsų pastebėjimų, klaidų raportų ir pasiūlymų atitinkamuose forumuose. Senas temas nuo šiol galite iškelti į viršų temoje paspaudę "Pakelti temą".
  Šį mėnesį didelis dėmesys skiriamas tik antram serveriui. Kai šis bus pilnai paruoštas, pereisiu prie pirmojo.
  P.s. serveris kurį laiką gali lūžinėti. Forumas, VVP ir kai kurios sistemos taip pat gali tinkamai neveikt, tad pastebėję bet kokius trikdžius praneškit man į skype. Ačiū.
  Nenorintiems jaustis per daug "šviežiems" serveryje - tik iki spalio 20 dienos, susisiekę su manimi galite įsigyti 20% daugiau serverio resursų ir privilegijų galiojimo laiko už tą pačią kainą.
  Tokie restartai vyksta tik kartą per metus.
  Geros dienos!
 4. Haha
  Robislov reacted to uncius in `oNlyLuCk da-KING [ Negaliu kentėt daugiau ]   
  Steam  pakeitimas neatleidžia  taves  nuo bano taip kad ban apejimas tad aš prie tavo seno bano dadejau biski laiko nes būtų nesąžininga kad gauni ban už ban apejima už kelių dienų vėl ateini su kitu steam ir toliau zaidi. 
 5. Upvote
  Robislov reacted to Tomas in Aktualios naujienos 2019.10   
  Labas. Daug kartų praėjo, tad mane žinančių šiame forume bus tik keletas senų vilkų. Trumpai pristatysiu, kodėl aš čia. Viskas prasidėjo 2015 metų vasarą, kuomet įkūriau šį projektą pavadinimu "sargcs". Praėjus metams atsiskyrėm nuo sampo ir pasivadinom wild Game (angl. laukinis žaidimas). Laikui bėgant, susidūriau su problema - nemokėjau reklamuoti projekto ir pritraukti žaidėjų, tad pasidaviau ir vairą perleidau Mantui - Msa13x. Praėjo 2 nuostabūs klestėjimo metai, tačiau pastarasis Manto sprendimas privertė sugrįžti. Dėl laiko stokos, projektas buvo patikėtas dviems žmonėms, kurie suprato, kad šis bolidas jiems per galingas ir prie vairo vėl sėdau aš.
  Noriu pagirti visus, ypač senbuvius ( kurie dar skaito šį pranešimą :D ) už ištvermę kovojant su kasdien akis badančiomis serverio modifikacijos ir kitomis klaidomis, kurių ilgalaikis ignoravimas priklausė ne tik nuo mūsų su Mantu.
  Pažadais nesišvaistysiu, tik pasakysiu, kad laukti bus verta. Vienintelis akivaizdus pokytis netrukus bus nauja #2 serverio modifikacija (dėl pastarosios klaidų).
  Iš kur tas trečias serveris monitoriuj? Tai mano ketvirtasis, daug laiko ir pastangų surijęs šedevras, kuris akivaizdu nėra žaidėjų traukos objektas, tad nusprendžiau jį prijungti prie wGame, kad turėtumėt didesnį serverių pasirinkimą.
  Jei norit inicijuoti pokyčius projekte, temų kūrimas atitinkamose skiltyse bus žymiai veiksmingesnis, nei rašymas man į pm ar skype, nes padriki laiškai pasimeta ir užsimiršta. Pasiūlymai, idėjos, klaidų raportai per dieną ne visada įveikiami, tad mano dėmesio temos sulauks ne iškart.
  Prižiūrėtojų atranka bus atidaryta po mano temos paskelbimo. "Ant durniaus" nusiteikimas nepraeis - jei aukso vertės anketa nesutaps su, pavyzdžiui, kandidato tolerancija žaidėjams serveryje, toks kandidatas bus iškart ignoruojamas. Tema gali būti ignoruojama ir ne dėl kandidato veiksmų. Jei prižiūrėtojų poreikio nebus, temos taip pat nebus tikrinamos.
  Dabartiniai prižiūrėtojai, jei turės noro likti pareigose, lauksiu susisiekiant skype.
  P.s. kai kurių narių profiliai, parašytos temos ir pranešimai - visas turinys nuo rugsėjo 28 dienos dingo, nes teko daryti backup'ą, dėl "naujųjų savininkų" nuostolingos veiklos projekte, kurie ištrynė kai kurių narių paskyras, visas forumo temas ir pranešimus. Kas rašėt anketas į prižiūrėtojus tuo laiku, išsisaugojau ir pateiksiu off topic skiltyje, kad galėtumėt susikurt temą vėl.
  Šiam kartui tiek, į papildomus klausimus atsakysiu. Gero vakaro visiems! :)
 6. Like
  Robislov got a reaction from Matkis in 4 metai kartu su jumis!   
  Taigi, atrinkome orginaliausią palinkėjimą! Gaila, kad dalyvių nebuvo tiek kiek tikėjausi.
  Nugalėtojas yra kalinka.
  Susisiek su manimi: 
  STEAM: https://steamcommunity.com/id/kenzo32132
  DC: Robislov#8334
  Arba tiesiog parašyk į AŽ.
  Ačiū visiems dalyvavusiems! Sėkmės kituose konkursuose, gal pasiseks geriau!
 7. Like
  Robislov got a reaction from Matkis in 4 metai kartu su jumis!   
  Taigi, atrinkome orginaliausią palinkėjimą! Gaila, kad dalyvių nebuvo tiek kiek tikėjausi.
  Nugalėtojas yra kalinka.
  Susisiek su manimi: 
  STEAM: https://steamcommunity.com/id/kenzo32132
  DC: Robislov#8334
  Arba tiesiog parašyk į AŽ.
  Ačiū visiems dalyvavusiems! Sėkmės kituose konkursuose, gal pasiseks geriau!
 8. Haha
  Robislov reacted to .S!ckBoY^ in 4 metai kartu su jumis!   
  Sveikinu šį serverį kuriam sukako 4 metai linkiu serveriui išlikti gyvam ir toliau kad į jį rinktųsi visi nuoširdžiausi žaidėjai ir kad serverio savininkai būtų tokie patys nuoširdus. 
   
   
                                                 DAR KARTA LABAI SVEIKINU SERVERĮ BŪK GYVAS ILGAI IR TAU SERVERĮ DAUG LAIMĖS
 9. Like
  Robislov reacted to Tutenhamonas in 4 metai kartu su jumis!   
  Iš tiesų nebe 2006 lauke ir pats jau counter-strike žaidimas yra apmiręs, net gi naujiausia versiją. Tačiau šis projektas yra puikus pavyzdys, kad bet koks žaidimas gali sudominti žmonės kuriems šis žaidimas patiko daugelis metų ir noriu paragauti nostalgijos jausmą. Džiūgu, kad šis kolektyvas vis sugeba išlaikyi normalia padėti bei sukūrti kažką naujo ir unikalaus visiems žaidėjams. Ačiū jums.
 10. Like
  Robislov reacted to StarD3mon in 4 metai kartu su jumis!   
  Sveikinu WGAME su jau šiek tiek praėjusiu gimtadieniu, bei sveikinu serverio valdžią ir visus šio serverio "tautiečius" be kurių nebūtų šio puikaus serverio ir be kurios jis nebūtų tiek laiko gyvavęs tikriausiai. Ir vis gi jau ne už ilgo ir jubiliejus jau tikėkimės sukaks šiai bendruomenei (ir kažkokį meet'uką surengs ta proga). Tai noriu palinkėti jog dar ne vieną jubiliejų pragyventų šis serveris ir kad matytų kuo daugiau šilto ir kuo mažiau šalto. Thanks and peace, i'm out. 
 11. Like
  Robislov reacted to EdvisCookiePower in 4 metai kartu su jumis!   
  Sveikinu jus,jūsų serveris yra geriausias,jums jau ketveri metai, o tie visi serveriai kurie sako kad jie geriausi yra visiškas šlamštas, nes jie nesugeba netgi padaryti gimtadienių visokiausių giveaway'ų,o jus toks kolektyvas geras jau laikotės 4metus čia yra nuostabu,jūsų serveryje vyksta visokie giveaway tokie kaip kalėdinis giveaway niekada negailite laiko sukurti kepurėms kalėdinėms  ant Counter Terrorist - Terrorist skinų,padarote,kad ant žemės atsiraštų dovanos tai yra nuostabų,linkiu jums kuo geriausių metų,gerai atšvesti, visas Prižiurėtojų/Moderatorių/Savininkų kolektyvas jus esate geriausi.
  PEACE
  Sausainiukas Baigė.
 12. Like
  Robislov reacted to kalinka in 4 metai kartu su jumis!   
  Na ką gi sveikinu visą administraciją, jog neapleido nuostabaus serverio. Smagu jog dar nepalikau šio serverio ir smagu, kad sutikau serverio gimtadienį. Noriu palinkėti sėkmės su serverio ateitimi, kad būtų visada unikaliausias serveris Lietuvoje. Prisiminus man, kai prisijungiau į serverį buvo visi itin draugiški, o tai vienas iš svarbiausių bruožų serveriui, labai patiko administracija kuri padėjo man apsiprasti, atsake į mano paklaustus klausimus. Dar kartą norėčiau palinkėti geros ateities, sėkmės serverio kūrybos procese, naujų "skinų" kūryboje. Mano manymu šis public/csgo pobūdžio serveris yra geriausias Lietuvoje, tik gaila, kad nebesirenka tiek žmonių kiek ankščiau, todėl skatinu kurie skaitote mano sveikinimą visi kartu užsukti į *Wgame* serverį ir smagiai praleisti šio serverio gimtadienį. :)
 13. Haha
  Robislov reacted to Matkis in 4 metai kartu su jumis!   
  Kad stovėtų.. Ir pinigų būtų!
 14. Haha
  Robislov got a reaction from Bedarbio bendradarbis in NEUŽBANINTAS.   
  Aiškus wh. Banned from wgame servers!
 15. Haha
  Robislov got a reaction from Bedarbio bendradarbis in NEUŽBANINTAS.   
  Aiškus wh. Banned from wgame servers!
 16. Haha
  Robislov got a reaction from Bedarbio bendradarbis in NEUŽBANINTAS.   
  Aiškus wh. Banned from wgame servers!
 17. Like
  Robislov got a reaction from Misteris in 4 metai kartu su jumis!   
  Sveiki, ištikimiausi wGame nariai! Šiandien mums suėjo 4 metai kai mes kartu! Visus pasveikindamas  norėčiau paskelbti konkursėli, kuriame bus galima laimėti visiškai naują Counter-Strike 1.6 STEAM account'ą!
  Jums komentaruose reikia parašyti sveikinimą nuo 5 iki 20 žodžių ar daugiau. Jei nebus minimum 5 žodžių, jūs konkurse nedalyvausit.
  Liepos 15dieną, narys kuris bus parašęs nuoširdžiausią, mieliausią sveikinimą - gaus prizą!
  Geriausią sveikinimą išrinks wGame administracija!
  Linkiu jums didžiausios sėkmės ir gražių žodžių!
 18. Like
  Robislov got a reaction from Misteris in 4 metai kartu su jumis!   
  Sveiki, ištikimiausi wGame nariai! Šiandien mums suėjo 4 metai kai mes kartu! Visus pasveikindamas  norėčiau paskelbti konkursėli, kuriame bus galima laimėti visiškai naują Counter-Strike 1.6 STEAM account'ą!
  Jums komentaruose reikia parašyti sveikinimą nuo 5 iki 20 žodžių ar daugiau. Jei nebus minimum 5 žodžių, jūs konkurse nedalyvausit.
  Liepos 15dieną, narys kuris bus parašęs nuoširdžiausią, mieliausią sveikinimą - gaus prizą!
  Geriausią sveikinimą išrinks wGame administracija!
  Linkiu jums didžiausios sėkmės ir gražių žodžių!
 19. Like
  Robislov got a reaction from Misteris in 4 metai kartu su jumis!   
  Sveiki, ištikimiausi wGame nariai! Šiandien mums suėjo 4 metai kai mes kartu! Visus pasveikindamas  norėčiau paskelbti konkursėli, kuriame bus galima laimėti visiškai naują Counter-Strike 1.6 STEAM account'ą!
  Jums komentaruose reikia parašyti sveikinimą nuo 5 iki 20 žodžių ar daugiau. Jei nebus minimum 5 žodžių, jūs konkurse nedalyvausit.
  Liepos 15dieną, narys kuris bus parašęs nuoširdžiausią, mieliausią sveikinimą - gaus prizą!
  Geriausią sveikinimą išrinks wGame administracija!
  Linkiu jums didžiausios sėkmės ir gražių žodžių!
 20. Like
  Robislov got a reaction from Ice in Unban *Ice*   
  Atbanintas, sėkmės!
 21. Thanks
  Robislov got a reaction from faras in Padėkit   
  Pranešiau vyresniems administratoriams.
 22. Upvote
  Robislov got a reaction from uGmy in Serverio taisyklių pažeidinėtojai!   
  @Jegeris Pasiskaityk antraštę kitą syki ir suprasi, kad nieko pažeidžiamo čia nėra.

 23. Upvote
  Robislov got a reaction from uGmy in unban uGmy   
  @Jegeris Pasižiūrėk prieš keldamas ss, kad viršui buvo parašyta "pasibaigę banai" tai reiškia, kad buvo atbanintas visus sykius jis.
   
  ATBANINTAS!
 24. Upvote
  Robislov got a reaction from Evee. in unban   
  Prašome užpildyti pagal anketą!
 25. Like
  Robislov got a reaction from Jegeris in Kaip pateikti WarGods (wg) serveryje?   
  Nemanau, kad apsimoka, nes dabartiniai žaidėjai, bent dauguma jų jau žino kaip tai padaryti. O jei keletas nežino tai tiesiog serveryje išsiaiškina kaip padaryti arba peržiūri šitą pamoką ir viskas aišku.
Projektas gyvuoja:
×