Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_map csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csgo2.wgame.lt:27015 -- / --
IŠJUNGTAS -- -- csdm.wgame.lt:27015 -- / --
lS.Menulis1g

Unban Menulis1g - KRW gi naxuj dedu tuos ss ir da pisa bana

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis serveryje -lS.Menulis1g

2. Kas jus užbanino? -fTs

3. Dėl ko jus užbanino? (aprašyti situaciją, o ne nukopijuoti reason'ą) - ss PAPRASE IDET nuejau idedinieju grystu is afk ban wallhackas typo ss i foruma

4. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Gerai nevykeli pasigavai..

prie awp galiuko istrintas wh zymejims - http://*myliu wGame*part*myliu wGame*/img/12ffdb3824fbe2b9ac29bdd3f5dceefd896.jpg

tiesiai po taikinuku tai pat su lieta kadangi ten buvo zmogus http://*myliu wGame*part*myliu wGame*/img/1396f0ffb136316b646703d9027459f3137.jpg

http://*myliu wGame*part*myliu wGame*/img/232beeac4a20ff997bf87fe48f289245772.jpg po dmg taip pat sulieta.. Negausi unban.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

:D ką pasigavau ar aš kaltas kad toke ss padarei?

susiliejo tai ką man dabar daryt tai tu įkelk koke turi but SS - :) nes WALLHACKO nematyt reiške ner čytu tad CYE LATER ELEGATOR.

Gal tu nebešnekėk nesamonių. Panaudojai PhotoShop funkciją fill.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

PS jeigu nežinai kas yra Silpna Vaizdo plokštė bei , 640x480 tai gal patylek :)

Pričiom čia vaizdo plokštė :DDDD.. Bandai apgaut bet neišeina.. VIsur gerai tik kur prie sienos jau blogai ane?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Gal tu nebešnekėk nesamonių. Panaudojai PhotoShop funkciją fill.

PhotoShopint nemoku :D ir del tokio [Žmogaus kaip tu kuris pats kodus naudoja ir dar prisipažino kad naudoja mano klaniškui tikrai nedaryčiau ir gyvenime nenaudojau kodu tad nenusišnekek jeigu nežinai kas yra Silpna vaizdo plokštė

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Pričiom čia vaizdo plokštė :DDDD.. Bandai apgaut bet neišeina.. VIsur gerai tik kur prie sienos jau blogai ane?

Tai jeigu aš wh ane? tai kur Wallhacka matai per sienas :D? susiliejusa ft matau tik

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

PhotoShopint nemoku :D ir del tokio [Žmogaus kaip tu kuris pats kodus naudoja ir dar prisipažino kad naudoja mano klaniškui tikrai nedaryčiau ir gyvenime nenaudojau kodu tad nenusišnekek jeigu nežinai kas yra Silpna vaizdo plokštė

Esu baigęs kursus. Ir nemanau ar tau paeis apgauti. Taip seniau naudojau private organner. O tai buvo prieš metus kai dar GTH žaidžiau.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Susiliejo dėl to kad ten matėsi ar mires žmogus ar ginklas arba kitas š per sieną. Atsidarei photoshop pažymėjei vietą ir paspaudei fill. Sveikinu pasigavai labai netinkamai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Kursus krw nu tu vapšie iš menulio iškrites esi  man pisa prota kad susiliejus ft kai krw - pats bld kodino GTh ..

Kodinau bet nepasigaudavau. Taip kaip tu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Krw graudus esi kur matai adobe bld? žasiau kode tu jibanas GTH tik su kodais ir mokėdavai lošt dar jaučiu kokius šudus prisirašes esi .

9228f32befdbf8c958d9d289e3d4c5f6742.png

Pavadinima mes visi sugebame pasikeisti. ;]

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nu tu krw nu žveris esi..

Ant tokių sričių už tave tikrai geriau išmanau ir pats esu ne kartą tą daręs. Ir tikrai žinau rezultatus, taip kad nebandyk meluot nes dar ir netyčia rcon gausi.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tu ieškok neieškojęs.  Jei būtum nenaudojęs nebūtum į kalbas ėjęs. Visu pirma.

Bučiau nes mane krw nervina kai tokie duchai prisikodine nusiritė dar pisa normaliems prota

ORAGANERIU visokiu krw 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: