Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
IŠJUNGTAS -- -- csgo.wgame.lt:27015 -- / --
IŠJUNGTAS -- -- cs.wgame.lt:27016 -- / --
Audrius

Serverių nerodymas/neužkrovimas/Could not contact master game server to retrieve server list

Rekomenduojami pranešimai

Šioje temoje paaiškinsiu kaip sutvarkyti problemą kuri atsispindi temos pavadinime  ^_^ 

PATIKRINTA, SAUGU, VEIKSMINGA. Kodėl?

Patikrinau pats ir galiu patvirtint, kad nėra jokių virusų (bent jau man nemetė jokia antivirusinė, apsaugos, tiek internete, ar tai siunčiant, atsisiuntus) taigi galite be baimės siūstis ir bandytis, galbūt pravers (tikiuosi  ^_^ ). Taipogi esu patikrinęs ir pačią programą, tikrai veikia, pasirinkus cs 1.6 direktoriją ir paspaudus patch viską įkelia gal per 2-5 sekundes ir cs neužlūsta kaip, kad būna, kai kiti prisikiša visokiausio š ir poto cs nebepasileidžia, čia - taip nėra. (na bent jau man, kai tikrinau neužlūžo ir viskas buvo gerai :clap2:).

Funkcijos
  • Patogus įdiegimas.
  • Atsarginė MasterServers.vdf failo kopija.
  • Naudojami naujausi "Master" serveriai.
Žingsniai
  1. Spustelėkite "Naršyti" ir pasirinkite savo "Counter Strike 1.6" diegimo direktoriją.
  2. Jei reikia, pažymėkite "Sukurti esamų failų atsarginę kopiją".
  3. Spustelėkite "Patch".

Norint atsisiūsti programą (Patch'ą), spausti čia:

Zip File 33 kb

Ieškant kitur, tiesiog galit prisigaudyt nesąmonių arba paprasčiausiai rasit kur atsisiūsit tik vieną MasterServers.vdf failiuką.

Ačiū už sugaištą laiką perskaitant, tikiuosi padėjau ir jums pravertė mano pateikta informacija  ^_^ 

Redaguota Trick or Treat?

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: