Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT # Global Offensive de_dust2_2x2 csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # wGame.LT de_dust2_2x2 cs.wgame.lt:27016 4 / 32
Evee.

Evee į Moderatorius

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų amžius - 25

2. Papasakokite plačiau apie save (pomėgiai, laisvalaikis (arba nuoroda į prisistatymą)) - Mano didžausias pomėgis yra mano darbas. Tačiau žinoma, knygų skaitymas, filmų žiūrėjimas arba tiesiog vakaras su mylimu žmogumi. Laisvalaikis būna visoks, nes esu spontaniška, nemėgstu pastovumo veikloje.

3. Kiek laiko per dieną praleidžiate mūsų forume? - Būna visaip, galiu ir visą dieną, galiu ir 3-5 kartus užsukti.

4. Pagrindiniai tikslai gavus moderatoriaus pareigas ir kodėl turėtumėm rinktis būtent jus - Pagyvinti forumą, prisidėti prie projekto plėtimosi, konkursai, žaidimai, paskatinti projekto žaidėjus daugiau lankytis forume. Esu nepiktybiškas žmogus, neatsuku nugaros, esu pasirengus visada padėti, nesu pasikelusi, netoleruoju keiksmų, esu atidi, stengiuosi įvykdyti man pateiktas užduotis. Vienintelis mano minusas yra impulsyvumas, tai reiškia realybę mėgstu sumaišyti su virtualumu. Tačiau, aš kovoju su tuo.

5. Dirbate/mokotės? - Dirbu, mokaus.

6. Kaip suprantate moderatoriaus pareigas? - Manau Moderatorius turi būti atidus, padėti serverio žaidėjams palaikyti tvarką, taipogi padėti forumo klausimais. Nepraleisti pažeidimo, laiku reaguoti į visas kliūtis. Nesivelti į tuščias kalbas, neprovokuoti. Adekvačiai reaguoti į kebliausias situacijas.

7. Kaip dažnai galėsite prisijungti ir palaikyti tvarką forume gavus moderatoriaus pareigas? - Kiekvieną dieną.

8. Kokiuose projektuose esate buvęs forumo moderatoriumi (ir aukščiau)? - [hide] Playcounter*myliu wGame*, S-cs*myliu wGame* [/hide]

9. Ar esate įspėtas forumo įspėjimu? Ar esate kada nušalintas nuo pareigų mūsų projekte? - Ne.

10. Pasirinktinos skiltys moderavimui (priešingu atveju parinksime patys) - Šį sprendimą paliksiu jums.

Redaguota Evee.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Už!! Adekvatus elgesys, esi pakankamai aktyvi forume, jog galėtum užimti šias pareigas. Atsakomybės tikrai turi. Šaunuolė ;) Sėkmės kandidatuojant.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Tikrai aktyvi forume, atsakinga ir tikrai išmano šitą darbą. Forume tikrai padidėtų tvarka su šiuo žmogumi moderatoriaus pareigose.

Redaguota dios

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: