Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_map csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csgo2.wgame.lt:27015 -- / --
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod # wGame.lt de_dust2_2x2 csdm.wgame.lt:27015 0 / 32
uGmy

unban uGmy dar kartą

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis serveryje - uGmy
2. Jus užbaninęs administratorius - mPx

3. Kuriame serveryje buvote užbanintas? -2
4. Aprašykite situaciją - nėra ką rašyt, paprašė wg, paklausiau kas tas yra, neatsakė 15min tada gavau baną, kad nesiunčiu wg, nors nieko nepaaiškino.
5. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) - https://*myliu wGame*106.zippyshare.com/v/Yp7ASShu/file.html

6. Papildomi komentarai - čia  demo, kad nečytinu eilinį kartą rodau p.s. ZJBAL VAIKAI

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
prieš 40 minutes (-čių) , mPx parasė:

Nueini i google atsisiunti wargods,ro nuskenuoji cs ir imeti linka. Ir puikei zinai kas tas wg nereik apsimest.

Laukiu unbano, nieko nežinau apie jokius wargodus, mano laikais tokių nebuvo. O dabar man px , demo yra, čytų nėra.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , kft parasė:

uGmy nepyk bet tikrai žinai kas yra wg ;) tik dabar apsimeti , kiek kartu siuntes tu ta wg tik dabar nezinai kas yra wg? 

Nei kart nesiunčiau :DDD, visus kartus dėl to ir gavau baną, nes nesiunčiau, kam man žaist su tuo wg, kai demo įmest galiu. Cs žaidžiu 10 metų, neketinu kažko siųstis vien dėl to , kad prašo kažkokie nonai. Demo gaunat, pachekinat, pamatot, kad švarus ir einu aš toliau žaist gavęs unbaną, dar pasakykit, kad per demo visko nepamatot. :))

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Dabar ne tokie laikai kaip prieš 10 metų. Wargodo pamoka: 

Kad ir koks būsi užsispyręs, vertėtu atsinaujinti ir tau, o ne likti prie to kas buvo prieš 10metų. Manau ne mūsų bėdos, kad patingėjai pasitikrinti su wargodu. Tegul nusprendžia 2 servo adminiatratoriai tavo likimą. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: