Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_headshot csgo.wgame.lt:27015 2 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csgo2.wgame.lt:27015 -- / --
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod # wGame.lt de_dust2_2x2 csdm.wgame.lt:27015 0 / 32
elDe.

Again elDe. // UNBAN

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis serveryje - elDe.

2. Kas jus užbanino? - `4TECH

3. Dėl ko jus užbanino? (aprašyti situaciją, o ne nukopijuoti reason'ą) - Dėl WallHack'o. Tiesiog žaidžiau.

4. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -

SS: 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tu savo nuotraukas gali koreguoti kaip nori... Tokių vaikų pilna žaidžiančių, kurie lošia su Wh, o po to kai ADMIN paprašo atsiųsti ss, nueina greitai pakoreguoja pvz.: "paint" ir tada atsiunčia. Taip ir apgaudinėja, bet ne ant to užsirovei... Tad laukiame tavo demo :)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tu savo nuotraukas gali koreguoti kaip nori... Tokių vaikų pilna žaidžiančių, kurie lošia su Wh, o po to kai ADMIN paprašo atsiųsti ss, nueina greitai pakoreguoja pvz.: "paint" ir tada atsiunčia. Taip ir apgaudinėja, bet ne ant to užsirovei... Tad laukiame tavo demo :)

Aš tau panašus į PhotoShop specą? Aš dėl tavęs galiu atsisiūsti WallHack'ą pajungti jį ir padaryk man SS, ir tada tau duosiu jį paredaguoti, pažiūrėsiu ar įšeis, tai padaryti. Šitam projekte manau tokių žmonių nėra, kad tai padarytų. Beto pažiūrėk į datą kada įkeltą ss į forumą, ir kada padarytą. 

P.s Ir be to ar nebūsi tas vaikinas kurį nušovus būni "čyteriu"? 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: