Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.LT # CS:GO #1 mod [Kontraktai, misijos] de_dust2_2x2 cs.wgame.lt:27015 2 / 32
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod [freeVIP] # wGame.LT de_dust2_2x2 cs.wgame.lt:27016 4 / 32
ĮJUNGTAS wGame.LT # CM/GTH Arena #1 cs_militia arena.wgame.lt:27015 0 / 24
Ernestas^

Unban McGregor

Rekomenduojami pranešimai

Atsiprašau jog įsikišu bet, ne vieną ir ne du kartus pastebėjau kaip atėjęs į serverį siūlaisi nupirkti vienam, kitam skin set'us, serverio valiutą irgi į kairę į dešinę dalini visiems, kas mano manymu net labai kenkia serverio ekonomikai, žinoma nesuprask manęs klaidingai, būti geram niekas nedraudžia, bet tokius "giveaway" daryti kiekvieną dieną nėra gerai... Į savaitę ar kas antrą savaitę kartą padaryti tokį "giveaway" yra šauni įdėja! Bet ir pats pagalvok, ar žaidėjai gavę viską dar norės žaisti?  Nežinau kaip kitiems, bet aš asmeniškai jei turėčiau milijonus serverio valiutos, visus skin'us, man nebebūtų įdomu žaisti, nebėra dėl ko stengtis, nebėra tikslo... Ir so on.  Dar kartą atsiprašau už komentarą. Gražaus penktadienio vakaro.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

30. Draudžiamos dalybos. Už tikrus pinigus pirkti daiktai (skrynios, raktai, skinai ir kita) yra tik asmeniniam naudojimui. Išimtis taikoma konkursų, give-away metu forume.

31. Serverio ekonomikos gadinimas - retų skinų, sunkiai gaunamų skrynių, raktų ir kitų vertingų daiktų atidavinėjimas, pardavinėjimas (arba bandymas parduoti).

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: