Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_map csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csgo2.wgame.lt:27015 -- / --
IŠJUNGTAS -- -- csdm.wgame.lt:27015 -- / --
lS.Menulis1g

Unban CAN3d

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis serveryje -can3D

2. Kas jus užbanino? -SargCs ` # RecruitMent

3. Dėl ko jus užbanino? (aprašyti situaciją, o ne nukopijuoti reason'ą) - yra žaidėjas toks fTs jis yra čyteris aš ji pagavau kad jisai čytina ir jis nesiuntė demo ir aš ji provakavau siūsti Demke, ir jis pasikvietė administratoriu kad mane užbanintu. 'demo_y_web_izeidimai_by_fts'

4. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -Demke tik buvo: http://*myliu wGame*15.zippyshare.com/v/AHJRUspL/file.html

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikas,  o kodėl nėra video nuo kur viskas prasidėjo? Chate tik prisijungęs parašei "o savo demo adminui nusiūsi?" Tai reiškia jog buvau padaręs RELOG, o kodėl darai jeigu tikrai nenaudojai čytų? Anyway - Yra įžeidimai, bet čia nesvarbu, tai dar kartą kartoju, jeigu nebūtum naudojęs čytų nebūtum relog daręs, o dabar tik prisijungęs parašei "o savo demo adminui nusiūsi?", pačios pradžios video net nėra nuo ko viskas prasidėjo. Nu bet nesvarbu spręsti Tomui čia.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas,  o kodėl nėra video nuo kur viskas prasidėjo? Chate tik prisijungęs parašei "o savo demo adminui nusiūsi?" Tai reiškia jog buvau padaręs RELOG, o kodėl darai jeigu tikrai nenaudojai čytų? Anyway - Yra įžeidimai, bet čia nesvarbu, tai dar kartą kartoju, jeigu nebūtum naudojęs čytų nebūtum relog daręs, o dabar tik prisijungęs parašei "o savo demo adminui nusiūsi?", pačios pradžios video net nėra nuo ko viskas prasidėjo. Nu bet nesvarbu spręsti Tomui čia.

As nenaudoju cytu :D relog nedarau ten i nauja mapa prisijungiau..

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: