Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
IŠJUNGTAS -- -- 185.80.129.191:27015 -- / --
Tomas

Karštos savaitgalio naujienos!

Rekomenduojami pranešimai

Saulėtas rudens savaitgalis į projektą atneša naujoves ir pokyčius. Susipažinkite su jais.

 

 

Įvyko rank restartas

 

Nauja pradžia, nauji iššūkiai

 

Įdiegtos legalios licenzijuotos antičytinės 2/3 serverių

 

Sulaukęs didelio žaidėjų pasipiktinimo nepakankamu administratorių skaičiumi arba jų aktyvumu čyteriams vaikyti, nusprendžiau priimti kitokį sprendimą, kuris bus ne tik palengvinimas administratoriams, bet ir žaidimo kokybės garantas žaidėjams.

 

Išvalytas banų sąrašas

 

Dėl prieš tai paminėtos naujienos išvalytas banų sąrašas kuris buvo "karpomas" nuo pat 2015 metų birželio mėnesio, todėl nusprendžiau padaryti generalinį banų valymą. Tikimės, kad sukčiautojai daugiau neaplankys mūsų serverių, o jei taip ir atsitiktų - antičytinė laukia išskleidus rankas. :)

 

csgobaneris.png

 

Global Offensive serveris

 

Dėl praradusio public bei csdm serverių populiarumo (lyginant su praeitų metų tuo pačiu laikotarpiu) nusprendžiau sukurti žaidėjų rate šiuo metu populiarų Global Offensive modo serverį.

 

Serveris turi 31 ir su laiku vis augantį skinų skaičių. Į tai įeina peiliai, pistoletai ir automatai. Šios modifikacijos principas daugeliui aiškiai žinomas ir lengvai įkandamas. Šaudant žmones gaunamos skrynios/raktai, iš kurių galima gauti įvairių skinų. Skinus galima parduoti parduotuvėje / dovanoti ar galų galiausia kolekcionuoti.

 

Noriu pabrėžti, kad šis serveris dar yra BETA (testavimo) versijoje - neplatinamas ir nepublikuojamas. Laukiamos protingos idėjos pasiūlymų skiltyje.

 

Akcija! Nemokamas VIP legaliems žaidėjams

 

Skelbiama akcija kurios metu legalūs (steam) žaidėjai prisijungę į serverį gaus nemokamas VIP privilegijas. Šia akcija skatiname plėsti mūsų serveriuose žaidžiančių legalių žaidėjų bendruomenę. Plačiau apie nemokamas VIP privilegijas rasite čia

Akcija vyksta iki 16.10.16 ir galioja tik Public bei CSDM serveriuose!

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja:
×