Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_map csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csgo2.wgame.lt:27015 -- / --
ĮJUNGTAS ~CSDM~ CS:GO mod # wGame.lt de_westwood csdm.wgame.lt:27015 0 / 32
mikimauzas

agario botas, mikis vel bane

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų slapyvardis serveryje - Mikimauzas

2. Kas jus užbanino? - agario

3. Dėl ko jus užbanino? (aprašyti situaciją, o ne nukopijuoti reason'ą) - padare ss ir liepe ikelt(nors mano manymu nebuvo reikalo), nei 5min nepraejo ir dejo ban kad tipo nekeliu ss... banina kad tik maziau geri zaidejai lostu.... +uzbanino nespektines http://sargcs*myliu wGame*/index.php?/topic/5-bendrosios-serverio-taisyklės/2.4 ir 2.9 punktai

4. Padaryti įrodymai (demo/ss cstrike papkėje) -ss http://*myliu wGame*27.zippyshare.com/v/RgfG4yIq/file.html

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Miriau ir spectinau man to užteko , padariaui ss sakau keli tu taip  "2" round'us daviau nieko forume nemačiau ir gavai baną. Kol nebus ano karto ss tol net nepildyk  :) aš jau tavęs šnd woode prašiau ano karto padarytų ss tu man jų vis taip ir neįkeli.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Miriau ir spectinau man to užteko , padariaui ss sakau keli tu taip  "2" round'us daviau nieko forume nemačiau ir gavai baną. Kol nebus ano karto ss tol net nepildyk  :) aš jau tavęs šnd woode prašiau ano karto padarytų ss tu man jų vis taip ir neįkeli.

kokio dar ano? atsiunciau i skype nes aiskinau kad man neleidzia rasyt i foruma(nebuvau patvirtines nuorodos gmaile) kai praejo daugiau kaip puse savaites pradejai aiskint kad ne tuos ss atsiunciau ir t.t...

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

kokio dar ano? atsiunciau i skype nes aiskinau kad man neleidzia rasyt i foruma(nebuvau patvirtines nuorodos gmaile) kai praejo daugiau kaip puse savaites pradejai aiskint kad ne tuos ss atsiunciau ir t.t...

Tomas visą info turi skypėja :).

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
nei vienu ss nebeturiu.... kaikurie yra forume o kiti yra pas kitus skype. ir jei neatsiunciau tai tegul iskart ir deda ta bana o ne laukia puses savaites ir tada pradeda apie kazkokius ss sneket kuriu tikriausiai net nebeturiu arba isvis kuriu gal net nebuvo... 

radau tik situos ss nes i skype buvau numetes linka(kitiems iskart siunciau foto)

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: