Jump to content
Ieškoti
  • Daugiau nustatymų...
Ieškoti rezultatų, kurie
Ieškoti rezultatų...
 Serveriai
BŪSENA PAVADINIMAS ŽEMĖLAPIS SERVERIO IP ŽAIDĖJAI
ĮJUNGTAS wGame.lt #1 Global Offensive [Kontraktai, misijos] aim_map csgo.wgame.lt:27015 0 / 32
IŠJUNGTAS -- -- csgo2.wgame.lt:27015 -- / --
IŠJUNGTAS -- -- csdm.wgame.lt:27015 -- / --
k3nt

UnBan :)

Rekomenduojami pranešimai

IP unban

1. Jūsų slapyvardis serveryje -K3nt'

2. Dėl ko gavote IP baną? - Nes per gerai žaidžiau;) bet žiūrių su tokiais stebėtojais kurie netskiria žaidėjas su wh ar aim  tai geda... Tautrimas žiūrių mažai prižiūri serverio administratorius..

3. Ar įtariate kas jus užbanino? - PPG 

4. Jūsų IP adreso pradžia (pvz. jeigu jūsų IP adresas yra 78.60.293.128, jūs turite rašyti 78.60.***.***) 46.249.

va foto,demo nežinau kur įkelt daug užima,priiimkit į skype modestas.v2 įmesiu demo..

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

http://*myliu wGame*92.zippyshare.com/v/EftoMFBa/file.htmlVa prašom,o alias ss neturiu jokių aš tiek metų žaidžiu cs ir pirma girdžių apie tokia nesamone,visados demo arba nuotraukos,nebūtų čia samp servo cs servas.. Vakar niekas normaliai nepaiškino kad neužtenka tik alias kažkokio consolei parašyti,tad žiūrėkit demo ir nebejuokinkit. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

http://*myliu wGame*92.zippyshare.com/v/EftoMFBa/file.htmlVa prašom,o alias ss neturiu jokių aš tiek metų žaidžiu cs ir pirma girdžių apie tokia nesamone,visados demo arba nuotraukos,nebūtų čia samp servo cs servas.. Vakar niekas normaliai nepaiškino kad neužtenka tik alias kažkokio consolei parašyti,tad žiūrėkit demo ir nebejuokinkit. 

I console parašai alias 

Poto snapshot ir bus cstrike nuotrauka

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Kaip man įkelti jeigu neturiu ? Kaip gali buti neduodamas unban ? :DD

Taigi demo yra ir aiškiai matosi ar čytinau ar ne.. Taip pas jus tų žaidėju ten neperdaugiausiai.. :D

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Projektas gyvuoja: